Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Tommy Black » sob maja 29, 2021 6:10 am

Marcin Gdynia pisze:Mogę Ci pomóc - zasilanie ma słabe zarządzanie energią i nie posiada trybu kontroli temperatury (jest tylko VOLT, POWER i BYPASS). Wygodne i ładne, ale wady ma.


I całe szczęście, że nie ma TC. Kto w ogóle używa drutów Ni200 czy Ti? Na pewno gimbusy, bo słyszę często w vapeshopach : "A kontrol temperatury to ma?"
Dla SS 316L i podobnych przydałaby się blokada rezystancji grzałki tylko, bo ta pływa sobie dość swobodnie. Na filmie Daniela widzę, że też.
Może też przydałby się nieco większy ekran, Daniel narzeka, że mały i przestarzały. A On świetnie widzi, to co ja mam powiedzieć?
Nieco irytuje mnie też montaż ogniwa. Ale tu pewnie trzeba nabrać wprawy, ten dekielek naprawdę trudno zakręcić.
Zawsze i w każdym modzie znajdziemy jakieś wady. Dla mnie jednak największą wadę ma tu gwint w tej kitowej Syrence GTA. Po zacumowaniu w Z1 wszystkie otwory powietrzne trafiają do wewnętrznej strony korpusu. Dla trybu MTL jakoś to ujdzie, ale dla RDTL już kompletnie nie. Próbowałem zacumować na drugim SBS Z1 i jest to samo. Chwilowo poradziłem sobie owijając pin Syrenki nitką przed zacumowaniem. Ale nie lubię takich kombinacji.
Pomimo tego co wyżej, uważam że to naprawdę fajna waperska zabawka, choć, co zaskakujące, jak na te wymiary, dość ciężka.
Daniel jeszcze narzeka że Z1 wyłącza się podczas przewijania regulacji napięcia - trybu Volt ale to akurat mam gdzieś. ;)

*
Jednak najtrudniejsza rzeczą dla mnie jest przestawienie się na drip 510. Powtórzę za Danielem:" Nienawidzę dripów 510". No i wszystkie kiedyś rozdałem.
Czy jest przejściówka z 510 na 810?

Edit:

Digiflavor wyjaśnił problem z trybem Volt. Okazuje się, że w wersji detalicznej, a Daniel miał firmową, ten problem nie wystąpi. Regulacja przyrostów w trybie napięcia jest zbyt wolna dla urządzeń próbkujących, dlatego wyłączy się ona automatycznie po 30 sekundach. Ale w wersji detalicznej przyrosty zmieniły się od 0,01 do 0,05, co oznacza, że ​​przewijanie nie zajmie wieków jak na filmie Daniela.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Marcin Gdynia » pt maja 28, 2021 6:51 pm

DooshPastesh pisze:Aż do tego pacjenta ze zdjęć powyżej... Na szczęście żyję na prowincji, może tu nie dotrze! Błagam, tylko nie piszcie, że możecie kupić i przysłać...



On jest piękny...


Mogę Ci pomóc - zasilanie ma słabe zarządzanie energią i nie posiada trybu kontroli temperatury (jest tylko VOLT, POWER i BYPASS). Wygodne i ładne, ale wady ma.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Tommy Black » pt maja 28, 2021 6:45 pm

DooshPastesh pisze: ...poza tym żaden nie jest ładny, nawet nie podchodzi pod mój klasyczny styl. Aż do tego pacjenta ze zdjęć powyżej... Na szczęście żyję na prowincji, może tu nie dotrze! Błagam, tylko nie piszcie, że możecie kupić i przysłać...


Oczywiście, że nie napiszemy że możemy kupić i wysłać. A jaki kolor?
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: DooshPastesh » pt maja 28, 2021 6:42 pm

Osiągnąłem zen w swoim samobanie zakupowym. Powiedziałem sobie, że obecny rynek niczym mnie już nie zaskoczy. I rzeczywiście, parowniki, mody, grzałki, nic nowego nie weszło. Do czasu pojawienia się SBSów. Myślę, przecież to musi być niewygodne w trzymaniu, poza tym żaden nie jest ładny, nawet nie podchodzi pod mój klasyczny styl. Aż do tego pacjenta ze zdjęć powyżej... Na szczęście żyję na prowincji, może tu nie dotrze! Błagam, tylko nie piszcie, że możecie kupić i przysłać...



On jest piękny...
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Tommy Black » pt maja 28, 2021 6:01 pm

Bemena pisze:"Przyjmuję i również przepraszam, to fakt czas zmienia ludzi. Chętnie wznowię aktywność, ale na koncie małżonki. Pozdrawiam"


Może po prostu dorzuć do nicka żony swój- @Bemena&xxx - nie musi być ten poprzedni. Będzie czytelniej i zgrabniej... :)

We are here to add what we can to life, not to get what we can from life.
William Osler

I jeszcze fajne fotki Z1 z sieci...ale mało ich jakoś na razie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS
Idzie mi coraz lepiej ale tymi grzałkami z pudełka to Digiflavor się nie popisał... :(
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Tomba » pt maja 28, 2021 3:28 pm

Bemena pisze:Bo prawdą jest, że to nie jest ani zdrowe ani normalne.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. No chyba, że przyjmiemy, że samo życie jest niezdrowe. Nienormalne? A dlaczego? Normalne tak jak każde hobby.
Ok.
:NsH:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Marcin Gdynia » pt maja 28, 2021 3:18 pm

Tomba pisze:Na koncie małżonki (własnej) sam bym wznowił aktywność. Kiedy ona tyle kasy ubierała? :lol:


Kolekcja jest wspólna, obydwoje tkwimy w tej chorobie. Bo prawdą jest, że to nie jest ani zdrowe ani normalne. Kit z tematu dostałam prawie na Dzień Matki, ale przy okazji mąż zamówił dwa... Plus dwa Aresy.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Tenmen » pt maja 28, 2021 3:14 pm

Digiflavor Z1 SBS + Innokin Ares 2 MTL RTA, całkiem fajny zestaw.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Tomba » pt maja 28, 2021 3:10 pm

Bemena pisze:Chętnie wznowię aktywność, ale na koncie małżonki.

Na koncie małżonki (własnej) sam bym wznowił aktywność. Kiedy ona tyle kasy ubierała? :lol:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Z1 SBS Mod with Siren 3 GTA

Postautor: Marcin Gdynia » pt maja 28, 2021 2:26 pm

"Przyjmuję i również przepraszam, to fakt czas zmienia ludzi. Chętnie wznowię aktywność, ale na koncie małżonki. Pozdrawiam"

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości