Pytanie do użytkowników PODów

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pytanie do użytkowników PODów

Postautor: Polon » wt cze 01, 2021 4:20 pm

Ja jeszcze dorzucę od siebie propozycję SXK Bantam Box na ogniwa 18350, małe lekkie AIO można wrzucić w niego Bridge od Billeta. jest nawet Bridge, który obsługuje PnP, GTX Coil i pewnie te smarty od Wotofo. Regulacja mocy do 30 W, chip Sevo 30 i generalnie za cenę 35 zielonych to jest ciekawa propozycja. Sam się na niego skuszę za jakiś czas, ale to za jakiś bo mam już swojego wybrańca i pewnie za kilka dni go kupię.
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Pytanie do użytkowników PODów

Postautor: Grabski » wt cze 01, 2021 3:58 pm

ToYz pisze:@Grabski temat grzałek SMRT też już był poruszany, pasują do PODów PnP od Voopoo. O samym Maniku pewnie nic nie ma bo jeszcze nie jest dostępny w PL.


Ja najwidoczniej źle sformułowałem treść. Nie chodzi mi w ogóle o grzałki i systemy. Pytam tylko i wyłącznie o urządzenia.
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Pytanie do użytkowników PODów

Postautor: ToYz » wt cze 01, 2021 3:38 pm

@
Awatar użytkownika
Grabski
temat grzałek SMRT też już był poruszany, pasują do PODów PnP od Voopoo. O samym Maniku pewnie nic nie ma bo jeszcze nie jest dostępny w PL.
Ja sam szukałem czegoś mniejszego i kupiłem Argus X, ale gdybym mógł cofnąć czas wolałbym jednak kupić Swag 2 i używać zbiorniczka Voopoo PnP z adapterem na gwint 510.
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Pytanie do użytkowników PODów

Postautor: Grabski » wt cze 01, 2021 3:29 pm

Polon pisze:Temat o PnP jest zapewne w temacie o VooPoo Drag X, X Plus, Vinci X. Niektóre ludki z salonu potrafią kupić partię 30 szt. żeby nie zabrakło, jest dużo pozytywnych opinii na ich temat, sam uważam te grzałki za zacne, ale co człowiek to opinia. Bazę PnP RBA testował Haze na jednym ze swoich filmów bodajże o Vinci X z tego co pamiętam, tam masz wszystko wyjaśnione.


Po pierwsze dziękuję za odpowiedź, jak na razie pierwszą i ostatnią.

Po drugie temat grzałek PnP nie jest mi całkowicie obcy, bardziej oczekuję opinii od użytkowników na temat PODów, które je wykorzystują. Ale z samej ciekawości rzucę okiem na temat od @
Awatar użytkownika
Haze
.

eD
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pytanie do użytkowników PODów

Postautor: Polon » pn maja 31, 2021 9:52 pm

Temat o PnP jest zapewne w temacie o VooPoo Drag X, X Plus, Vinci X. Niektóre ludki z salonu potrafią kupić partię 30 szt. żeby nie zabrakło, jest dużo pozytywnych opinii na ich temat, sam uważam te grzałki za zacne, ale co człowiek to opinia. Bazę PnP RBA testował Haze na jednym ze swoich filmów bodajże o Vinci X z tego co pamiętam, tam masz wszystko wyjaśnione.

Wotofo dla świętego spokoju odstawiłem po Profile M.

Jeśli chodzi o multicombo AIO to Billet Box, Dovpo Abyss, Dotmod AIO, Aspire Boxx mogą coś ugrać. Wszystkie z nich mają dedykowane bazy RBA pod urządzenie a Abyss i Boxx są kompatybilne z Bridge od Billet Box co oznacza kolejnych multum kombinacji z bazami RBA i szukanie opus magnum wśród podomodów.
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Pytanie do użytkowników PODów

Postautor: Grabski » pn maja 31, 2021 9:27 pm

Witam wszystkich serdecznie.
Jakiś już czas zastanawiam się nad inwestycją w „lepszego” PODa. Z początku nastawiłem się na PODa z bazą RBA, w której można montować drut i siatkę mesh. Pierwszym kandydatem był Kylin M Aio (link poniżej). Dzisiaj przeglądając Salon trafiłem na grzałki PnP i idąc dalej po sznurku trafiłem na Wotofo „Manik” SMRT POD Kit (link poniżej). Obydwie opcje wyglądają na ciekawe i choć na naszym forum jestem w stanie coś poczytać o opiniach użytkowników Kylina, tak o zestaw od Wotofo nic.

Jeżeli macie jakichś dobrych konkurentów dla nich to bardzo chętnie wysłucham propozycji. Byłbym wdzięczny jakby były podzielone na : RBA mesh/drut i PnP.


Wotofo:


Kylin:


Podrzucę też ciekawy sprzęt na który trafiłem przypadkiem. Zapraszam do dyskusji.

Nevoks Angus RDA pod

Obrazek

https://www.vapepoland.pl/nevoks-angus- ... nie-bylo/#


Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], kris67, sicksl0th i 21 gości