NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Omawiamy sprzęt potrzebny do rzucania nałogu tytoniowego - czyli to, co popularnie jest zwane e-papierosem...
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Superlux » pn kwie 19, 2021 8:31 pm

A ktoś może pomyślał nad tym żeby wysłać tę informację do producentów tych modów które zwyciężyły... z dopiskiem że głosowało największe i najbardziej prestiżowe forum w Polsce ?
Wysłać im podium plus powiedzmy jeszcze miejsca 4-10 żeby nie zanudzać. Taki dyplom. Ja mogę do nich napisać, nie ma sprawy ale oprawa graficzna to chyba...biedny Ramses. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1235
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1549 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Krytyk » pn kwie 19, 2021 8:18 pm

Myślę, że @
Awatar użytkownika
Vlad
napisał bardzo ważne zdanie - nikt z nas nie był sponsorowany, czy w jakikolwiek inny sposób "sterowany". Staraliśmy się, żeby od początku do końca był zrobiony w 100% przez nas. :D

Niektóre wyniki są dość kontrowersyjne, ale to dobrze. Jest okazja zastanowić się nad poglądami na temat sprzętu. :)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: ToYz » pn kwie 19, 2021 7:52 pm

Goomowiec pisze:Z tego wszystkiego zamówiłem sobie od braci zza Wielkiego Muru zwycięzcę zasilań na 2 akumulatory. Drag 2 jest spoko, ale moim zdaniem, trochę kiepsko się go trzyma.

Gdzie go znalazłeś? Chyba kupię drugiego na zapas, gdyby tak obecny się zepsuł. :D
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: iron64 » pn kwie 19, 2021 7:42 pm

Erni, mnie tez trochę zaskoczył marny wynik Digiflavour Mesh Pro, bo moim zdaniem to kozak nad kozaki w Mesh RDA, ale może tylko ja go używam i tylko ja na niego głosowałem? Tak bywa.
Podobnie jest z Asgard (nie mini), kozak no kozak i miniaka moim zdaniem pokonuje, ale znów gabaryty powodują pewnie, że mało ludzi go używa, a szkoda. Za to Barrage jest tam, gdzie być powinien, ot i co. ;)
Co do "wieśmaków", ja je bardzo lubię. I jak wiecie jestem ich fanboyem nawet, jasne, są tanie, ale dla mnie cena nie jest wyznacznikiem jakości/możliwości. Jakość i możliwości osobiście traktuje jako wypadkową obu, a możliwości "wieśmakom" odmówić nie sposób.
Ogólnie fajnie, że się podjęliście tego plebiscytu. Zajefanie wyszło i pełen szacun.

Tak czy siak, mam teraz bana na zakupy, bo zmieniłem auto. Mojego Fiata z przebiegiem 1 030 258 km zmieniłem na innego... Fiata. Tym razem z automatyczną skrzynią biegów i teraz mam bana na zakupy. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Superlux » pn kwie 19, 2021 5:31 pm

@
Awatar użytkownika
ErNOL




Ernie, spox. :cycki:

Z 33 głosów jakie oddałem (11 kategorii) w 16-tu przypadkach wskazane przeze mnie sprzęty znalazły się na podium, 3 razy moi zwycięzcy wygrywali w swoich kategoriach, inne głosy przepadły ale przecież nie głosowałem sam. Niektóre wybory też mnie trochę zaskoczyły ale tu znów powtórzę - nie jestem sam na tym bożym świecie.
Chcieliśmy żeby frekwencja była jak największa, dlatego zapraszaliśmy do głosowania kolejne osoby które gdzieś się zagubiły. Demokracja nie jest doskonała ale gdybyśmy się chcieli ograniczyć tylko do elyty :-D to zrobilibyśmy głosowanie w 20-tu i mielibyśmy wtedy sprzęt polecany przez super specjalistów... choć i w tym przypadku moglibyśmy być zaskoczeni... wynikami. :lol:

Po pierwszej fali głosowania, chyba po pierwszych 38 głosach oddanych na Best 2 aku Drag był na pierwszym miejscu a Wismec poza podium. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.





:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Goomowiec » pn kwie 19, 2021 4:33 pm

Z tego wszystkiego zamówiłem sobie od braci zza Wielkiego Muru zwycięzcę zasilań na 2 akumulatory. Drag 2 jest spoko, ale moim zdaniem, trochę kiepsko się go trzyma.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Paweu » pn kwie 19, 2021 3:31 pm

Ja od siebie poza podziękowaniem dla osób zaangażowanych w powstanie rankingu, chciałbym podziękować Wam wszystkim forumowiczom. :) A podziękowania dlatego, że poza "dwugrzałkowcami" posiadam lub byłem w posiadaniu przynajmniej jednego a czasem nawet dwóch laureatów z podium z każdej kategorii. I to Wasza zasługa/wina! To dzięki Waszym opiniom i recenzjom jest mi dane używać najlepszych atomizerów i zasilań bez zbędnego błądzenia. A przez moje ręce przewinęło się zaledwie jakieś 20 parowników i maksymalnie 10 modów, więc stosunkowo niewiele porównując do kolekcji niektórych z Was. :)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Mareckimt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:22 am
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 254 razy
Otrzymał podzięk.: 546 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Mareckimt » pn kwie 19, 2021 9:27 am

Zabawa, nie zabawa, ale podziękowania dla @
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu należą się rzęsiste. Kawał dobrej roboty, którą docenić powinni zwłaszcza nowi użytkownicy sprzętu. Jak choćby ja, albowiem mam jakąś 6-letnią przerwę w zakupach (macie pojęcie jakie to oszczędności? :mrgreen: ). Ranking wraz z tematami w oparciu o które powstał do doskonałe kompendium dla szukających pomocy.
Nasuwa mi się tylko jeden wniosek: za 2 lata trzeba to powtórzyć.
Obrazek
Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa. Zaadoptowałem. :)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: ErNOL » pn kwie 19, 2021 8:17 am

@
Awatar użytkownika
Haze

Ja mam dystans, dla mnie to zabawa i pokłon w stronę @
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu. I nie kwestionuję wyboru. Żadnego.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Vlad » pn kwie 19, 2021 8:01 am

A ja się ciesze że takie rankingi powstają. Tu głosy oddali użytkownicy i to jest dla mnie clue tego czym powinni się kierować użytkownicy, którzy mają wątpliwości co kupić, po przeczytaniu tej ściany tekstu już ich nie powinni mieć.[emoji846] Ja przynajmniej tak robię jak mam z czymś wątpliwości. Taki ranking przedewszystkim i według mnie to jest najważniejsze, nie jest przez nikogo sponsorowany. Mamy tu oddane głosy zadowolonych użytkowników, każdy z nas jest inny i ma inne preferencje, dlatego też ilość głosów świadczy o tym że dany sprzęt spełnia ich oczekiwania.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Dział sprzętowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość