Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Omawiamy sprzęt potrzebny do rzucania nałogu tytoniowego - czyli to, co popularnie jest zwane e-papierosem...
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Postautor: Krytyk » pn mar 08, 2021 10:17 am

W dniu dzisiejszym kończymy zgłoszenia do tej kategorii. Dziękuję wszystkim za udział. :beer2:
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Postautor: Krytyk » ndz mar 07, 2021 7:48 pm

Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień na zgłoszenia. :)

Wotofo Profile RDTA.
Za pomocą dołączonego do zestawu adaptera możemy szybko przekształcić go w pełnoprawne RDA i w tej formie sprawdza się świetnie. Dużo miejsca na bawełnę, prosty setup i bardzo dobre oddawanie smaku z grzałkami Clapton Mesh. Postawiony na modzie do squonkowania sprawdza się świetnie.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Postautor: Superlux » wt mar 02, 2021 6:12 am

Wotofo Profile RDA - klasyk, moźe nie jest to najlepsze RDA na mesha ale na najnowszych blaszkach od Wotofo - Clapton Mesh S na razie jest bezkonkurencyjny, tzn. na tych znakomitych grzałkach działa najlepiej spośród podobnych, znanych mi atomizerôw, najlepiej wykorzystuje ich moźliwości. Szyty na miarę.


Vapefly Mesh Plus RDA - klasyk, stary ale jary. :-D Pięknie przyjmuje się na gotowych, tak krytykowanych blaszkach, np plaster miodu. Wotofo, OFRF, BMTD... i za to też go lubię. Na meszu ze szpuli także dobrze się wyrabia ale wcale nie lepiej... a przynajmniej nie zawsze. Dużo miejsca na liquid, w miarę pojemny. Moim zdaniem znakomity meszowiec, ja jestem bardzo usatysfakcjonowany.




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Postautor: Sobear » pn mar 01, 2021 7:53 am

Wotofo Profile RDA - moje ulubione meshowe RDA. Bardzo przyzwoity smaczek (na nim odkryłem, że tytoniówki potrafią smakować ciekawie na meshu) i fajny deck.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Postautor: iron64 » pn mar 01, 2021 7:49 am

Digiflavor Mesh Pro RDA. Super deck umożliwiający montaż siatki że szpuli bez jej przycinania po szerokości. Przeciąg powietrza konkretny, a łącząc te dwa powyższe ilość chmury jest masakryczna. Bardzo lubię ten parownik, ale mam bana na niego w domu, ze względu na ilość chmury. Za to w pracy często go używam. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Najlepszy sprzęt ever - Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh

Postautor: Krytyk » pn mar 01, 2021 7:44 am

Zapraszam do zgłoszeń do plebiscytu na najlepszy sprzęt wyprodukowany do tej pory. Pierwsza z dzisiejszych kategorii to:

Atomizery RDA DTL z bazą na grzałki mesh.

Pamiętajmy, że hasłem przewodnim tego plebiscytu nie jest słowo „nostalgia”, ale co jest najlepsze na dzień dzisiejszy. Zastanówmy się co wzięlibyśmy ze sobą na bezludną wyspę, gdyby mogło być to tylko jedno urządzenie. Mile widziane jest napisanie kilku słów, dlaczego nasz kandydat jest najlepszy.

Prosiłbym o napisanie w swoim zgłoszeniu nazwę producenta i model. W przeciwnym razie utrudni to dopisane kandydata do listy, a w skrajnych przypadkach spowoduje nie przyjęcie zgłoszenia.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów. :)
Poruszam się w oparach dymu.

Wróć do „Dział sprzętowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości