DotBox 75W - czy warto?

Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DotBox 75W - czy warto?

Postautor: Maciejko » wt lip 21, 2020 7:30 pm

Powiem tak - macałem, widziałem, dłuższej chwili nie miałem okazji używać, a tylko przez moment. Nie widzę w tym boxie nic specjalnego, co by windowało jego cenę na taki poziom. To zwykły mod z TC na jeden akumulator 18650. Gdyby chociaż przyjmował 21700 to już by był znacznie ciekawszą propozycją.
Z tej półki cenowej, w tak zwanej klasie "premium", są lepsze rzeczy. Choćby Lost Vape Mirage, który mimo kilku minusów, ma jednak porządną elektronikę DNA i obsługę 21700.
Niby DotMod recytuje jakieś ekstrawaganckie opisy, że to ma środku super-hiper scalaka, że "built-in microprocessor". Tylko, że mam wrażenie, że takie DNA to go zjada na śniadanie.
Wizualnie? Kwestia gustu, zwykły prostopadłościan jakich wiele. Ja bym 400 złotych za tego DotBoxa nie zapłacił. Ale to ja. :P
Awatar użytkownika
Suit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 06, 2020 4:41 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

DotBox 75W - czy warto?

Postautor: Suit » wt lip 21, 2020 7:23 pm

Na forum nie znalazłem w szukajce żadnej informacji o tym boxie, a wygląda ciekawie, estetycznie i ma dobre recenzje.
Może ktoś używa, czy jest wart tych 400 zł czy lepiej kupić coś innego?

Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości