Eleaf iStick Pico X Kit.

Awatar użytkownika
Ramses
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1864
Podziękował: 1221 razy
Otrzymał podzięk.: 755 razy

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Ramses » 10 lut 2019, 19:55

Obrazek

iStick Pico X to kolejny zestaw z popularnej serii modów produkowanych przez firmę Eleaf.
Eleaf iStick Pico X, podobnie jak poprzednie wersje, zachowuje niewielkie rozmiary i ma zwartą budowę. Wykończenie korpusu ergonomicznymi łukami i miękką gumową powłoką, zapewnia komfortowe korzystanie z urządzenia. Na frontowej stronie moda został zamontowany gumowany przycisk Fire, wyświetlacz i port USB. Przyciski nawigacyjne dostępne są od spodu - producent umieścił je w podstawie boxa.
Zestaw wyposażono w atomizer Eleaf Melo 4 o średnicy 22 mm.

Obrazek

Dostępne wersje kolorystyczne:

Obrazek

Wymiary i exploded view zestawu:

Obrazek

IStick Pico X jest wyposażony w nową funkcję inteligentnego rozpoznawania oporu grzałki i doboru odpowiedniej mocy. Po wkręceniu atomizera, w zależności od wykrytej rezystancji, układ automatycznie zaleci bezpieczny jej zakres.

Obrazek

Mod zasilany pojedynczą baterią 18650, jest w stanie zapewnić do 75 watów mocy podawanej na grzałkę atomizera.

Obrazek

IStick Pico X wyposażono w 0,69-calowy ekran, który wyświetla wszystkie istotne informacje.
W zależności od wyboru, dostępne są dane z: Voltage interface, Puff interface lub Time interface.
Możliwe tryby pracy moda to VW / Bypass / TC.

Obrazek

Box wyposażono w typowe zabezpieczenia:

Obrazek

Wchodzący w skład zestawu atomizer Eleaf Melo 4 posiada dwa wloty powietrza, którego przepływ regulowany jest przez pierścień umieszczony na bazie.

Obrazek

Napełnianie zbiornika ułatwia znana z innych atomizerów, przesuwna pokrywka top capa.

Obrazek

MELO 4 wykorzystuje nową grzałkę typu strip EC-M 0.15ohm. Mając strukturę siatki, EC-M podgrzewana jest szybciej i równomierniej niż normalne grzałki spiralne, zapewniając intensywną i aromatyczną chmurę.

Obrazek

Filmowa prezentacja zestawu:

https://www.youtube.com/watch?v=rRnDQFRfoYA

Cena zestawu - ok. $ 55,00
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 7778
Podziękował: 3947 razy
Otrzymał podzięk.: 11733 razy

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Tommy Black » 10 lut 2019, 20:23

Nigdy nie byłem wielkim fanem firmy Eleaf. Pominę tu więc co myślę o Melo 4. Sądziłem że takie atomizery już wyszły z produkcji. Natomiast kształ tego zasilania naprawdę trudno mi sobie wyobrazić w dłoni. Muszę go po prostu pomacać i powąchać. :P
Awatar użytkownika
Ramses
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1864
Podziękował: 1221 razy
Otrzymał podzięk.: 755 razy

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Ramses » 11 lut 2019, 10:23

Tommy Black pisze:... Pominę tu więc co myślę o Melo 4. Sądziłem że takie atomizery już wyszły z produkcji...

Należy pamiętać, że w tego typu zestawach atomizer nie jest główną jego gwiazdą, lecz stanowi tylko dodatek (w wielu przypadkach lądujący na dnie szuflady użytkownika :smile: ) i najczęściej jest zastępowany przez parownik o lepszych parametrach.
Obrazek
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 15
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 71 razy

Re: Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: lesstro » 11 lut 2019, 12:13

Posiadam czarnego (bez stockowego atomka). Najlżejszy mod, jaki miałem w ręku. Leży w niej wygodnie i komfortowo. Gumowata powierzchnia nie zbiera fingerprintsów i nie ślizga się. Jako sprzęt mobilny, coś lepszego chyba ciężko wskazać. Mi pasuje, tyle w temacie.
SQuape R + Taifun The Eye * SQuape X + Vaporesso Armor Pro * SQuape E + SX Mini Q mini * SQuape N DL + Hcigar VT75D
koala
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 11
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy

Re: Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: koala » 14 lut 2019, 09:03

Ehhhh 22mm tylko pomieści, a szkoda, bo Pico to jak wiadomo mod, który jest chwalony przez wielu polskich vaperów.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”