Terry Pratchett - Fan Club

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Terry Pratchett - Fan Club

Postautor: Tommy Black » sob cze 20, 2015 8:36 am

Riccardo pisze:Bardzo lubię Pratchetta, tylko czytać go nie daję rady. Na szczęście często fani go cytują w internetach i można spijać śmietankę bez kaleczenia oczów :)


No to jako jeden z fanów i z internetów,zacytuję Ci coś,na co na pewno ,albo co najmniej prawdopodobnie,byś nie wpadł. :P

Daj ko­muś ogień, a będzie mu ciepło przez je­den dzień, ale wrzuć go do og­nia, a będzie mu ciepło do końca życia.
Terry Pratchett
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Terry Pratchett - Fan Club

Postautor: Riccardo » sob cze 20, 2015 8:30 am

Bardzo lubię Pratchetta, tylko czytać go nie daję rady. Na szczęście często fani go cytują w internetach i można spijać śmietankę bez kaleczenia oczów :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Terry Pratchett - Fan Club

Postautor: Tommy Black » sob cze 20, 2015 8:24 am

Riccardo pisze:Pratchett jest doskonałym obserwatorem. Ma celne i zabawne spostrzeżenia. Ale niestety pisarz z niego marny. W sensie stylu i formy.


Riccardo to Fan Club nie loża krytyków. :) Nie chciałem oceniać jego pisarstwa.Ale On sam,powiedział kiedyś:
Wszystko jest równie ważne jak wszystko inne. Więc możemy i o tym.

Trzeba przyznać ludzkim istotom- dysponowały jedną z najbardziej niezwykłych mocy we wszechświecie. Żaden inny gatunek nigdzie nie wymyślił nudy. Może to właśnie nuda, nie inteligencja, pchnęła ich po drabinie ewolucyjnej.
Terry Pratchett

No i skoro już tak wysoko siedzimy na tej drabinie,to może nie będzie tu nudno? :P
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Terry Pratchett - Fan Club

Postautor: Riccardo » sob cze 20, 2015 8:18 am

Pratchett jest doskonałym obserwatorem. Ma celne i zabawne spostrzeżenia. Ale niestety pisarz z niego marny. W sensie stylu i formy.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Terry Pratchett - Fan Club

Postautor: Tommy Black » sob cze 20, 2015 8:04 am

Obrazek

Już dawno chciałem to zrobić.Chciałem wyjść z Terrym z mojego zagraconego pokoju,uwolnić go od zachmurzonych książek,nieco lepkich długopisów i ołówków...No i chciałem żeby zdjął w końcu ten cholerny kapelusz...a zawsze chciałem mieć taki...Salon to dobre miejsce.
Dobre na wspomnienia,ale i na dobrą wódkę,dobre na wszystko co dobre,tylko czasem wydaje nam się niezbyt dobre,albo jeszcze nie wiemy co jest dobre...?

To jest na pewno dobre:

Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj sta­nie się światłość” i da­lej nic nie było, tyl­ko te­raz można to zobaczyć.
Terry Pratchett

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości