NAJLEPSZY SPRZĘT EVER - WYNIKI

Omawiamy sprzęt potrzebny do rzucania nałogu tytoniowego - czyli to, co popularnie jest zwane e-papierosem...
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3395
Otrzymał podzięk.: 1872 razy

Postautor: iron64 » 19 kwie 2021, 21:42

Erni, mnie tez trochę zaskoczył marny wynik Digiflavour Mesh Pro, bo moim zdaniem to kozak nad kozaki w Mesh RDA, ale może tylko ja go używam i tylko ja na niego głosowałem? Tak bywa.
Podobnie jest z Asgard (nie mini), kozak no kozak i miniaka moim zdaniem pokonuje, ale znów gabaryty powodują pewnie, że mało ludzi go używa, a szkoda. Za to Barrage jest tam, gdzie być powinien, ot i co. ;)
Co do "wieśmaków", ja je bardzo lubię. I jak wiecie jestem ich fanboyem nawet, jasne, są tanie, ale dla mnie cena nie jest wyznacznikiem jakości/możliwości. Jakość i możliwości osobiście traktuje jako wypadkową obu, a możliwości "wieśmakom" odmówić nie sposób.
Ogólnie fajnie, że się podjęliście tego plebiscytu. Zajefanie wyszło i pełen szacun.

Tak czy siak, mam teraz bana na zakupy, bo zmieniłem auto. Mojego Fiata z przebiegiem 1 030 258 km zmieniłem na innego... Fiata. Tym razem z automatyczną skrzynią biegów i teraz mam bana na zakupy. ;)
:bry:
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 129
Otrzymał podzięk.: 83 razy

Postautor: ToYz » 19 kwie 2021, 21:52

Goomowiec pisze:Z tego wszystkiego zamówiłem sobie od braci zza Wielkiego Muru zwycięzcę zasilań na 2 akumulatory. Drag 2 jest spoko, ale moim zdaniem, trochę kiepsko się go trzyma.

Gdzie go znalazłeś? Chyba kupię drugiego na zapas, gdyby tak obecny się zepsuł. :D
Awatar użytkownika
Krytyk na kacu
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 2550
Otrzymał podzięk.: 795 razy

Postautor: Krytyk na kacu » 19 kwie 2021, 22:18

Myślę, że @
Awatar użytkownika
Vlad
napisał bardzo ważne zdanie - nikt z nas nie był sponsorowany, czy w jakikolwiek inny sposób "sterowany". Staraliśmy się, żeby od początku do końca był zrobiony w 100% przez nas. :D

Niektóre wyniki są dość kontrowersyjne, ale to dobrze. Jest okazja zastanowić się nad poglądami na temat sprzętu. :)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Superlux
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3543
Podziękował: 2956 razy
Otrzymał podzięk.: 1281 razy

Postautor: Superlux » 19 kwie 2021, 22:31

A ktoś może pomyślał nad tym żeby wysłać tę informację do producentów tych modów które zwyciężyły... z dopiskiem że głosowało największe i najbardziej prestiżowe forum w Polsce ?
Wysłać im podium plus powiedzmy jeszcze miejsca 4-10 żeby nie zanudzać. Taki dyplom. Ja mogę do nich napisać, nie ma sprawy ale oprawa graficzna to chyba...biedny Ramses. :-D

:beer2:
Obrazek
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 518
Otrzymał podzięk.: 392 razy

Postautor: PrzemekM » 19 kwie 2021, 22:38

Haze pisze:No i w RDA MTL widać, że głosowała głównie "młodzież" bo nie ma oldskulowej klasyki...

A możesz podać swoje typy proszę? Lubię MTL RDA, coś tam z czołówki mam, ale chętnie poznam zdanie bardziej obytego użytkownika. Na pewno miałeś więcej okazji do obcowania. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 11817
Podziękował: 3232 razy
Otrzymał podzięk.: 4711 razy

Postautor: Haze » 19 kwie 2021, 22:50

PrzemekM pisze:A możesz podać swoje typy proszę?

Origen v2 od Norberta i Magister Vaponautów.

EDIT: @
Awatar użytkownika
PrzemekM
, TUTAJ masz o nich nawet wątek (i nie tylko o nich).
Obrazek
Awatar użytkownika
Miodu
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 5289
Podziękował: 2289 razy
Otrzymał podzięk.: 4487 razy

Postautor: Miodu » 19 kwie 2021, 22:54

Od Vaponautów to jeszcze bym dorzucił Mirage i Zephyr. Kontynuacja linii Magistra.
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 204
Otrzymał podzięk.: 233 razy

Postautor: Vlad » 19 kwie 2021, 23:01

Superlux pisze:A ktoś może pomyślał nad tym żeby wysłać tę informację do producentów tych modów które zwyciężyły...

Szczerze wątpię, jakby to była jakaś manufaktura to pewnie by się przejęli tym trochę, ja w takich sprawach jestem sceptyczny, bo za długo w handlu robię i może jestem już trochę zepsuty. Ten rynek rządzi dziwnymi prawami. Bo jak to jest, że np. kolor decyduje o tym, że jest 50% przeceny na dany produkt. Tak było w przypadku Battlestara, żółty był za 90_zł, a inne kolory chyba za dwa razy tyle, to tylko jeden z wielu przykladów. Nie chce ich obrażać, ale jak ich obserwuję, to może my Polacy jesteśmy jacyś inni, ale obawiam się że jakby dostali tego typu informację, to albo by parsknęli śmiechem, albo wykorzystali by to w inną stronę, niekoniecznie korzystną dla nas, ale to moje subiektywne zdanie.

@
Awatar użytkownika
Krytyk na kacu
dziękuję za uznanie. Po dwudziestu latach pracy w handlu dla mnie to jasne jak słońce. To już takie zboczenie zawodowe, że wszędzie węszę spisek, gdzie ktoś coś na czym może zarobić. Dlatego opinie niezależnych ekspertów są dziś na wagę złota, bo gdzie nie rusz, otwieram lodówkę, zapalam telewizor czy radio, wszystko zaczyna sie i kończy na marketingu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
Superlux
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3543
Podziękował: 2956 razy
Otrzymał podzięk.: 1281 razy

Postautor: Superlux » 19 kwie 2021, 23:29

@
Awatar użytkownika
PrzemekM

Koledzy powyżej wymienili już prawdziwe legendy RDA, te od waponautów to już prawdziwa dynastia a ja dodam od siebie te które po właściwej regulacji można wapować w przedziale łagodny MTL bez żylaków - rDTL.
ESG Skyfall jest znakomity, Taifun BTD tuż za nim. Oryginały, liczę z wysyłką ponieważ w Łodzi ich nie ma. Taifuna trzeba sprowadzić z Wawy, razem wyjdzie ok. 580 PLN. Skyfall to chyba tylko z Grecji albo z zachodniej Europy, z wysyłką to jakieś 800-850 PLN. :facepalm:

No ale od czego są bracia Chińczycy ? :-D IMO najlepiej skopiowali Skyfalla chłopcy i dziewczęta z Coppervape, po nich YFTK. Z Taifunami trochę trudniej ale gdzieś jeszcze można trafić jakiegoś dobrego Ultona, choć aż tak bym się nie spinał... to stosunkowo łatwy do sklonowania parownik, więc i tańsze sztuki dobrze chodzą. Poza tym - Flash e-Vapor BF-1, Le Supersonic i Hellfire Maverick. To tak na szybko. ;)

:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dorcia33
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 66
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy

Postautor: Dorcia33 » 20 kwie 2021, 04:09

Nie znam się zupełnie na DTL, MESH, RDA. Korzystam z RTA MTL, dlatego swoje głosy oddałam jedynie w tej grupie oraz na zasilania (jedno i dwa ogniwa). Pod koniec 2019 byłam zupełnie „zielona” w tym temacie. Dzięki temu forum i Waszej pomocy w dość krótkim czasie, bez wydawania pieniędzy na sprzęty „które do niczego się nie nadają” lub są po prostu „nie dla mnie” udało mi się złożyć dwa zestawy, które zaspakajają w zupełności moje potrzeby. Cieszę się, że większość z wybranego przeze mnie sprzętu jest tak wysoko w rankingach. Gdybym w czasach poszukiwań miała dostęp do takiego cudownego materiału poszłoby jeszcze szybciej. Uważam, że to był kawał bardzo dobrej roboty, która z czasem przyniesie wiele dobrego poszukującym przyzwoitego sprzętu.
Zatem z mojej strony gorące podziękowania dla osób zaangażowanych w powstanie rankingu, jego przejrzystą organizację, ładną oprawę graficzną i bezproblemowe głosowanie. :brawo: :brawo: :brawo:
Obrazek
Zasilania: Tesla WYE 85W, Vandy Vape SWELL,
Atomizery: Ares 2, Expromizer V4, Siren 2, Ammit MTL

Wróć do „Dział sprzętowy”