Pomoc w wyborze nowego zasilania

Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 73
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podzięk.: 315 razy

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: tunajerzy » 25 sie 2015, 10:42

A ja zaproponuję coś innego. Pierwsza propozycja to pancerny Heatvape Invader Mini 50W. Water, dust and shock resistant. Potrafi ponoć przetrwać rozjechanie samochodem i działać dalej. Posiada funkcję kontroli temperatury, na wypadek gdybyś chciał pobawić się tym w przyszłości. Modzik ten zebrał bardzo dobre recenzje, między innymi na Trawniku. Cena przystępna bo $44.99

Obrazek

Tutaj test w warunkach bojowych :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=enKg_xb52FY

Link do sklepu u żółtych braci

Drugi mod to HotCig ZERO Modz Style 50W Variable Wattage APV Box Mod - WOOD. Tutaj decydujące znaczenie ma wygląd. No i ponoć pracuje na chipie Yihi. Cena $66.83

Obrazek

Obrazek

Tu się kupuje

Dlaczego te dwa? Przede wszystkim dlatego że wyglądają inaczej w zalewie podobnych plastikowych pudełek.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2015, 14:34 przez tunajerzy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 651
Podziękował: 2297 razy
Otrzymał podzięk.: 2083 razy

Postautor: dorota » 25 sie 2015, 11:20

No to ja tez wrzuce moje 5 groszy, zeby Ci bylo prosciej wybrac :lol: :mrgreen:
1. Egrip nie ma wymiennej baterii i atomizera wiec nie wiem czy to ma sens. bucha owszem niezle.
2. Ego One WEDLUG MNIE zaszybko sie nagrzewa baza atomizera, grzalka 0.5 jak dla mnie nie ma sensu w tym zestawie jesli juz to 1.0, niewygodnie leje sie plyn - jak Ci sie raczka zatrzesie to wlejesz do rurki, przycisk na baterii tez jakis taki "dzwoniacy"; ta baza clr( na ktorej mozesz sam robic grzalke ) jakas taka ...mala...
3. Subox - po pierwsze nie wszyscy lubia ten rodzaj chmurzenia. ale jesli tak to mozliwosc zamontowania gotowej grzalki jak Ci sie nie chce jej zrobic to duuuzy plus! grzalki fabryczne - te starsze poziome - mozesz sam tez zrobici i nie trzeba za duzej mocy zeby dobrze chodzily , natomiastdo wertykalnych tych nowych trzeba podkrecic i nie wiem czy da sie je wykorzystac nie probowalam.kolorek z tego schodzi ze hej, i z boxu i z subtanka na box sa stickersy a subtank lepiej ten metalowy to wtedy nie ma tego problemu. box hula dobrze tylko ze...... http://www.vaperzone.de/videos/deutsch/ ... arter-kit/ w 26 min jest tabelka . niestety mam to tylko po niemiecku :cry:
4. jesli zdecydowalbys sie na robienie grzalek to zastanow sie nad tym: http://www.exvape.de/eXpromizer:::1.html expromizer 1.3 i expromizer V2 sa naprawde niezle i proste w obsludze! lejesz plyn bezproblemowo, grzalke mozesz robic na pelnym tanku i te srubki...... marzenie!proste szerokie srubki!!! V2 jest nowszy i ma rozne "ulepszenia ". jesli sie zdecydujesz to kup odrazu tank: http://exvape.de/Spare-Tanks/Pyrex-Tank ... ::140.html bo ten oryginalny jest plastikowy. do tego IPV D2 75w...... tylko co na to ksiegowa????? :shock:

Added in 7 minutes 59 seconds:
a cena ipv we wloskim on-line to 54,90 euro

Added in 4 minutes 27 seconds:
a w 'autoryzowanym sklepie" FT taniej 43,06 $
ObrazekObrazekObrazek
Lutor
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 32
Otrzymał podzięk.: 33 razy

Postautor: Lutor » 25 sie 2015, 15:55

Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 73
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podzięk.: 315 razy

Postautor: tunajerzy » 25 sie 2015, 16:07

Tylko jeszcze musisz Koledze rabat załatwić, żeby zmieścił się w budżecie 300 zł. Ewntualnie wpłynąć na jego Główną Księgową :lol:
Riccardo

Postautor: Riccardo » 25 sie 2015, 17:04

Dorota ma rację - Subtank nadaje się tylko dla osób, które lubią zaciągać się bezpośrednio dopłucnie. Dwuetapowe zaciągnięcia (najpierw do paszczy, potem do płuc) mi na nim nie wychodzą. Zaletą natomiast jest możliwość korzystania z własnych, jak i kupnych grzałek, które bardzo przyzwoite.

Zasilanie - ja używam Evic-VT - w miarę mały i lekki (w porównaniu do SX mini :mrgreen: ), piękne wzornictwo Art Deco, banalna obsługa, tryby TC nikiel i tytan, oraz oczywiście VW. Wadą niby jest niewymienny akumulator, ale jest całkiem pojemny i można go doładowywać w nocy przecież. Niestety, z parownikiem ciężko się będzie zmieścić w 300 zł.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 651
Podziękował: 2297 razy
Otrzymał podzięk.: 2083 razy

Postautor: dorota » 25 sie 2015, 17:11

ObrazekObrazekObrazek
Riccardo

Postautor: Riccardo » 25 sie 2015, 17:14

dorota pisze:Riccardo tu : http://www.joyetech.com/product/evic-vt ... 6ac215bad5 juz jest wymienny! :lol:

Już nie taki ładny :mrgreen:
Irek

Postautor: Irek » 26 sie 2015, 13:17

Muszę kilka słów wstępu.
Wczoraj z niecierpliwością i wielką ciekawością czekałem na możliwość wejścia na Forum, ale jakaś awaria sieci elektrycznej podobno miała miejsce i wyłączyli.. ech, kochana prowincja..
Pomyślałem jednak, że trzeba to sprytnie wykorzystać. Nie ma prądu, więc chciał nie chciał wieczór przy świecach. Czemu nie romantyczny taki, może coś z tą moją księgową utarguję przy okazji? ;)
Świece płoną, w kieliszkach smorodina (jedna z najzacniejszych nalewek z czarnej porzeczki jaką znam, z chętnymi podzielę się recepturą), zagajam..
Po kilku minutach wrócił mi przed oczy obraz okrętu, o którym wspomniał Tommy Black. Z tą różnicą, że tym razem okręt zderzył się z górą lodową..
Budżet nieprzekraczalny :( Muszę się podporządkować, gotować nie umiem.. ;)

Do adremu ;)
Ogromnie wdzięczny jestem Lwicy i Lwom Salonowym za wszelkie sugestie :)
Z lekką obawą zadawałem pytanie, a spotkałem się z fachowością i przede wszystkim życzliwością, za co ogromnie Wam dziękuję :) Teraz przez jakiś czas będę to trawił, może w międzyczasie trochę zaskórniaków uciułam ;) Mam nadzieję, że nie potrwa to długo, bo używanie zwykłej bateryjki po Evicu jest niefajne.
Pozwolę sobie jeszcze zapytać.
Dorota, co to jest „autoryzowany sklep” FT?
I drugie pytanie. Czy na Subox nie da się wapować normalnie? na dwa razy? Nie miałem pojęcia, że można inaczej..
Jeśli to niemądre pytania, proszę je zignorować.
Awatar użytkownika
Mastertext
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 22
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy

Postautor: Mastertext » 26 sie 2015, 15:20

AdamDz
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 2
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 401 razy

Postautor: AdamDz » 26 sie 2015, 15:47

Subox to zestaw startowy zasilanie + atomizer, atomizer w tym zestwie to Subtank mini i ma duży tzw. przeciąg i nie za bardzo pozwala na zaciąganie się tak jak papierosem tradycyjnym, tylko preferowany jest do zaciągania się prosto do płuc czyli sposobem używania Shishy, ale dla zasilanie nie ma to znaczenia jak się zaciągamy,
Jeśli nie za bardzo się śpieszy (a warto poczekać 3 tyg.) i jest dość ograniczony budżet możesz wziąć pod uwagę zakup na FT https://www.fasttech.com/products/0/100 ... re-control bo cena śmieszna do wyglądu i użytych materiałów, to tyle jeśli chodzi o zasilanie, jako atomizer polecam sprawdzony Kajfun Lite lub nowszy Kajfun V4 ten drugi nieco skomplikowany ale oba pozwalają na zaciąganie się metodą tradycyjną, nie musi być orginał klony tez są dobre, np. ten https://e-dym.pl/pl/glowna/455-kaj-tek- ... results=13
Przeniesione z Zasilania elektroniczne do Zasilania elektroniczne on 14 maja 2016, 17:58 przez tinOFbeer

Wróć do „Zasilania elektroniczne”