SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Selene » ndz kwie 05, 2020 1:27 am

Cały sezon za mną...
Skończył się w najgorszy sposób z możliwych. :cry:
Ale oglądałam z otwartą buzią, był naprawdę niesamowity i trzymający w napięciu do końca. ❤️
Były łzy i smutek, radość i satysfakcja, bicie serca i wysoki poziom adrenaliny... Czyli wszystko co miało być. Jestem bardzo zadowolona.
@
Awatar użytkownika
Tomba
to prawda, te wstawki z Berlinem były trochę wkurzające...
Mimo tego czekam znowu z utęsknieniem na kolejny sezon, bo na pewno musi być, sądząc po tym jak się skończył...
Uhh idę spać, może mi się przyśni mój ulubiony bohater. :girl_in_love:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » sob kwie 04, 2020 2:03 pm

@Madzia, to zwróć uwagę na takie przegięcie jak profesjonalna operacja chirurgiczna, żenujący chórek braciszków z jakiegoś zakonu, kompletnie bez sensu retrospekcja z Berlinem, który bierze ślub, czy akcję z bykiem. Więcej nie napiszę. Miłego oglądania :). :wino:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Selene » sob kwie 04, 2020 1:59 pm

Tomba pisze:@Madzia - mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewasz. Jestem po dwóch odcinkach 4 sezonu Domu z papieru i niestety stwierdziłem, że dalsze oglądanie uwłacza mojej godności. (...)


Tomek spoko, ja się nigdy nie gniewam. Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo je wyrazić i każdy inny powinien je uszanować. :)
Wczoraj nie miałam czasu niestety, ale dzisiaj wieczorem zabieram się za oglądanie. ❤️ Już mam wszystko przygotowane. :girl_crazy:
I nie zraziłeś mnie, jestem pewna, że ten sezon będzie równie wspaniały i emocjonujący jak poprzednie... A może nawet bardziej? :girl_in_love:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: shpongled » sob kwie 04, 2020 1:44 pm

Kompletnie nie rozumiem po co był w ogóle 3 sezon, tzn wiem bardzo dobrze($) ale z pozycji widza nie ma to żadnego sensu.Drugi sezon zakończył wszystkie wątki i tak powinno pozostać.

Nie przeglądałem pozostałych stron , jako maniak serialowy mogę polecić ich sporo ale zacznę od produkcji, złośliwie przez niektórych nazywanym ' grą o tron dla bab'. Może jestem babą ale moim zdaniem to serial lepszy niż GoT a nazywa się Outlander - dwa sezony, bo tyle widziałem, po prostu wymiatają. Wystarczy 'przekopać' się może przez 2 pierwsze odcinki gdzie nie wiemy w którą stronę to pójdzie.Jak dla mnie rewelacja.
***** ***
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » sob kwie 04, 2020 1:31 pm

@Madzia - mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewasz. Jestem po dwóch odcinkach 4 sezonu Domu z papieru i niestety stwierdziłem, że dalsze oglądanie uwłacza mojej godności.
Poczytałem recenzje i o dziwo 4 sezon zbiera o wiele lepsze niż 3. Ja chyba już się tak zraziłem do tego serialu, że mogę być nieobiektywny. Nie strawię kolejnych odcinków. Muszę sobie odpuścić.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » śr kwie 01, 2020 6:19 pm

Trzeci sezon Ozark już za mną. Sympatycy tego serialu nie powinni czuć się rozczarowani / zwiedzeni. Serial dalej trzyma poziom. Oczywiście, pod koniec tak się gmatwa, że nie ma bata - czwarty sezon musi być.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » pt mar 27, 2020 9:50 pm

Na Netflix jest już 3 sezon Ozark. Jeszcze nie oglądałem, bo jestem w trakcie innego serialu na Amazon.
@Madzia - wiem, że czekasz na 4 sezon Domu z papieru. Będzie od 3 kwietnia.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Halah » czw mar 26, 2020 7:11 am

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
Z komedii, to ja uwielbiam Veep i Parks and Recreation.

Tak teraz patrzę w Internety, żeby wkleić jakiś link i moim oczom ukazało się tłumaczenie Veep jako... Figurantka. :co: Ale to w zasadzie nieważne... Serial jest wspaniały. Dialogi uważam za jedne z najlepszych w historii seriali komediowych - przynajmniej tych, które ja znam. Choć warto zaznaczyć, że humor jest tu z kategorii tych mniej poprawnych politycznie. :P O czym opowiada? Veep, VP, czyli potocznie Vice Prezydent USA i właśnie o tej postaci jest serial. Naszym Veepem jest Selina Meyer, kobieta... specyficzna. :P Opętana żądzą władzy i "politykowania dla samego politykowania" oraz złośliwa, wyrachowana, momentami nawet perfidna. Julia Louis Dreyfus w roli tytułowej nie zawodzi, podobnie jak reszta obsady. Polecam, można się pośmiać. Zwiastun z polskimi napisami.


A Parks and Recreation, to z kolei głównie Amy Poehler, ale też wspaniały Nick Offerman, czy Aubrey Plaza. Serial w tonie tak zwanego mockumentary, a więc prześmiewczego filmu dokumentalnego. Również trochę politycznie, bo mowa tu o departamencie "parków i rekreacji" w małym miasteczku Pawnee w stanie Indiana... Jak dla mnie serial jest przezabawny i świetnie napisany. Nawet nazwisko naszej głównej bohaterki jest przebiegłym żartem... Leslie Knope. Tak mi się wydaje, że na polski dosyć trudno to przełożyć, ale napiszę krótko, że "knope" to fonetycznie również "nope" a więc w języku angielskim takie żartobliwe "no"... Chyba wszyscy znamy memy ze słowem "nope" i to jest taka właśnie gra słów z tym związana. :P Ale twórcom udało się więcej niż tylko żartobliwe nazwisko bohaterki, bo tutaj też mamy do czynienia ze świetnymi - moim zdaniem - dialogami i takim dosyć... abstrakcyjnym, absurdalnym i sytuacyjnym poczuciem humoru. W tym przypadku z napisami PL znalazłam tylko jeden fragment.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Nikotynos » śr mar 25, 2020 7:04 pm

Ze swoich perełek nie wspomniałem o serialu "Wszyscy kochają Raymonda". Co trafię na niego na Comedy Central to nie mogę się oderwać. Serial raczej nie trafi w gusta osób, które nie były w związku małżeńskim. :D
A skoro już Comedy Central to też "Chorzy doktorzy". :D
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

SERIALE SERIALE (inne niż SF)

Postautor: Tomba » ndz mar 22, 2020 3:05 pm

Nie będę zakładał nowego topicu, ale jak ktoś jest abonentem Play (biznesowi także), to ma teraz 6 miesięczny dostęp do Amazon Prime Video.
Tu poradnik jak to aktywować: https://www.play.pl/uslugi/amazon/
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Film”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość