EHF Euro 2016

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Tommy Black » wt mar 01, 2016 8:37 am

Dzień Świstaka za nami,nowy trener kadry piłkarzy ręcznych przed nami. Na szczęscie poszło szybko,sprawnie i...mądrze moim zdaniem.

Obrazek

"Nie boję się. Dla mnie to nie jest zabawa. Jestem ogromnie dumny, że dano mi szansę poprowadzenia reprezentacji" - podkreśla świeżo upieczony trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Tałant Dujszebajew. Szkoleniowiec, który od 2014 roku prowadzi również mistrza kraju Vive Tauron Kielce, został wybrany na stanowisko selekcjonera kadry w sobotę. W rozmowie z Polską Agencją Prasową opowiada, jakie ma pomysły na poukładanie reprezentacji, ale też zdradza, jak udało mu się w pół roku opanować język polski.

Polska Agencja Prasowa: Jaka jest pana recepta na poukładanie reprezentacji? Co będzie pan chciał w niej zmienić?

Tałant Dujszebajew: Chciałbym wprowadzić trochę więcej rozwiązań w obronie. Nie tylko grać w systemie 6-0, ale też spróbować 5-1 i prawdopodobnie 3-2-1, ale to jeszcze zobaczymy. Z kolei w ataku przydałoby się trochę więcej wariantów, zwłaszcza przeciwko takiej "otwartej" obronie, jaką zaprezentowali w meczu z nami Chorwaci na mistrzostwach Europy (biało-czerwoni przegrali to spotkanie 23:37, przez co stracili szansę na awans do półfinału - red.).


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/sport/news-nowy-tre ... aign=other
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: amsaw » wt lut 02, 2016 11:28 am

Irek pisze:Na mecz nie przyszły zorganizowane bojówki polityczne. Na Powązki niestety tak.. Nie da się nijak postawić znaku równości, przyrównywać jedno zachowanie do drugiego...

W 100% się z Tobą zgadzam. Ryba psuje się od głowy.
Dobra, kończymy politykowanie. Co z tego, że Mati na Krupówkach. Jakąś sieć znajdzie i, wstyd, nawet mnie się oberwie :lol:
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Irek » wt lut 02, 2016 11:21 am

amsaw pisze:gwizdy podczas ceremonii sportowej, niż takie samo zachowanie np. w czasie uroczystości na Powązkach.

Na mecz nie przyszły zorganizowane bojówki polityczne. Na Powązki niestety tak.. Nie da się nijak postawić znaku równości, przyrównywać jedno zachowanie do drugiego. Uważam jednak, że w obu wypadkach to było, delikatnie rzecz ujmując, nieeleganckie.
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: amsaw » wt lut 02, 2016 10:27 am

Tommy Black pisze:Tytuł tego filmiku jestem w stanie z trudem ( mimo błędów) zaakceptować. Takiego "pokazu zadowolenia" na pewno nie.
Sport to nie polityka,a na pewno nie na boisku czy w hali.Gwizdy w czasie ceremonii rozdawania medali na każdej imprezie sportowej
są wybitnie nie na miejscu.
Mam tylko nadzieję,że ktoś wytłumaczył medalistom mistrzostw skąd te gwizdy i dlaczego.Fatalny akcent na koniec świetnych mistrzostw Europy w Polsce.

Też byłem zażenowany, ale zważ na to, że akcja rodzi reakcję. Czyż to nie opcja polityczna p. Premier wprowadziła ten barbarzyński zwyczaj na salony? Zdecydowanie łatwiej przełknąć mi gwizdy podczas ceremonii sportowej, niż takie samo zachowanie np. w czasie uroczystości na Powązkach.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Tommy Black » pn lut 01, 2016 5:57 pm

Baranek pisze:Masz racje w 100% ale zauważ jak reklamuje się koleś od targów na forum...może i bezsensowne porównanie ale takie samo zachowanie..


Zostawmy już ten "pokaz zadowolenia" bowiem wydaje się że czeka nas swoisty pokaz czegoś zupełnie innego. Nie będę go nazywał,na razie.
Proponuję przeczytać pewien artykuł:

Dzień świstaka, czyli szukamy trenera dla kadry

Reprezentacja polskich piłkarzy ręcznych na gwałt potrzebuje trenera, ale następcę Michaela Bieglera mamy poznać - po pierwsze - do końca lutego, a po drugie - w wyniku konkursu. I to już wygląda jak kuriozum - pisze po ME piłkarzy ręcznych ekspert Interii w tej dziedzinie Leszek Salva



http://sport.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2138221
Awatar użytkownika
Baranek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: śr wrz 23, 2015 7:09 am
Lokalizacja:
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podzięk.: 75 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Baranek » pn lut 01, 2016 4:34 pm

Masz racje w 100% ale zauważ jak reklamuje się koleś od targów na forum...może i bezsensowne porównanie ale takie samo zachowanie..
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Tommy Black » pn lut 01, 2016 3:52 pm

Baranek pisze:Tommy..atmosfera była szczególna przy rozdawaniu medalów dla Niemców:)


Tak:

Beata Szydlo i "pokaz zadowolenia" tysięcy Polaków na dekoracji mistrzostw europy EHF

Tytuł tego filmiku jestem w stanie z trudem ( mimo błędów) zaakceptować. Takiego "pokazu zadowolenia" na pewno nie.
Sport to nie polityka,a na pewno nie na boisku czy w hali.Gwizdy w czasie ceremonii rozdawania medali na każdej imprezie sportowej
są wybitnie nie na miejscu.
Mam tylko nadzieję,że ktoś wytłumaczył medalistom mistrzostw skąd te gwizdy i dlaczego.Fatalny akcent na koniec świetnych mistrzostw Europy w Polsce.
Awatar użytkownika
Baranek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: śr wrz 23, 2015 7:09 am
Lokalizacja:
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podzięk.: 75 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Baranek » pn lut 01, 2016 11:11 am

Tommy..atmosfera była szczególna przy rozdawaniu medalów dla Niemców:)

https://www.youtube.com/watch?v=iDhxkmxQEfI

Co dalej z ręczną?
Kwalifikację Olimpijskie:
Macedonia
Chile
Tunezja

Dwa zespoły awansują do Rio ..więc plamy nie dadzą mam nadzieje:)

Potem dwu mecz z Holandią o awans na ME Francja 2017..

Chyba z górki będzie ale kto wie my wszystko potrafimy spieprzyć !!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Tommy Black » ndz sty 31, 2016 8:58 pm

Na podsumowania na pewno przyjdzie czas...dziś zacutuję za eurosportem tylko:

Wielkie święto na trybunach

O ile polska kadra zawiodła, o tyle naszych kibiców można nazwać prawdziwymi mistrzami. Jak zwykle stworzyli oni niezapomnianą atmosferę, która zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich przyjezdnych. Turniej przyciągnął rekordową ilość fanów, a ze strony władz europejskiej piłki ręcznej posypały się w jego stronę same komplementy. Polacy - naprawdę możemy być z siebie dumni!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: EHF Euro 2016

Postautor: Krasnal45 » sob sty 30, 2016 11:49 am

Baranek, w całej rozciągłości podpisuję się pod Tobą. Nie przyjmuję do wiadomości opcji polityczno-finansowo-korupcyjnych sugerowanych w postach wyżej. Nie na takiej imprezie. Ale może się mylę? Może naiwny jestem? Nie wiem. W każdym razie, nie pamiętam takiego meczu naszej reprezentacji, a piłka ręczna, podobnie jak i siatkówka, to dwie jedyne dyscypliny zespołowe, które pasjonują mnie od zawsze. Dobrze ponad 40 lat. Mam nadzieję (po meczu ze Szwedami), że była to jednorazowa wtopa i zostanie dokładnie przeanalizowana i zostaną wyciągnięte z niej właściwe wnioski na przyszłość.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek

Wróć do „Humor w sporcie i sport w anegdocie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości