Piętno mafii Piotr Rozmus

Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Piętno mafii Piotr Rozmus

Postautor: Tenmen » śr kwie 17, 2019 9:55 am

Pamiętacie ten tekst fajny film wczoraj widziałem ....A momenty były?, ja niedawno przeczytałem Piętno mafii, momentów jest sporo, sensacyjnych.
Mocna "męska" literatura jedna z niewielu polskich książek o włoskiej mafii Comorra, traktująca poważnie ten temat.Czyta się !!!
W Polsce i Szwecji dochodzi do dwóch porwań. Ofiarami stają się 17-letnia Agnieszka Makowska i 9-letni Bjorn Jonsson. Sprawa jest dość podejrzana a policja obu państw podejrzewa, że dzieci zostały uprowadzone dla okupu. Problem w tym, że matka Agnieszki po śmierci swojego męża od kilku lat boryka się z problemami finansowymi, a ojciec Bjorna to budowlaniec, który nie posiada majątku. Policja jednak nie odpuszcza i łapie się każdego podejrzanego tropu. W Polsce udaje im się trafić na miejsce, do którego została zwabiona Agnieszka, niestety zastają tam jedynie znikome ślady jej pobytu. W Szwecji sprawa zaczyna się komplikować, gdy ojciec Bjorna – Sven, który ma własne podejrzenia chce samemu wymierzyć sprawiedliwość i odszukać porywaczy. Na jaw wychodzą nowe fakty. Podejrzenia szwedzkich śledczych padają na włoską camorre. Tymczasem porywacze ciągle zmieniają lokalizację, przez co są zawsze o krok przed policją.

Obrazek

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości