VOOPOO Drag X Plus

Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: edarek » wt maja 11, 2021 10:13 am

@
Awatar użytkownika
Inaa996
, piszesz, że dzieje się tak po dniu, a może masz ustawioną za małą moc do mocy deklarowanej do grzałki i nie odparowuje tyle, co powinno? Pamiętaj, że przy zaciąganiu wytwarza się podciśnienie, które powoduje nasączanie grzałki. Jeśli zauważysz, że zaczyna być za "mokro", spróbuj odparować nadmiar liquidu bez zaciągania, wciskając tylko przycisk "fire".
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Plus

Postautor: ToYz » wt maja 11, 2021 9:49 am

Jaką mieszankę tam lejesz? Chodzi o stosunek VG/PG. Może liquid jest za rzadki, albo grzałka nie jest wepchnięta do końca.
Inaa996
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 10, 2021 6:17 pm
Lokalizacja: Opole
Płeć: Kobieta

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: Inaa996 » wt maja 11, 2021 8:13 am

Rozumiem, czasem mokro i że robi się para. Ale tak naprawdę, leje się jakbym wodę w kranie odkręciła. Więcej czyszczę, wycieram niż wapuję. Obecnie jest tam TPP Pod Tank.

 ! Wiadomość od: Miodu
Witaj @
Awatar użytkownika
Inaa996
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: Tomba » pn maja 10, 2021 9:29 pm

Zapewne zanabyła kita. Ten typ tak ma, że pod baniakiem jest czasem mokro, ale raczej nie wycieka na zewnątrz. Trzeba wytrzeć od czasu do czasu. Noszę w kieszeniach i plam od liquidu nie mam.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Celt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 8:16 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Plus

Postautor: Celt » pn maja 10, 2021 9:23 pm

Jakiego tanka używasz, bo to że cieknie to raczej nie będzie wina moda tylko coś nie tak z tankiem, lub jeśli to RBA to źle ułożona bawełna.
Inaa996
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 10, 2021 6:17 pm
Lokalizacja: Opole
Płeć: Kobieta

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: Inaa996 » pn maja 10, 2021 7:26 pm

Cześć, posiada ktoś może Drag X Plus? Kupiłam jakoś miesiąc temu i cieknie cały czas liquid, nie da się palić wapować, tak jakby to grzałka była zalana. Jakiś czas temu sprzedający powiedział, że może to być wina grzałki. Rozumiem jedna mogła być zepsuta fabrycznie, ale założę nową i pale wapuję jeden dzień i znowu to samo się dzieje. Jakieś rady?

A.
Awatar użytkownika
PanChmurka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:35 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: PanChmurka » sob kwie 24, 2021 1:39 pm

Może źle to ująłem w słowa. Oczywiście nie chodzi o idealne 4 s zaciągnięcia. Nie zwracam zbyt szczególnej uwagi ile sekund trwa mój "buch", ale na pewno nie 4 s. Test to może zbyt poważne słowo. Po prostu sprawdzę sobie w codziennym użytkowaniu, jaka będzie różnica pomiędzy jednym i drugim zasilaniem z taką samą konfiguracją.
A propo tematów z bateriami - już dawno przestudiowałem te tematy i wiem, że to moje "testowanie" nie jest miarodajne. Zrobię to po prostu z czystej ciekawości, dla samego siebie. :-D :czajniczek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: Superlux » sob kwie 24, 2021 5:10 am

@
Awatar użytkownika
PanChmurka




Easy, easy... :no:

Przy dokładnym przejściu całej procedury i warunków które opisałem wynik Twojego Jackaroo jest niestety niemożliwy. Przy dokładnie kontrolowanych czterosekundowych sztachach to niezależnie od tego czy będzie to 35 czy 40 W taki wynik jest po prostu nie do uzyskania przy użyciu odpowiedniego, wysokoprądowego akumulatora o pojemności ok. 4000 mAh, na grzałce w ok. 0,18 oma. Po prostu niemożliwe, ani nie robią jeszcze tak wydajnych modów , ani tak pojemnych akumulatorów żeby w powyższych warunkach zrobić 360 zaciągnięć. Jeżeli brałeś sztachy w ok. 2 - 2,5 s to taki wynik byłby może nawet realny ale przy 4 sekundach i 40 watach niestety nie jest....i nie ma na to szans zachowując dane wyjściowe i warunki w jakich były robione moje testy.

Przy okazji przestudiuj tematy z testami akumulatorów i zasilań które zrobił nasz ekspert, kolega @
Awatar użytkownika
Haze
. Wtedy upewnisz się że to 360 puffów to tylko 360 spontanicznych, kompletnie niekontrolowanych sztachów i nie ma to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistą wydajnością tego zasilania . Początki są zawsze trudne, ja np. przed testami ćwiczyłem żeby uzyskać podobną długość sztacha. Więcej opisałem w moim temacie. Na szczęście... można się rozwijać, i dalej próbować... wtedy będziemy bliżej prawdy. :good:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
PanChmurka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:35 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Plus

Postautor: PanChmurka » sob kwie 24, 2021 2:59 am

Superlux pisze:@PanChmurka


Tu robiłem test porównawczy z Grusem. Testowane właśnie na Horusie... tu jest ten temat - viewtopic.php?f=80&t=12790&p=147412&hilit=Drag#p147412





:beer2:

Jutro prześledzę filmiki, które wysłałeś.
Na szybko wnioskując, nie taki diabeł straszny jak go malują. :-D (chodzi oczywiście o Draga).
A tak swoją drogą to jak znajdę wolną chwilę, będę musiał porównać wyniki Draga z Horusem vs VV Jackaroo + Horus. Do tej pory na Jackaroo osiągałem około 360 puffów. Grzałka 0.18_oma i 35_ watów.

eD
Obrazek
high0008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 25, 2021 10:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Plus

Postautor: high0008 » pt kwie 23, 2021 11:38 pm

Aha właśnie miałem kupować Draga x/ Argusa X pod MTL. Teraz już wiem, że to zły pomysł. Szkoda, bardzo mi się podobają.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 23 gości