NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Omawiamy sprzęt potrzebny do rzucania nałogu tytoniowego - czyli to, co popularnie jest zwane e-papierosem...
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: PrzemekM » śr kwie 21, 2021 9:10 pm

Chyba jutro wyjmę z szafy tego wieśniaka 3 i sprawdzę jeszcze raz co w nim takiego jest. Mam nadzieję, że nie zardzewiał. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Metall » śr kwie 21, 2021 1:10 pm

Dlaczego nie można w tym temacie "reputować" postów?
Kilka na to zasługuje.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Haze » śr kwie 21, 2021 11:46 am

Sobear pisze:... a opisane przez Ciebie problemy miałem właśnie z Pulsem. Od samego wrażenia przy dotykaniu tych paneli miałem dosyć.

Tak, Pulse też nie grzeszy wrażeniem solidności wykonania.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: ErNOL » śr kwie 21, 2021 8:13 am

Insane pisze:Chociaż w tym przypadku większość ludzi zagłosowała na ten atomizer, który aktualnie posiada.

Wydaje mi się, że w tym wypadku sytuację można porównać do pytania z dziedziny fotografii. Który aparat jest najlepszy - TEN, KTÓRY MASZ AKTUALNIE W RĘCE. Prawda to? Moim zdaniem tak. Zajmuję się fotografią, pełna klatka, crop z górnej półki i co? Najlepsze moje zdjęcie zrobiłem starym smartfonem. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Sobear » śr kwie 21, 2021 8:08 am

@
Awatar użytkownika
Haze
Gusta i guściki. Lite dla mnie jest bardzo OK, a opisane przez Ciebie problemy miałem właśnie z Pulsem. Od samego wrażenia przy dotykaniu tych paneli miałem dosyć.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Superlux » śr kwie 21, 2021 7:47 am

Haze pisze:
Sobear pisze:Pulse praktycznie od zakupu leży i się kurzy, bo kompletnie mi nie pasuje. Lite jest w użyciu codziennie.

To ja dla równowagi (tradycyjnie :-D ) powiem, że już dawno nie miałem w rękach moda, który sprawiałby wrażenie takiej TANDETNOŚCI wykonania jak Lite. Nie mam nic do plastikowych sprzętów, ale tutaj jak miałem wziąć go do ręki to mi się odechciewało wapować. Jest to zapewne subiektywne wrażenie bo mod daje radę ale warto go sobie obmacać przed zakupem...



A ja jestem właśnie w trakcie dogadywania szczegółów zakupu Lite'a, cena czyni cuda. :-D Albo po prostu dobry człowiek zrobił mi prezent, dzienks dobry człowieku.... jeżeli to czytasz. :good:

Jeżeli jest bardziej plastikowy niż Puxos (którego przecież masz) to ja wysiadam... No przeca miałem go w rękach i jedyne co tak naprawdę mnie trochę wkurzało to szerokość, 58 mm to o 2 mm za dużo, jak dla mnie. A plastik, no cóż trochę tego plastiku już przerobiłem, więc może dlatego nie mam aż takich obiekcji.


BTW - co do Pulse'a to ludzie chyba za bardzo histeryzują, miałem poprzednika i było dobrze... a obecny jest jeszcze lepszy. Może nie jest taki miły jak Vt Inbox ale 21700 robi różnicę, szczególnie kiedy bawimy się w RDTL/DTL. Wymiarowo są dosłownie identyczne, szkoda że w wersji v3 HCigar nie zmieścił większego akumulatora.




:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Haze » wt kwie 20, 2021 9:56 pm

Sobear pisze:Pulse praktycznie od zakupu leży i się kurzy, bo kompletnie mi nie pasuje. Lite jest w użyciu codziennie.

To ja dla równowagi (tradycyjnie :-D ) powiem, że już dawno nie miałem w rękach moda, który sprawiałby wrażenie takiej TANDETNOŚCI wykonania jak Lite. Nie mam nic do plastikowych sprzętów, ale tutaj jak miałem wziąć go do ręki to mi się odechciewało wapować. Jest to zapewne subiektywne wrażenie bo mod daje radę ale warto go sobie obmacać przed zakupem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Insane » wt kwie 20, 2021 9:40 pm

Widok Kayfuna 2019 przed Kayfunem 2021 trochę boli. Czy to znaczy, że parowniki niczym wino im starsze, tym są lepsze? Coś w tym musi być! Ostatnio namiętnie użytkuję leciwego Hurricane RTA i jestem bardzo zadowolony.
Chociaż w tym przypadku większość ludzi zagłosowała na ten atomizer, który aktualnie posiada. Niewielkie różnice względem nowszej wersji przyczyniły się do tego, że większość ludzi została przy modelu 2019, rezygnując jednocześnie z zakupu nowszej wersji PLUS 2021. Uważam to za spory błąd, bo ten nowy AEROKON robi naprawdę dobrą robotę.
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: GeciKowy » wt kwie 20, 2021 2:57 pm

Kawał roboty zrobiony za co należy się ukłon. :)

Tak sobie przeglądam wyniki i w sumie z elementów które mnie zaskoczyły to przykładowo Odin w zasilaniach na dwa akumulatory.
Miałem przez pewien czas i zdecydowanie był dla mnie zbyt ciężki i zbyt nieporęczny. Najwidoczniej kwestia odpowiedniej dłoni. :) Aegis Legend i Wismec mnie nie zaskakują, bo są to mocno popularne i mocno solidne sprzęty. Boli mnie delikatnie brak jakiegoś Paranormala lub pokrewnych bo uwielbiam te sprzęty.

W atomizerach RTA DTL nie zaskoczyło mnie pierwsze miejsce Blotto. Mam zarówno standardową wersję jak i wersję mini i obie uwielbiam, chociaż ten mniejszy podchodzi mi bardziej na korzyść ciut bardziej restrykcyjnego przelotu co uwielbiam.

W kategorii atomizerów DTL Mesh nie czuję się również zaskoczony, bo miałem wszystkie te parowniki i w zasadzie o żadnym z nich złego zdania powiedzieć nie mogę. Każdy z nich się delikatnie różni od drugiego, ale tam gdzie jednemu czegoś brakuje, w drugim to jest. Nie są tak więc idealne, ale każdego z nich można polubić za pewne rzeczy.

Cała reszta to sprzęty które przez ostatni, w domyśle bardziej odległy lub mniej czas pojawiały się na wszelkich forach łapiąc pozytywne opinie użytkowników, to i miejsca w rankingu swoje znalazły. Kilku sprzętów tu nie ma, kilku może nie powinno być moim zdaniem, ale nie przyszedłem się tu czepiać. Liczy się dobra zabawa i raz jeszcze szacunek za poświęcony czas na stworzenie takiego rankingu. Zapewne same wyniki jak i dyskusja w tym temacie zostanie dla potomnych, którzy staną przed ciężkim wyborem jakim jest wybór sprzętu, co może okazać się szczególnie pomocne. :)
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Sobear » wt kwie 20, 2021 1:11 pm

Mam Pulse'a 1, Topside'a Lite i miałem Topside Dual, którego sprzedałem, bo nie potrzebuję takiego wielkiego sprzętu (ale byłem z niego bardzo zadowolony). Pulse praktycznie od zakupu leży i się kurzy, bo kompletnie mi nie pasuje. Lite jest w użyciu codziennie. Pamiętaj, że kupując Lite'a możesz go też przerobić na zwykłego moda.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „Dział sprzętowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości