23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - 24-27 października 2019 roku.

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - 24-27 października 2019 roku.

Postautor: Tommy Black » ndz paź 27, 2019 11:22 am

Obrazek

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie są słowa Carlosa Ruiza Zafóna „Czytać to bardziej żyć”.

Tegorocznym Gościem Specjalnym Targów będą Niemcy, którzy pod hasłem „German stories” zaprezentują swoją literaturę.

Dzisiaj gorąca premiera książki Romy Ligockiej, pod tytułem ,,Jeden dobry dzień’’, a także spotkania z współczesnymi poetami, między innymi z: Ewą Lipską, Adamem Zagajewskim lub Filipem Zawadą.
Natomiast dla fanów reportaży spotkania z Cezarym Łazarewiczem, Mariuszem Szczygieł, a także Katarzyną Kolendą-Zaleską.
Obrazek
Najmłodszych czekają warsztaty ,,Pies poetą? Hau!’’ z autorką serii PSIEROCINIEC – Agatą Widzowską. Dodatkowo będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji społecznej „Serce Kapsuły Czasu”, która ma charakter konkursu literacko-plastycznego. Tematem konkursu jest: „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”.

Obrazek

Ostatnie targowe wskazówki:

https://youtu.be/X8Fi2cM3yXk


PS
Niestety, w tym roku to moja trzecia nieobecność na Targach. :(( Nie będzie mojej relacji ale może ktoś...?

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości