NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Omawiamy sprzęt potrzebny do rzucania nałogu tytoniowego - czyli to, co popularnie jest zwane e-papierosem...
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1235
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1549 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Krytyk » wt kwie 20, 2021 1:10 pm

@
Awatar użytkownika
ToYz
Pulse pozamiatał głosowanie, ale dla mnie jest to wybór dość kontrowersyjny. Jednak szanuję go, bo jest wielu zadowolonych miłośników serii Pulse, ale osobiście bardzie cenię serię Topside.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: ToYz » wt kwie 20, 2021 12:50 pm

Jak to w końcu jest z tym squonkiem Pulse? Wygrał, ale też dużo ludzi narzekało na zalewający się przycisk fire. Kusi mnie zakup jakiegoś regulowanego squonka na jedno ogniwo. Nie wiem czy ryzykować z Pulse V2 czy raczej szukać Topside.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Goomowiec » wt kwie 20, 2021 3:04 am

@
Awatar użytkownika
ToYz
jeszcze były na Ali, za zaskakujące 147 złotych. Jeśli mod jest tak dobry, jak wszyscy uważają, to prawie jak za darmo.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1967 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Robson » wt kwie 20, 2021 3:01 am

Bardzo chciałbym podziękować @
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu, @
Awatar użytkownika
Haze
, @
Awatar użytkownika
Superlux
, @
Awatar użytkownika
Ramses
i pewnie jeszcze kilku osobom, które "popełniły" lub przyczyniły się do popełnienia tej mega-ankiety. Odwaliliście kawał dobrej roboty! Obrazek

Co do wyników to... hmm. Oczywiście zaznaczam tu od razu, że nie jest to przecież Wasza wina! Obrazek
Na serio widać, jak już ktoś tu gdzieś wspomniał, że przy liczeniu głosów nikt nie wziął w łapę. :lol:
Nie będę wskazywał paluchem gdzie są (wg mnie oczywiście) konkretne "porażki" na podiach, które uznano za "najlepszy sprzęt ever", bo primo: paluchów by mi zabrakło, a duo: nie chcę zbędnej gównoburzy. ;)
Skwituję to po prostu tym słodkim gifem (głównie kategorię: zasilania):

Obrazek

Pozdrawiam. Obrazek
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Dorcia33
Waperka
Waperka
Posty: 17
Rejestracja: śr lis 27, 2019 6:09 am
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 32 razy
Płeć: Kobieta

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Dorcia33 » wt kwie 20, 2021 2:09 am

Nie znam się zupełnie na DTL, MESH, RDA. Korzystam z RTA MTL, dlatego swoje głosy oddałam jedynie w tej grupie oraz na zasilania (jedno i dwa ogniwa). Pod koniec 2019 byłam zupełnie „zielona” w tym temacie. Dzięki temu forum i Waszej pomocy w dość krótkim czasie, bez wydawania pieniędzy na sprzęty „które do niczego się nie nadają” lub są po prostu „nie dla mnie” udało mi się złożyć dwa zestawy, które zaspakajają w zupełności moje potrzeby. Cieszę się, że większość z wybranego przeze mnie sprzętu jest tak wysoko w rankingach. Gdybym w czasach poszukiwań miała dostęp do takiego cudownego materiału poszłoby jeszcze szybciej. Uważam, że to był kawał bardzo dobrej roboty, która z czasem przyniesie wiele dobrego poszukującym przyzwoitego sprzętu.
Zatem z mojej strony gorące podziękowania dla osób zaangażowanych w powstanie rankingu, jego przejrzystą organizację, ładną oprawę graficzną i bezproblemowe głosowanie. :brawo: :brawo: :brawo:
Obrazek
Zasilania: Tesla WYE 85W, Vandy Vape SWELL,
Atomizery: Ares 2, Expromizer V4, Siren 2, Ammit MTL
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Superlux » pn kwie 19, 2021 9:29 pm

@
Awatar użytkownika
PrzemekM



Koledzy powyżej wymienili już prawdziwe legendy RDA, te od waponautów to już prawdziwa dynastia a ja dodam od siebie te które po właściwej regulacji można wapować w przedziale łagodny MTL bez żylaków - RDTL.
ESG Skyfall jest znakomity, Taifun BTD tuż za nim. Oryginały, liczę z wysyłką ponieważ w Łodzi ich nie ma. Taifuna trzeba sprowadzić z Wawy, razem wyjdzie ok. 580 PLN. Skyfall to chyba tylko z Grecji albo z zachodniej Europy, z wysyłką to jakieś 800-850 PLN. :facepalm:

No ale od czego są bracia Chińczycy ? :-D IMO najlepiej skopiowali Skyfalla chłopcy i dziewczęta z Coppervape, po nich YFTK. Z Taifunami trochę trudniej ale gdzieś jeszcze można trafić jakiegoś dobrego Ultona, choć aż tak bym się nie spinał... to stosunkowo łatwy do sklonowania parownik, więc i tańsze sztuki dobrze chodzą. Poza tym - Flash e-Vapor BF-1, Le Supersonic i Hellfire Maverick. To tak na szybko. ;)




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Vlad » pn kwie 19, 2021 9:01 pm

Superlux pisze:A ktoś może pomyślał nad tym żeby wysłać tę informację do producentów tych modów które zwyciężyły...

Szczerze wątpię, jakby to była jakaś manufaktura to pewnie by się przejęli tym trochę, ja w takich sprawach jestem sceptyczny, bo za długo w handlu robię i może jestem już trochę zepsuty. Ten rynek rządzi dziwnymi prawami. Bo jak to jest, że np. kolor decyduje o tym, że jest 50% przeceny na dany produkt. Tak było w przypadku Battlestara, żółty był za 90_zł, a inne kolory chyba za dwa razy tyle, to tylko jeden z wielu przykladów. Nie chce ich obrażać, ale jak ich obserwuję, to może my Polacy jesteśmy jacyś inni, ale obawiam się że jakby dostali tego typu informację, to albo by parsknęli śmiechem, albo wykorzystali by to w inną stronę, niekoniecznie korzystną dla nas, ale to moje subiektywne zdanie.

@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu dziękuję za uznanie.[emoji41] Po dwudziestu latach pracy w handlu dla mnie to jasne jak słońce.[emoji846] To już takie zboczenie zawodowe, że wszędzie węszę spisek, gdzie ktoś coś na czym może zarobić. Dlatego opinie niezależnych ekspertów są dziś na wagę złota, bo gdzie nie rusz, otwieram lodówkę, zapalam telewizor czy radio, wszystko zaczyna sie i kończy na marketingu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Krasnal45 » pn kwie 19, 2021 8:54 pm

Od Vaponautów to jeszcze bym dorzucił Mirage i Zephyr. Kontynuacja linii Magistra.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: Haze » pn kwie 19, 2021 8:50 pm

PrzemekM pisze:A możesz podać swoje typy proszę?

Origen v2 od Norberta i Magister Vaponautów.

EDIT: @
Awatar użytkownika
PrzemekM
, TUTAJ masz o nich nawet wątek (i nie tylko o nich).
Obrazek
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Postautor: PrzemekM » pn kwie 19, 2021 8:38 pm

Haze pisze:No i w RDA MTL widać, że głosowała głównie "młodzież" bo nie ma oldskulowej klasyki...

A możesz podać swoje typy proszę? Lubię MTL RDA, coś tam z czołówki mam, ale chętnie poznam zdanie bardziej obytego użytkownika. Na pewno miałeś więcej okazji do obcowania. :D
Obrazek

Wróć do „Dział sprzętowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość