Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Almanach wiedzy o urządzeniach Boro (AIO).
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: jaro1959 » czw cze 02, 2022 11:09 am

Jak to mówią, nie chwal dnia przed zachodem a boxa wcześniej, niż po kilku latach używania. W mojej sztuce wczoraj poległa elektronika. Bardzo mnie to nie zasmuciło, udało się włożyć staruszka Evolva DNA 40. Płytka i wyświetlacz pasują idealnie, nawet otwory pod śrubki. Czuję teraz, że aż się smak poprawił :D .
slavqne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2021 5:08 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: slavqne » wt wrz 07, 2021 3:54 pm

Miał ktoś z was problem z wyciekiem? Praktycznie non stop mam wycieki na AIO Ether RBA. Próbowałem również na SXK Bridg'D Bridg D, i to samo. Ręce mi opadają.
Wycieki z tego co zaobserwowałem są z wkładki przepływu powietrza. Próbowałem dawać więcej bawełny, ale nie pomogło. Po zalaniu, kilka/kilkanaście minut i jest wyciek.



d1
I use:
LostVape Drone
LostVape Centaurus
Authentic Dovpo X Suicide Mods Abyss
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: fistaszek » śr cze 30, 2021 8:27 am

jaro1959 pisze:Może masz ciut za mało bawełny w grzałce, skutkuje to właśnie zwiększoną głośnością.


Tak, oraz maksymalne zapełnienie kanałów do obsadzenia bawełny zapewnia ciche użytkowanie.

Baza RBA ma problemy z obsadzeniem ciut większych grzałek. Maksymalnie te mi weszły, szersze nie mieszczą się miedzy śrubką a wypustką w słupku:

Obrazek

Baza w opcji MTL mi nie smaczy, na RDTL jest o niebo lepiej. Chyba z 10 razy zmieniałem rodzaje drutów, ilość zwojów, moc i kiepsko ze smakiem, a miał to być SBS pod MTL. Trudno, gdy dokupię kapsel od akumulatora sprawdzę na jakimś innym MTL-owcu.
Dwie rzeczy mnie strasznie drażnią, jedno ta blokada przycisku Power, zauważyłem, że bardzo często samoczynnie się uruchamia, najchętniej bym to wyłączył na stale ale chyba się nie da. W każdym bądź razie nie znalazłem rozwiązania.
Druga to zablokowanie ustawień. Przyciski są tak blisko siebie, do tego wpuszczone w głąb zasilania, mam problemy z jednoczesnym przyciśnięciem obu przycisków, do tego są bardzo czułe, gdy zablokuję, potem okazuje się, że zablokowałem o -/+ za dużo niż chciałem, w końcu to sobie odpuściłem, nie jest to takie ważne, tym bardziej, że jak piszę wyżej przyciski są wpuszczone w zasilanie i nie ma siły by przez nieuwagę przestawiły się.
Na chwilę obecną korzystam z niego w RDTL, pin 2 mm, grzałki jak wyżej, 22 W i liquid 55 VG/ 45 PG. Jest fajnie, spodziewałem się jednak czegoś więcej.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: jaro1959 » wt cze 29, 2021 3:43 pm

Moja baza RBA jest bardzo cicha, dla mnie, jest to podstawowy parametr każdego parownika. Może masz ciut za mało bawełny w grzałce, skutkuje to właśnie zwiększoną głośnością.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: fistaszek » wt cze 29, 2021 12:51 pm

Ciężar już zhejtowany, czas na głośność i bazę RBA, Za duże kanały na bawełnę, przy grzałce 2,50 fi musiałem poupychać skrawki, pociekło mi za pierwszym razem. Poprawne układanie przyjdzie z czasem. Jest raczej głośny, przy zaciąganiu słuchać syk, ale teraz mało który nie syczy.
Wykonanie naprawdę mistrzowskie, pomijam fakt, że wszystko strasznie ciasne, jeszcze nie wyrobione.
Jedno co zmienię na pewno to drip, na krótkich dripach niekomfortowo mi się wapuje. Mam długiego dripa ale jest od Artemis MTL i jest strasznie cieniutki. Ale leci do mnie paczka długich MTL-wskich dripów. Będzie fajnie.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: jaro1959 » wt cze 29, 2021 11:38 am

Ciężar jest słuszny, ale kupiłem go z ciekawości i mile się rozczarowałem. Moja sztuka jakością wykonania nie odbiega od Dicodesa, po czasie okaże się, jak z wytrzymałością.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: fistaszek » wt cze 29, 2021 10:24 am

Kamień z serca, to wersja 2.
Zaskoczył mnie ciężar SBS-a. Jak jeszcze dojdzie akumulator 21700, będzie to niezłe narzędzie do obrony. Jeden celny rzut i gościa ni ma. :)
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: Sobear » wt cze 29, 2021 8:35 am

@
Awatar użytkownika
fistaszek
Jeśli chcesz go używać w trybie SBS to raczej nie ma czego się bać. Jedyne co, to V1 miały bardzo podatne na uszkodzenia przyciski. Reszta problemów z V1 dotyczyła spasowania tanka i wycieków. Dalej bym tego nie kupił, bo to, co Dovpo ostatnimi czasy odpierdziela, niebezpiecznie zbliża ich do QA Smoka.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: fistaszek » wt cze 29, 2021 8:31 am

@
Awatar użytkownika
jaro1959


Ty masz v1 czy 2? Podobno wersja pierwsza ma trochę błędów poprawionych w kolejnej wersji. Obgryzam pazury bo nie wiedziałem o tym, a czekam na tego SBS nie znając wersji. Poznasz to po logo nad USB, to wersja 2, poprawiona.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo X Suicide Mods - Pack Abyss AIO 60W

Postautor: jaro1959 » śr cze 09, 2021 10:48 am

Dla mnie, uchwyt jest spoko. Jeśli chodzi o zasłanianie dłonią wlotu powietrza do parownika to wszystko zależy od rodzaju parownika i sposobu trzymania boxa, ale to raczej dotyczy każdego sprzętu waperskiego.

Wróć do „Boro Vape”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości