GeekVape Aegis Legend 2

Pablito457
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 18, 2022 2:00 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Pablito457 » pn lip 18, 2022 2:10 pm

Jestem nowy jeżeli chodzi o wapowanie na tak tak dużych boxach, dlatego mam pytanie - czy przez to że akumulatory są ustawione odwrotnie w stosunku do siebie to zapewnia mi ładowanie jednego akumulatora podczas wapowania?

Ponieważ zauważyłem, że jeden z akumulatorów gdy dużo wapuję jest cały czas naładowany gdy drugi się rozładowuje.

/MGdy
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: edarek » sob lut 19, 2022 7:18 pm

Wiesz, nigdzie nie napisałeś, że usterka występuje nadal, ale też nie napisałeś, że już jej nie ma. Można być zadowolonym z samego posiadania takiego zasilania, i być może uruchamianie przełącznikiem blokady Tobie nie przeszkadza. ;) Kończąc, proponuję w przypadku wystąpienia jeszcze problemu, udać się do tego sklepu.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Newer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 19, 2022 5:03 pm
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Newer » sob lut 19, 2022 7:17 pm

Napisałem w nim że "aktualnie jestem zadowolony", wliczając w to dwie awarie, które również opisałem, które wystąpiły w drodze ze sklepu. Można domniemać, że czasu trochę upłynęło, stąd godzina tego posta. Wracając sklep był już zamknięty. W którym miejscu w wysłanej wiadomości o godzinie 18:25 napisałem że usterka występuje w chwili pisania posta? Na chwilę obecną wszystko jest OK. Pytam informacyjnie, by zasięgnąć porady gdyby to się ponowiło. PozdrawiamKROPKA

MD
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: edarek » sob lut 19, 2022 6:36 pm

Pierwszego posta napisałeś około 18:25, teraz napisałeś, że piątą godzinę testujesz i jest wszystko cacy. Czas u Ciebie szybciej płynie? Trzeba było napisać, że te objawy były na początku, ale teraz jest dobrze. Nie jest to normalne działanie urządzenia. Być może mikro włącznik się przyblokował. Obserwuj i uważaj na kieszenie. ;)
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Newer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 19, 2022 5:03 pm
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Newer » sob lut 19, 2022 6:31 pm

Mam nadzieję, że to była jakaś chwilowa awaria, bo póki co, testuję już piątą godzinę i jest wszystko cacy. Bardziej ciekawy jestem, co spowodowało, że mod sam podawał napięcie na pin. E-fajce chcę dać szansę, bo to wszystko się działo po powrocie ze sklepu i pierwszym uruchomieniu.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: edarek » sob lut 19, 2022 5:28 pm

Skoro nowy, to od razu na reklamację.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Newer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 19, 2022 5:03 pm
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Newer » sob lut 19, 2022 5:27 pm

Witam serdecznie forumowiczów. :) Dziś zakupiłem tytułowego boxa i spotkałem się z bardzo specyficzną sytuacją. Po wkręceniu Nautilusa GT, parownik zaczął bez wciskania żadnego przycisku skwierczeć i spaliłem pierwszą grzałkę. Po chwili spróbowałem z drugą grzałką i po wkręceniu atomizera i zalaniu nic się nie działo, ale kiedy odblokowałem moda sytuacja się powtórzyła. Znów bez naciskania przycisków grzałka zaczęła skwierczeć. Aktualnie mógłbym powiedzieć, że jestem zadowolony, bo fajny sprzęcik, ale obawiam się, że sytuacja może się powtarzać. Chciałbym się was zapytać, czy spotkał się ktoś z taką sytuacją? Jakieś pomysły, co mogło się stać, że doszło do takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
Kami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:24 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 304 razy
Otrzymał podzięk.: 85 razy
Płeć: Kobieta

Re: GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Kami » czw lut 17, 2022 11:12 pm

@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu dziękuję Ci dobry człowieku za pomoc i poświęcony czas. Ja jak na blondynkę przystało nie mogłam nic znaleźć. Rano zabiorę się za dokręcenie.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Krytyk » czw lut 17, 2022 10:38 pm

Śruba jak śruba. Jak jest luźna, to dokręca się, aż poczuje się opór. Na filmiku widać, że gość je spokojnie rozkręca.

Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Kami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:24 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 304 razy
Otrzymał podzięk.: 85 razy
Płeć: Kobieta

Re: GeekVape Aegis Legend 2

Postautor: Kami » czw lut 17, 2022 10:23 pm

@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu no właśnie nie jestem pewna czy próba dokręcenia się powiedzie, są bardzo malutkie i obawiam się że przy dokręcaniu się wyrobią. Zanim zacznę przy nim sama majstrować wolałam zapytać. Też nie jestem pewna czy one są na wcisk czy wkręcane.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości