[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Dział z konkursami naszych zaprzyjaźnionych sklepów
Regulamin forum
Dział poświęcony konkursom organizowanym przez Salon przy współpracy z zaprzyjaźnionymi sklepami.
Udział w konkursach wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników forum.
Prawo do opublikowania konkursu wyłącznie za zgodą i po wcześniejszych ustaleniach z administracją forum.
Awatar użytkownika
Boogieman949
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 28 paź 2022, 23:16:06
Punkty reputacji: 111
Lokalizacja:
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 41 razy
Płeć: nieokreślona

[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Postautor: Boogieman949 » 01 kwie 2023, 13:41:09

Korzystając z okazji w postaci konkursu chciałbym podziękować Salonowi, ponieważ mimo że nie udzielam się tutaj jakoś bardzo często to spędzam tutaj mnóstwo czasu i cała moja przygoda z wapowaniem jest związana z Salonem, o czym poniżej... :D

W moim koszyku znalazło się mnóstwo przepysznych cieczy, niektóre z nich powstały w 2018 roku! (nie jestem pewien czy powinienem ich używać po takim czasie :D). Wśród nich nie zabrakło oczywiście Salonowej Dwunastki. :good:

Oprócz tego mam tutaj dwie sztuki Istick Pico w kicie z Melo 3 Mini, od których zaczęła się moja przygoda z wapowaniem w 2016 roku. Pico służą mi do dziś, choć różnie to przez ostatnie lata bywało – paliłem analogi na zmianę z wapowaniem.

W połowie 2022 roku trafiłem na Salon Rozchmurzonych no i na dobre wkręciłem się w wapowanie, a cały sprzęt pochodzi z tutejszego bazarku:

2x Aegis Solo z Syrenką v2 i Ammitem MTL od @
Awatar użytkownika
Cinmar

Hellvape Dead Rabbit v2 od @
Awatar użytkownika
Pramus89

Tesla Punk 220W i OXVA Arbiter 2 od @
Awatar użytkownika
Krytyk

Lost Vape Thelema Quest, Vandy Vape Swell, Tesla Invader 4X i barachło w postaci drutów, bawełny, szczypców i innych dynksów od @
Awatar użytkownika
Metall


No i mój tegoroczny "life changer" w postaci poda Oxva XlimSE, którego wygrałem w licytacji. :D Dzięki niemu pody tak mi się spodobały, że zanabyłem dodatkowo Lost Vape Ursę Nano i coś czuję, że na tym nie koniec. :czajniczek:

Z waperskimi braćmi i siostrami podzieliłbym się pysznymi płynami - każdy znajdzie coś dla siebie ;), oraz częścią zestawów, gdyż powoli przechodzę na chmurzenie wyłącznie z Podów.

Jeszcze raz dziękuję i Radosnych Świąt życzę! :thank_you:

Obrazek
Awatar użytkownika
kamyk87
Moderator
Moderator
Posty: 920
Rejestracja: 01 lut 2020, 23:49:51
Punkty reputacji: 3418
Lokalizacja: Ełk
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podzięk.: 595 razy
Płeć: Mężczyzna

[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Postautor: kamyk87 » 01 kwie 2023, 10:38:10

To ja też się podzielę swoim koszyczkiem. :cycki:

Obrazek
Przedstawiam Państwu WKW - Wielkanocny Koszyk Wapera (by kamyk87).
Troszkę inaczej niż u Darka, bo to taki bardziej MTL-owy koszyczek. Znalazło się w nim sporo aromatów oraz przyrządzonych z nich mieszanek, zwanych samogonami. Niektóre dojrzewają już od kilku miesięcy (głównie tytoniówki), są też takie całkiem świeże - dzięki przepysznej miętowej paczce od Inawery. Nie mogło oczywiście zabraknąć całej Salonowej Dwunastki. :good: Aby przechmurzyć taką ilość samogonów niezbędne jest dobranie ulubionego atomizera. U mnie numerem jeden zdecydowanie jest Bishop. Występuje w ilości sztuk 3, zakręcone odpowiednio na czarnym Vaporesso GEN80S, DotStick-u i pięknym (zielonym jak żaba) Alieno. Czasami, na świeżym powietrzu lubię sobie "walnąć z grubej rury", a jest nią Vaporesso iTank zakręcony na wysłużonym Armour Pro.
W koszyku umieściłem też swój najnowszy nabytek, pasujący do każdej kieszeni, dyskretny BSKR Elite Kit.
Poza tym oczywiście niezbędnik w postaci narzędzi, ulubionych drutów i bawełny.
Początkowo o tymże koszyku miał powstać utwór literacki pisany trzynastozgłoskowcem, coś w stylu "Bishopie, ach Bishopie, cóż mam zrobić chłopie...", ale już po pierwszym wersie zabrakło mi rymów i cały misterny plan w pi... Chęci jednak były.
Potrzebującym koleżankom i kolegom pomocy nie odmówię i chętnie podzielę się smakowitymi płynami, a w razie potrzeby też sprzętem.
:bry3:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vitz
Patronauta
Patronauta
Posty: 654
Rejestracja: 12 gru 2021, 21:12:55
Punkty reputacji: 804
Lokalizacja: Otwock
Podziękował: 168 razy
Otrzymał podzięk.: 123 razy
Płeć: Mężczyzna

[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Postautor: vitz » 31 mar 2023, 16:27:01

Obrazek

Oto moje świąteczne koszyczki. Więcej niż jeden, bo koszyki małe, a rzeczy sporo. Zostały napełnione na długo przed Wielkanocą, bo i po co czekać na ostatnią chwilę? Być może nie wyglądają zbyt świątecznie, ale nie dajmy się zwieść pozorom. Znajdziemy w nich sporo przydatnych, a czasem niezbędnych rzeczy, służących naszemu nałogowemu hobby. ;-) Mamy zatem butelki z różnymi, pysznymi cieczami, jak i przybornik z narzędziami do tworzenia grzałek. Mamy różne druty, bawełnę, znajdą się nawet zapasowe ustniki i szkiełka. Nie mogło oczywiście zabraknąć zapasu akumulatorów, jak i leciwych już, ale sprawnych, rezerwowych zasilań. Pośród koszyków, stoją trzy aktualnie używane zasilania, z trzema Biskupami. Kiwają oni swoimi pastorałami (dripami) w uznaniu, że parafia porządnie przygotowała się do Wielkanocy. Co bym oddał z tych dóbr? Nie będę się ograniczał i napiszę, że wszystko, wedle potrzeb. Potrzebującemu użytkownikowi Salonu nie odmówię pomocy, bo i Salon pomógł mi, kiedy tej pomocy potrzebowałem. Myślę, że tak właśnie powinna działać nasza społeczność. :)
Obrazek
Bishop fan#1 ;-)
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:39:25
Punkty reputacji: 4047
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 467 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Postautor: edarek » 31 mar 2023, 13:02:45

To ja tak na zachętę dla innych poza konkursem napiszę i pokażę, co znalazło się w moim koszyczku. Skromnie, ale to wszystko, czego mi potrzeba, a nawet dla ubogiego coś się znajdzie, bo dzielić się należy. Do rzeczy zatem...
W koszyczku znalazły się dwa Argusy GT, dwa Aegisy L2, Argus XT i Odin 100. Z atomizerów dwa razy Juggerknot MR, Vapefly Core, Intake, Blotto i do testów aromatów Recurve RDA. Okrasiłem koszyczek bawełną Angorrabbit i salonowymi aromatami.

Obrazek

W koszyczku na potrzebującego czeka Odin 100.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 986
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02:24
Punkty reputacji: 17194
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 232 razy
Płeć: Mężczyzna

[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Postautor: Ramses » 30 mar 2023, 20:07:48

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy jedną z nagród ufundowanych przez Sponsora naszego konkursu.

Image
Lost Vape Ursa Baby Pro - mały i elegancki Pod do kieszeni i do damskiej torebki. Solidna obudowa, niezła moc i pojemna bateria. Szybkie ładowanie.

Obrazek Obrazek
Wkrótce prezentacja innych nagród. Zapraszamy do udziału w konkursie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 986
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02:24
Punkty reputacji: 17194
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 232 razy
Płeć: Mężczyzna

[KNKRS] Wielkanocny mały konkurs świąteczny 2023

Postautor: Ramses » 29 mar 2023, 19:06:35

Image

To będzie nieco inny konkurs niż te do których już zdążyliście się przyzwyczaić. Ale nic nowego nie będzie jeśli chodzi o sponsoring. Dziś, znów, po raz kolejny, firma na którą zawsze możemy liczyć i która towarzyszy nam od kilku lat. To oczywiście portal handlowy artykułów waperskich pod nazwą „Sourcemore.”
Inaczej też będzie na samym początku bo najpierw kila słów i obrazów o fundatorze nagród konkursowych.
Firma Sourcemore została założona 30 grudnia 2008 roku. Założycielem jest Miles Liu.
Oczywiście znajduje się wciąż w tym samym miejscu, na południu Chin w mieście Shenzhen.
Aktualnie firmą kieruje Miles którego przy okazji serdecznie pozdrawiamy.
A poniżej kilka fotografii z kroniki firmowej.

Obrazek
To jest brama, wejście do naszej firmy.

Obrazek
Coroczne spotkanie, które ma na celu uczczenie dotychczasowych osiągnięć a pracownicy wyższego szczebla będą mieli zdjęcie z naszym szefem. W trakcie spotkania było wiele zabawnych sytuacji. Ogólnie, swobodna rozrywka na luzie...

Obrazek
To było przyjemne doświadczenie, kiedy poszliśmy w góry. Wielu przyjaciół firmy miało okazję nas poznać w innej roli. Wielki i niezapomniany czas, choć wycieczka wydaje się być trudna, byliśmy odważni i zmotywowani aby i te przeszkody pokonać.

Obrazek
Finalne zdjęcie grupowe, gdy doroczne spotkanie się kończy, a wszyscy zapamiętują każdy uśmiech i są zachwyceni.

A teraz już przechodzimy do samego konkursu. Będzie nam być może nieco łatwiej niż weganom i wegetarianom, którzy do świątecznego koszyka wkładają substytuty świątecznych potraw. Jajka robione z tofu czy różne grzybowe wariacje. My będziemy nasze koszyki wypełniać wyłącznie tym co w naszym codziennym życiu wapera uważamy za najważniejsze, co najbardziej lubimy i czego nie powinno nam zabraknąć przez cały rok.
Zadanie więc polega na tym aby podać listę tego co w tym roku do waperskiego koszyka świątecznego włożymy.
To pierwsze zadanie. Drugie polega na tym, że jak wiadomo, wychodząc z koszykiem, mamy miejsce gdzie z tego koszyka oddajemy coś ubogim, w tym wypadku waperom. Zadanie polega na tym aby napisać co z własnego koszyka oddalibyście innym.
Wszystko można oczywiście uzupełnić czy opatrzyć ilustracjami i komentarzem. Jury wybierze trzy najciekawsze prace i nagrodzi je nagrodami ufundowanymi przez Sourcemore.
Te święta, ten konkurs mają jeszcze tę zaletę, że tego co wkładamy i wyjmujemy z koszyka nie da się zjeść a więc nie grozi wam tradycyjne świąteczne obżarstwo. Ale pomysłowość i kreatywność jak najbardziej.
Oczywiście nie wymagamy od każdego prac graficznych. Ale zilustrowanie odpowiedzi może być tym języczkiem u wagi i przechylić szalę zwycięstwa. Liczy się jednak całość wypowiedzi, styl, treść, pomysłowość...

Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę.
Prace należy zamieszczać w temacie konkursowym.
Czas składania prac upływa dnia 12.04.2023 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 19.04.2023 roku (data może się nieznacznie przesunąć).

Zapraszamy do udziału w konkursie.
Obrazek

Wróć do „KONKURSY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości