DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: ErNOL » pt kwie 09, 2021 3:30 am

@
Awatar użytkownika
Superlux

Doskonale Cię rozumiem, bo i ja obecnie przeżywam miłość do RDA. :D Ale... Wyleczyłem się z kupowania wszystkiego jak leci... Jakoś mnie nie ciągnie. Mam swoje ulubione sprzęty i jedynie raz na jakiś czas coś wpadnie nowego. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: iron64 » pt kwie 09, 2021 2:58 am

To ja troszkę dołożę do offtopa, ale troszkę tylko. @
Awatar użytkownika
Superlux
pamiętając, że lubisz lekkie zasilania to Topside Lite jest zajefajny w tym, bardzo lekki. Niestety należy pamiętać o tym, że jest to wersja Lite, więc nie będzie tak wytrzymała jak Dovpo Topside Dual Carbon. Ja mimo wszystko cenię wersję Lite za całokształt pracy/wyglądu/wagi/możliwości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: Superlux » pt kwie 09, 2021 12:48 am

@
Awatar użytkownika
ErNOL



Mam burzę w mózgu ponieważ ostatnio bardzo wciągnąłem się w squonki, smak z dripperów to czysta poezja. I teraz nie wiem za bardzo co mam wybrać bo z jednej strony ta Riva bardzo mi się podoba, z drugiej strony poszukałbym jednak czegoś wydajniejszego na 2 × 21700... a z trzeciej kupiłbym jednak jakiegoś kolejnego squonka, ponieważ dripperów dużo a odpowiednich zasilań mało. Mam na oku Spruzzę w świetnej cenie ale to tylko 1 × 18650 choć ta cena kusi bardzo, no i sam squonker to klasa. Myślę również o Dovpo Topside Lite... no chyba że pójdę na całość i kupię Dovpo Topside Dual Carbon. Mnóstwo pytań, a wciąż zbyt mało odpowiedzi. :facepalm:

Teraz właśnie wapuję sobie na Mongrelu podpiętym do Pulse'a i Pulse v2 RDA na Vt Inbox v3... i oba na tym samym samogonie przebijają Horusa. Niby nic w tym dziwnego, wszakże dobry dripper był zawsze wzorcem, na tym testowało się i nadal testuje najlepsze liquidy... ale jednak już zapomniałem że różnica może być tak wyraźna. Dotychczas głównie dripowałem na MTL RDA ( Skyfall, Taifun BTD, Origen v2, Derringer, Hellfire, FeV BF-1 to nadal sama topka) z bardzo dobrym skutkiem ale teraz te nowe zakupy spod znaku DTL trochę wyrwały mnie z butów... a w planach są przecież kolejne, np. Mjolnir - zapomniany ideał, wprost wymarzony do squonkowania. Oczywiście powtórzę po raz enty że MTL i DTL to inna definicja smaku i obie metody mają swoje przewagi. Są oczywiście plusy i minusy, RDA w DTL żłopią płyn w takim tempie że nie ma porównania nawet z największymi pijusami z DTL RTA... ale ten smak, ten smak to mistrzostwo świata.
I to właśnie szczególnie teraz kiedy chodzimy w maskach a na bardziej agresywne wapowanie mogę sobie pozwolić w domu i w swoim ogródku.

A w kwietniu mam rozbić bank bo dopiero we wrześniu zmieniamy samochód... :lol: ale lista jest długa, całe mnóstwo nowych zakupów.

Ciężka sprawa, być albo nie być. :-D


PS: Sorry za offtop drodzy moderatorzy, że tak mało było o tytułowym zasilaniu ale nie mogłem się powstrzymać, po prostu czasami wariuję kiedy mam dokonać właściwego wyboru. :blush:




:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: ErNOL » czw kwie 08, 2021 2:36 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
, nie pamiętam dokładnie, ale chyba poniżej 500 ... Jak trzeba to się dowiem dokładnie.
490 - coś koło tego chyba.

eD
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: Superlux » czw kwie 08, 2021 11:21 am

@
Awatar użytkownika
ErNOL



No dobra... jestem bliski załamania. :-D To po ile ta Riva w najlepszym ze sklepów ? :blush:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: iron64 » śr mar 17, 2021 6:15 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
Gaur-21 jest zajefajny, serio. Chyba najlżejszy mod na 2x21700, a pamiętam że cenisz i lubisz lekkie. Ten spełnia te założenia z naddatkiem moim zdaniem. Fajnie działa i dobrze leży w dłoni.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: ErNOL » wt mar 16, 2021 10:02 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux

Ban działa... Olałem wiele dobrych sprzętów... Głównie zasilań... Ale i kilka tanków...

A Riva... Ona była wyjęta spod bana... Od początku chciałem ją mieć. Przyszła tylko jedna, więc od razu wziąłem... :) Nie żałuję. Kilka tygodni używania i zero śladów, faktycznie taki Minikin V2 na sterydach. O DNA nie piszę, bo to każdy zna jak działa... Jedni kochają, drudzy nienawidzą...

eD
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: Superlux » wt mar 16, 2021 9:38 pm

@
Awatar użytkownika
ErNOL



Witojcie Ziomecku. :bry:


Piękny "Minikin" ale dla mnie pięknięjszy bo bez dotykowego ekranu, choć ten w v2 chodzi akurat bardzo dobrze. To raczej moje trochę większe łapy i długie paluchy zakończone grubymi "opuszkami", tu jest problem.

A pamiętam o jakimś banie na zakupy czy o czymś podobnym ? :-D
Ja już się nawet nie próbuję oszukiwać, do tego stopnia że mam rozpisany grafik aż do września włącznie, co kupić, kiedy kupić... :facepalm1: :lol: Poważnie, do września...

A tymczasem czekam na nowe mody zasilane dwoma akumulatorami, ale - 21700, tu naprawdę mało się dzieje. Niby mam już listę wszystkich jakie w ogóle pojawiły się na rynku ale widzę biedę. Te lżejsze krótko pisząc... nie podobają mi się, np. Gaur, te cięższe też nie zawsze. Myślałem że ten plastikowy Ultroner Gaea uratuje sytuację ale tam było chyba kilka ciężkich wtopek. Z FT usunęli z listy sprzedaży dwa tygodnie po premierze, z 3fvape - trzy tygodnie.
Dla mnie i tylko dla mnie zostają na razie duży Odyn i Krymhilda, ale ich ciężar wraz z ogniwami lekuchno wyprowadza mnie z równowagi.

Sorry za OT, Riva rządzi. :good:





:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: ErNOL » wt mar 16, 2021 2:38 pm

Metall pisze:Pojawi się wersja bez DNA?

Nic mi nie wiadomo o tym. Choć Odin 200 też pokazał się dopiero po jakimś czasie... Kto wie...
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO RIVA DNA 250C BOX

Postautor: Metall » wt mar 16, 2021 1:14 pm

Pojawi się wersja bez DNA?

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości