Vandy Vape GAUR-21

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: iron64 » wt sty 12, 2021 6:27 pm

Kupiłem na Ali pod koniec listopada (23.11) dotarł dziś. Termin dostawy był 23.01, więc przed czasem. Jednak nie lubię poczty luksemburskiej, a tamtędy szedł właśnie.
Wrażenia organoleptyczne są bardzo pozytywne póki co. Chwyt jest pewny, mod nie jest duży. Sam też nie jestem jakimś kolosem, dłoń mam przeciętną bym powiedział i leży w dłoni dokładnie tak jak ma leżeć. Sam się układa. Fire jest też akurat, nie jest miękki jak mam w Cold Steelu, tutaj jest troszkę twardszy, taki idealny. No to tyle. Nie miałem kłopotu z bateriami, ale trzeba przyznać, że wstążka nie zaszkodziłaby.
Dla mnie mod bardzo dobry. Może nie idealny, ale bardzo dobry i lekki jak na 2x21700. Takiego chciałem kupić i Vandy Vape takiego wypuściło, jakby specjalnie dla mnie. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: Superlux » wt sty 12, 2021 5:02 pm

@
Awatar użytkownika
iron64



Łałłłł, lekki ale byk. Już pisałem o tym że choć nie mam małej dłoni to mody wolę węższe ale nie mogę się doczekać aż opiszesz Twoje własne, czysto organoleptyczne odczucia. :good:
Ile szedł i skąd.....bo już nie pamiętam ?




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: iron64 » wt sty 12, 2021 3:41 pm

Dotarł do mnie tytułowy Gaur-21. Mod jest lekki jak na 2x21700, szczerze to wraz z bateriami dwiema, jest lżejszy od Cold Steel z jedną baterią.
Wygląd dla mnie fajny, nie miałem kłopotu z bateriami jak tu sugerowano, klapka na magnesy trzyma się pewnie, a samo PCB wg. producenta jest waterproof.
Mod oczywiście współpracuje z apką, można sobie z apki ustawiać różne parametry, a nawet włączać i wyłączać poszczególne opcje, standard u Vandy Vape rzekłbym. Nie wiem jak z aktualizacją softu na androidzie 10 i bluetoothu 5.0, bo nie ma jeszcze żadnych aktualizacji. Wspominam o tym, bo Swell miał z tym problem i zwykle się uceglał przy próbie aktualizacji (mnie to spotkało, przez moją pomroczność jasną). Udało mi się Swella przywrócić do świata żywych, dlatego jak będzie aktualizacja sprawdzę też jak zachowa się Gaur-21.
No to tyle na szybko, teraz garść fotek nowej zabawki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: iron64 » pt lis 27, 2020 3:32 pm

Mnie te kilka mm nie zrobi żadnej różnicy, do Wieśmaka RX300 nadal mu brakuje sporo, więc jest mały. Znaczy się dla mnie specjalnie rozmiar moda różnicy nie robi, może być mały, może być duży jak wspomniany RX300, albo przeciętny jak RX2 21700. Swell jest dla mnie mały i lekki, Gaur-21 jest tylko nieznacznie większy i nieznacznie cięższy od Swella przecież. A trzeba mu oddać, że jest na 2x21700. To do spółki z wagą mnie do niego przyciągnęło. No, tak czy siak jeszcze nie został wysłany, więc do zdjęć z mojej strony i choćby krótkiego opisu jeszcze sporo czasu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: Superlux » pt lis 27, 2020 2:17 pm

@
Awatar użytkownika
iron64



Swell jest tak skonstruowany że trzyma się go bosko, wbrew pozorom prawie pół centymetra robi różnicę. :-D Nawet w takiej cegle jak Aegis X coś tam minimalnie zmienili i trzyma się go lepiej niż Legenda. Gaur wygląda inaczej, tam nie ma zwężeń czy innych wiławianek... ale w sumie nie ma tematu, sam to sprawdzisz organoleptycznie, to jest najlepszy test. :good:


Btw - jak na takiego byka to jest lekuchny, lubię lekkie.



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: iron64 » pt lis 27, 2020 8:17 am

@
Awatar użytkownika
Superlux
i @
Awatar użytkownika
Bogu
, Swell ma 56 mm, no ok z racji nieregularności w najszerszym miejscu, w najwęższym 52 mm. W tym porównaniu raczej te 60 mm różnicy już nie robi chyba. Dla mnie nie, ja określam go mianem małego moda, gdyż wszystko zależy od skali. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: Superlux » pt lis 27, 2020 1:03 am

@
Awatar użytkownika
Bogu





Nie, tu chodziło o zwykłe skojarzenie - Ultroner > Luksus > Stabilka....czyli = burżujskie wydatki a nie o to który jakie ogniwa obsługuje. Po prostu pojawił się budżetowy Ultroner, przed chwilą pojawił się budżetowy Lost Vape, coś tam się dzieje, ziemia się kręci...i finito. :-D


Sorry za offtop. :blush:



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape GAUR-21

Postautor: Bogu » pt lis 27, 2020 12:47 am

@
Awatar użytkownika
Superlux
tak tak, Ultroner Gaia. Podobi mi się ten przezroczysty przydymiony. W ręku też napewno wygodniejszy, bo masz akusy obok siebie i chip z boku. W Vandy masz wszystko w rządku. Matt z SMM chyba pod siebie projektował, bo on ma łapy jak goryl. Ja z moimi damskimi rączkami będę musiał go trzymać oburącz. Tzn. musiałbym, bo z tego właśnie powodu sobie daruję.

EDIT: A Gaia była już stabilizowana, tylko z tego co pamiętam nie 2x700.

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: Superlux » pt lis 27, 2020 12:40 am

@
Awatar użytkownika
iron64





Mamy wysyp, właśnie wyszedł nowy Ultroner, też 2 * 21700 ( nawet ładny, wersja budżetowa...więc żadnych burżujskich stabilek )....ale chyba wygodniejszy. Nie mam małej dłoni ale prawie 60 mm w Gaur....to trochę przesada.

No ale jeżeli już zamówiłeś, to wypada poczekać. Być moźe dla Ciebie będzie jak szyty na miarę. Wygląda na naprawdę dobrego moda, jedynie te wymiary trochę mnie rozkojarzyły.





:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape GAUR-21

Postautor: iron64 » pn lis 23, 2020 2:33 pm

Przedsprzedaż z terminem dostawy na 23 styczeń. Koszt 172 zł, czyli 34,17 £.
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 22 gości