[*] Christine McVie nie żyje

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

[*] Christine McVie nie żyje

Postautor: Tommy Black » czw gru 01, 2022 12:05 pm

Bez zbędnych dziś słów..

Fleetwood Mac - Little Lies (Official Music Video)

Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

[*] Christine McVie nie żyje

Postautor: Tenmen » czw gru 01, 2022 10:14 am

Jako fan zespołu Fleetwood Mac podaję smutną informację:

Nie żyje Christine McVie, członkini Fleetwood Mac. "Nie ma słów, aby opisać nasz smutek" - przekazał zespół w oświadczeniu. Piosenkarka i autorka tekstów miała 79 lat. O śmierci Christine McVie poinformowali jej bliscy. Jak podkreślili, zmarła w szpitalu otoczona przez rodzinę. "Chcielibyśmy, aby wszyscy zachowali Christine w swoich sercach i pamiętali niesamowitą kobietę i szanowaną muzyczkę, która była powszechnie kochana" - czytamy w oświadczeniu.

Christine McVie urodziła się jako Christine Perfect. W 1971 roku poślubiła basistę Fleetwood Mac Johna McVie'a i dołączyła do zespołu.

Jest autorką tekstów m.in. do: "Little Lies", "Everywhere", "Don't Stop", "Say You Love Me", "You Make Loving Fun" i "Songbird". Ta ostatnia piosenka, jeden z największych hitów Fleetwood Mac, miała powstać w wyjątkowych okolicznościach. - Obudziłam się w środku nocy i ta piosenka przyszła mi do głowy. Wstałam z łóżka i zagrałam ją na małym pianinie, które mam w pokoju, i zaśpiewałam ją bez nagrywania. Zaśpiewałam od początku do końca, wszystko - opowiadała.

Obrazek

Wróć do „Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość