Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Omawiamy sprzęt potrzebny do rzucania nałogu tytoniowego - czyli to, co popularnie jest zwane e-papierosem...
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: pawel999 » pn sty 18, 2021 11:21 pm

Popieram pomysł Odina (już wszystko jedno którego). Mam wprawdzie tylko na DNA (na jeden i dwa akumulatory), ale gdybym nie miał tych to miałbym pewnie wersje bardziej budżetowe.
Z kolei z Hotcig-a G100 mam fatalne wspomnienia. Spasowanie i trwałość tego sprzętu (przynajmniej u mnie) była bardzo słaba. Kurzy się na półce. Wiec sprzęt typu EVER to raczej nie jest.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: Superlux » pn sty 18, 2021 11:16 pm

Krytyk na kacu pisze:@Superlux Odin 100 to nie głupi pomysł. Pytanie, czy nie lepiej Odin Mini z DNA75C. Najlepiej byłoby wybrać jednego, żeby nie było bratobójczej walki. ;) Osobiście wybrałem wersję bez DNA i muszę przyznać, że to bardzo fajne zasilanie. Zalety tak jak wspomniałeś. Wadą, ale i cechą charakterystyczną są boczne otwory wentylacyjne. Jak zauważył @
Awatar użytkownika
Azgar
w innym temacie może dostać się tamtędy kawałek drutu, jeżeli robimy setup z cienkich braidów. Tak samo inny brud.



Masz rację ale DNA75C to pożeracz energii, zawsze wkurzał mnie ten czip. Moim zdaniem chyba tylko dla fanów TC. Zgłosiłem 100kę ponieważ jest tańsza (nie znaczy gorsza), popularna, lubiana choć oczywiście masz rację...wspomniana przez Ciebie przypadłość jest niewątpliwie minusem tej konstrukcji.
Ja np mam dwa Grusy. Uważam że w kategorii najtańszych, ale dobrych modów jest najdokładniej, najprecyzyjniej zbudowanym zasilaniem ever. Tu nie chodzi o estetykę, dla jednych może być ładny, dla innych brzydki ale wygląda tak jakby kosztował dwa razy tyle. Jednak nie będę zgłaszał budżetowca od LV. Nie jest żadną legendą, jest zbyt młody na to, no i chyba jednak cieszy się mniejszą popularnością i estymą niż Odin 100.

Jednak na pewno nie będę kruszył kopii o Odina, to także bardzo młoda, jeszcze nie do końca poznana konstrukcja, a na liście mamy już i tak wiele fajnych, sprawdzonych w boju modów.





:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: Krytyk » pn sty 18, 2021 10:37 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
Odin 100 to nie głupi pomysł. Pytanie, czy nie lepiej Odin Mini z DNA75C. Najlepiej byłoby wybrać jednego, żeby nie było bratobójczej walki. ;) Osobiście wybrałem wersję bez DNA i muszę przyznać, że to bardzo fajne zasilanie. Zalety tak jak wspomniałeś. Wadą, ale i cechą charakterystyczną są boczne otwory wentylacyjne. Jak zauważył @
Awatar użytkownika
Azgar
w innym temacie może dostać się tamtędy kawałek drutu, jeżeli robimy setup z cienkich braidów. Tak samo inny brud.
Poruszam się w oparach dymu.
Tutejszy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: pn lut 01, 2016 8:29 pm
Lokalizacja: Siedlce
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: Tutejszy » pn sty 18, 2021 10:13 pm

Asmodus Colossal.
Mój ulubiony sprzęt. Świetnie leży w ręku, nie za ciężki, nie za lekki. Dobrze wyważony. Trwała powłoka lakiernicza i spory wybór kolorów. Świetne zarządzanie energią. Bardzo dobrze umiejscowiony przycisk fire. Odpala przy każdym przyciśnięciu.
Wady: pokrywa baterii na wcisk, niektóre akumulatory wchodzą z oporem i zdzieramy wtedy z nich koszulkę, pin niezbyt solidnie umocowany, szkiełko od wyświetlacza się rysuje.
Mimo to mam trzy egzemplarze.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: Superlux » pn sty 18, 2021 10:06 pm

Może dołożyć jeszcze Odina 100? Ergonomiczny, dobra elektronika... no i ludziska za nim szaleją. Poddaję tylko pod rozwagę, bez żadnych nacisków. ;)





:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
EmPe82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: sob kwie 21, 2018 5:29 pm
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 443 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: EmPe82 » pn sty 18, 2021 7:38 pm

Lost Vape Mirage DNA75C - Gdyby tylko ta nieszczęsna klapka była metalowa to byłby mod idealny. Nawet tą prądożerną elektronikę i 3 akumulatory 21700 dziennie bym przebolał.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: Krasnal45 » pn sty 18, 2021 6:58 pm

@
Awatar użytkownika
WE514

Zauważ, że Twoje propozycje są już w pierwszym poście...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: WE514 » pn sty 18, 2021 6:49 pm

Tesla WYE 85 W lub malutki Aster, a na trzecim miejscu Pico 75 W.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: Sobear » pn sty 18, 2021 5:05 pm

Dani SBS od Dicodesa - dzierman indzinirink, gwarancja producenta, genialna jakość wykonania. Cena wysoka, ale to nie jest mod, który się rozsypie od patrzenia.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
kamikazze2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: wt sie 06, 2019 11:59 am
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 112 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Zasilania na jeden akumulator

Postautor: kamikazze2 » pn sty 18, 2021 3:44 pm

Propozycja od mnie:

Vaporesso SWAG 2
Doceniam za powłokę jakim pokryty jest ten mod. Jak dla mnie super wygodny, szczególnie w lewej dłoni. Niektórym pasuje innym nie. Jakość wykonania i gabaryty czynią go dla mnie jednym z najwygodniejszych posiadanych modów. Z minusów niestety prądożerność.
Obrazek

Wróć do „Dział sprzętowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości