Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Fenikse
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 12, 2022 1:38 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: Fenikse » pt gru 30, 2022 7:42 pm

Cześć, przychodzę z pytankiem o spasowanie w tym Hadronie.

Czy ktoś próbował wsadzać na niego atomizer 26 mm? Chciałbym się zaopatrzyć w niego i posadzić na nim Blaze RTA. Wiem że pewnie będę musiał zrezygnować ze szkiełka-bąbelka, ale pytanie czy się w ogóle tam zmieści?
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: Werniks » śr maja 18, 2022 7:33 pm

A ja się nie zgodzę. Przycisk FIRE na górze tego zasilania jest najlepszym rozwiązaniem jakie może być. A nie jak np. w Digiflavor Z1 SBS lub, o zgrozo Kizoku ( tfu, tfu, tfu).
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: Marcin Gdynia » śr maja 18, 2022 6:23 pm

No bolało, nie powiem. Głównie dlatego, że pięknie się komponował z GT V. Szkoda, miał potencjał. Następnym razem nie pokazuj przykładów. :-) Z tego co pamiętam też masz dużą rękę. Jak będą pytać to nie zapominaj o tym. :-)

Dzięki za anegdotkę, ja do strzelania jestem ostatni, choć papiery na broń posiadam. :-)
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: Sobear » śr maja 18, 2022 6:12 pm

@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
za ten przycisk to możecie mnie rozstrzelać. :-D
Jak SC wyskoczyło z pomysłem SBSa to Maggie napisała do mnie z prośbą o pomoc, bo wiedziała, że siedzę w temacie. Chciała przykłady ciekawych SBSów więc podesłałem te, które mi się podobały i wśród nich był Union 2.0 od RusMods, który właśnie posiada przycisk u góry. Maggie okrutnie podjarała się tym designem, ale niestety nie dało jej się przetłumaczyć, że przy 21700 będzie CIUT za wysoko. Przy tym Hadronie sytuacja była jeszcze gorsza, bo jak przy MTLu Classic dostaliśmy tanki do testów, tak tutaj moda dostał tylko jeden z adminów ich grupy na FB, który na wszystko od SC klaszcze uszami. Takie moje cool story.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: Marcin Gdynia » pt maja 13, 2022 4:12 pm

Jestem posiadaczem wyżej wymienionego zasilania, więc napiszę kilka słów.

Zacznę od specyfikacji:

Marka: Steam Crave
Nazwa produku: Hadron Lite Mod
Rozmiar 88 * 52,5 * 28 mm
Materiał: stop cynku
Obsługiwane akumulatory: 18650/20700/21700 (brak w zestawie)
Typ ładowania: szybkie ładowanie typu C
Moc wyjściowa: 5-100 W
Napięcie wyjściowe: 1,0-8,0 V
Prąd wyjściowy: 40 A
Ekran wyświetlacza: 0,69-calowy ekran OLED
Zakres temperatur: 100-315°C
Tryby: VW/V/TC (Ni, Ti i SS)/tryb bypass
Gwint: 510
Zakres rezystancji: 0.1 - 3.0 oma
Kolory: czarny, gunmetal.

Kolorystyka:


Obrazek

Kilka słów ode mnie:


Jak na SBS obsługujący akumulator 21700, zasilanie sprawia wrażenie małego. Nie jest też wyjątkowo ciężkie (230 g) dzięki czemu fajnie leży w dłoni i jest poręczne. Jeśli chodzi o umiejscowienie przycisku "power", niestety mi ono nie odpowiada. Zaznaczę, że mam duże dłonie i nieważne jak złapię Hadrona, to albo wykrzywiam nienaturalnie dłoń albo zasłaniam AH w atomizerze. Myślę, że problemu by nie było z atomizerami, które mają górny przepływ powietrza. Dużym mankamentem jest powłoka, która mocno łapie palce. Dla osób, które dbają o walory estetyczne, może to być dużym problemem. Przyciski dolne również mogłyby być lepiej spasowane, ale to drobnostka bo "klik" jest przyjemny. Wymienione mankamenty wynagradza nam bardzo dobrym zarządzaniem energią. Podsumowując: zgrabny mały SBS, który powinien mieć boczny przycisk.

Steam Crave Hadron Lite Mod z kodem zniżkowym SCACM - cena 36.39 USD

Obrazek

Kilka zdjęć mojego autorstwa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
P1etia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pn lis 11, 2019 6:54 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: P1etia » śr mar 02, 2022 12:32 pm

yacoop pisze:Postawisz - gibie się (podstawa ma lekkie zaokrąglenia). Poruszasz nim - masz wrażenie, że przyciski zaraz wylecą (tak wszystko klekocze - na szczęście nie wylatują). Przycisk umiejscowiony mogło by się wydawać bardzo fajnie - nie jest fajnie.



I to właściwie wszystko co chciałem wiedzieć. Gdyby ten przycisk był z boku jak w Kizoku Techmod, to faktycznie mogłoby to działać lepiej. Szukam czegoś 21700 do Aromamizera, ale w wersji Classic MTL. Fajnie gdyby to był SBS, ale widać na pewno nie ten. Dzięki za odpowiedź. :bry:
Awatar użytkownika
yacoop
Patronauta
Patronauta
Posty: 791
Rejestracja: sob paź 23, 2021 5:21 pm
Lokalizacja: ...
Podziękował: 919 razy
Otrzymał podzięk.: 2066 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: yacoop » śr mar 02, 2022 12:14 pm

Moja opinia jest taka: jest zrobiony tandetnie. Postawisz - gibie się (podstawa ma lekkie zaokrąglenia). Poruszasz nim - masz wrażenie, że przyciski zaraz wylecą (tak wszystko klekocze - na szczęście nie wylatują). Przycisk umiejscowiony mogło by się wydawać bardzo fajnie - nie jest fajnie. Lepiej by było z boku lub z drugiej strony. Kapsel od baterii miałem zaklejony jakąś naklejką z ostrzeżeniem, która bardzo ciężko zeszła (musiałem zeskrobać, nie wiem jakiś dobry chiński klej chyba). Czy bym go polecił? Nie wiem - działa; na akumulatorze 21700 wydaje mi się, że jest porównywalnie z innymi zasilaniami. To takie narzekania...
Ma jeden ogromny plus - idealne spasowanie z Aromamizer V3 i dlatego zostaje ze mną.
Awatar użytkownika
P1etia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pn lis 11, 2019 6:54 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: P1etia » wt mar 01, 2022 10:29 pm

Ktoś posiada, używa? Może ktoś podzieli się opinią?
Awatar użytkownika
yacoop
Patronauta
Patronauta
Posty: 791
Rejestracja: sob paź 23, 2021 5:21 pm
Lokalizacja: ...
Podziękował: 919 razy
Otrzymał podzięk.: 2066 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: yacoop » sob sty 22, 2022 9:36 am

Pozwolę sobie odkopać i na początek dać malutkie porównanie:

Obrazek


Po lewej Aspire Mixx + Pandora V2, po prawej Steam Crave Hadron Lite Combo.
Combo kit wyszedł wg mnie rewelacyjnie. W zestawie otrzymujemy parownik Aromamizer v3 w wersji Advanced!!
Co do ceny - poniżej 400 za kit.
Ja jeszcze nie odpaliłem bo nie miałem czasu - jak to zrobię to dam znać czy działa.
Póki co jak wspomniałem - średniej jakości porównanie (Mixx 18650, Hadron Lite - 21700).
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Lite SBS single 21700 MOD

Postautor: Metall » pt paź 01, 2021 9:33 am

Robson pisze:Oczywiście, że nie trawię SBS`ów i uważam je za "mało męskie" ale... to SBS od firmy, którą lubię i uznałem, że warto o nim wspomnieć. :D

Po co te zawolaowane, odrażające eufemizmy? "Mało męski" znaczy po prostu gejowy. I dlatego nie trawisz SBS-ów, jak każdy samiec alfa. :lol:
Z drugiej strony, skoro jednak o nich wspominasz... Może już czas na "wyjście z ukrycia" i pogodzenie się ze swoją prawdziwą naturą? Prawdziwy samiec alfa nigdy by nawet o żadnym SBS-ie nie wspomniał, bo już dawno ich istnienie wyparł całkowicie ze swojej świadomości. :P

Co do samego sprzętu zaś. Jakieś to takie małe, na dodatek jakby trochę koślawe. I pewnie zdecydowanie za drogie jak na to, co będzie oferować. Pewnie za cenę tego karluska będzie można mieć garść innych pokurczy konkurencyjnych firm. :hihi:

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 21 gości