Salonowi melomani

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: Krasnal45 » czw maja 19, 2022 5:47 pm

@
Awatar użytkownika
ValQ
A co ty na to?



__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: ValQ » czw maja 19, 2022 5:37 pm

Ciąg dalszy ''wykopalisk", ale za to jakich.

Po prostu klasyka, słuchajcie.

/MGdy
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: petryk88 » czw maja 19, 2022 2:17 pm

Wokal z vibrato, heavy metalowe brzmienie, trochę jak Iron Maiden, tylko te teksty, nieraz słuchając ich można parsknąć śmiechem... :D


https://www.youtube.com/watch?v=k48FXcy0nOc
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: Tommy Black » śr maja 18, 2022 6:50 am

Wyjdźmy trochę na ulicę, może na razie w Dublinie?
Razem z Daniele Vitale i Allie Sherlock. Allie juz dobrze znacie, bo odkryłem ją jako 14 latkę. Dziś, ma już 17 lat i ciągle się rozwija. Za chwilę wielkie sale koncertowe...
A Danielle też trochę znacie, pokazywałem go ostatnio z Benedettą Carettą w przepięknej Lambadzie...

Dance Monkey SAX & VOICE | Daniele Vitale & Allie Sherlock

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: Tommy Black » wt maja 17, 2022 5:01 am

No to zupełnie przypadkowo dziś nie dedykacja a malutki prezent dla @
Awatar użytkownika
inawera
Irka. W poprzedniej wiadomości zapowiadałem trasę koncertową IL DIVO In Memory of Carlos Marín.
A dziś mam fragment z tej trasy, na razie jeszcze z USA.


IL DIVO 2022 "Time to Say Goodbye" - In Memory of Carlos Marín - Miami, FL, USA [27 Feb 22]

This is "Time to Say Goodbye" from the James L. Knight Center in Miami, FL, USA. In memory of Carlos Marín. With special guest artist Steven LaBrie.


Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Salonowi melomani

Postautor: inawera » pn maja 16, 2022 11:09 am

Tommy Black pisze:Dziś jest piątek, w piątki należy dotrzymywać słowa które padają w inne dni. Dlatego w piątki można się bawić. Ten będzie wyjątkowy, dziś chodzi o sztukę na poziomie rzadko oglądanym i słuchanym. I trochę tak jak w Szekspirowskich Straconych zachodach miłości, komedii co prawda ale kiedyś, kiedy słyszałem w kwartecie Il Divo Carlosa Marina, od razu przypominała mi się scenka z tej sztuki:

ARMADO
Co, mam po francusku szwargotać i językiem jak kołowrotkiem obracać?

ĆMA
Nie, doskonały mój panie, ale zanuć piosneczkę końcem języka, nogą wybijaj takt kanaryjskiego tańca, ażeby słowom dodać efektu, wywracaj oczy, wywzdychiwaj jedną nutę po drugiej, to z gardła, jakbyś połknął miłość, o miłości śpiewając, to przez nos, jakbyś zażył miłość, miłość wąchając, z kapeluszem zapuszczonym niby okap na sklep twoich oczu, z rękami skrzyżowanymi na wklęsłym twoim brzuszku, jak królik na rożnie, lub z pięściami w kieszeniach, jak człowiek na starym obrazie; a nie upieraj się długo przy jednej piosneczce, wypuść trzy nuty i zaraz co nowego. Na tym stoi kawalerska doskonałość, to kawalerska sztuka, którą się łowią dziewczyny, które i bez tego ułowić by się dały, bo u kobiet ci mają najlepsze noty (zanotuj to sobie, panie), którzy na takich rzeczach najlepiej się znają.

Dziś specjalna dedykacja, dla Irka szefa Inawery, dla którego Il Divo to jest ta największa sztuka. I ich utwór który kocha najbardziej. I w wykonaniu kwartetu jeszcze z Carlosem, jedno z ostatnich z nim, nagrań.

IL DIVO - MAMA - LIVE 2021




***
Carlos Marin zmarł 19 grudnia 2021 roku w szpitalu w Manchesterze w wieku 53 lat. Trafił do niego po zakażeniu się koronawirusem. Tam został wprowadzony w stan śpiączki, a wkrótce zmarł.
Muzycy Il Divo nadal będą występować, a na scenie dołączy do nich baryton z Meksyku - Steven LaBrie. Nie zastąpi on jednak Carlosa Marina a jedynie wspomoże Il Divo tam, gdzie bez czwartego głosu utworu się po prostu wykonać nie da.Ponadto trasa, która miała zawierać przeboje wytwórni Motown, odbędzie się jako "hołd dla Carlosa Marina", a w setliście pojawią się największe przeboje z wszystkich lat działalności Il Divo. Fani zespołu wspierają żyjących członków w trudnych chwilach i zapowiadają swoje wsparcie dla projektu.
Obrazek
Il Divo na jednym z pierwszych koncertów po powrocie na scenę, już siódmy raz wystąpi w Polsce, w Krakowie, w hali Arena 12 listopada 2022 roku.
Ja zapraszam bo Irek już tam na pewno będzie...


Dziękuje Tommy. Na koncert w Krakowie bilety mamy od dwóch lat (pandemia). Będą na pewno. Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: Tommy Black » pn maja 16, 2022 6:46 am

Chodzą sobie tu, znaczy rozłażą się bezczelnie po Salonie, jakieś pogłoski jakobym polował wyłącznie na dziewczyny w poszukiwaniu talentów i potem je odkrywał. Z pełną odpowiedzialnością i świadomy konsekwencji oświadczam że to nie pogłoski. To prawda. A teraz aby zasada była zasadą zrobię wyjątek.
Wyjątek to Benjamin G.
Ma 15 lat i od dzieciństwa jest zapalonym muzykiem i autorem piosenek. W ślepych przesłuchaniach „The Voice Kids” 2022 śpiewa „Strangers In The Night” Franka Sinatry.



PS
Wszedł na scenę pewny zwycięstwa. To lubię...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: Tommy Black » ndz maja 15, 2022 7:30 am

Niedziela, myślałem że napisze dzień nieróbstwa, ale u mnie nic z tego...no to nie będę pisał nic i dam Wam na dziś 7 czerwonych róż, więcej nie mam.

Paolla Sofia -- Siedem czerwonych róż

Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: ValQ » sob maja 14, 2022 8:56 am

:bry: Są utwory i wykonawcy do których bardzo często wracam , bez wątpienia należy do nich Republika a później Grzegorz Ciechowski.

i

Miłego weekendu.
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowi melomani

Postautor: Tommy Black » sob maja 14, 2022 8:40 am

Dziś będzie obowiązkowa dla wszystkich w Salonie, piosenka:

Katarzyna Abramczyk - Spowiedź


Wróć do „Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości