Pomoc w wyborze nowego zasilania

Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: tunajerzy » ndz wrz 20, 2015 5:29 pm

No to skoro upierasz się przy yihi, weź tego :lol:

Obrazek

http://www.gearbest.com/vv-vw-mods/pp_229653.html


510 threading connection
Spring-loaded center pin
Variable wattage – can be adjustable from 1W to 60W (in 0.1W increments)
Temperature control: 200-600’F(AKA 100-300’C)
Resistance range: 0.06-5ohm (normal working) / 1ohm (standard load)
Micro-USB charging port
Short circuit protection
Low voltage warning
High temperature alarm function
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: BBearder » ndz wrz 20, 2015 4:51 pm

Właśnie miałem chętkę na kilka boxów i opinie na trawniku skutecznie mi te zasilania wybiły z głowy. Decyzja padła na iPV D2 mini 75W z uwagi na yihi, cenę i myślę, że zwyczajnie mi wystarczy. Teraz używam Vision iNow 40W i zarówno z Subem jak i Ego One Mega jest bardzo fajnie, więc z boxem na dobrej elektronice może być chyba tylko lepiej. :)
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: tunajerzy » ndz wrz 20, 2015 4:43 pm

Iryston pisze:A to cała historia.
Zamówienie złożyłem 27 sierpnia na eGripa OLED (Mastertext go polecał) i Koopora Mini (z polecenia Matatiti). Koledzy podpowiedzieli, żeby rozdzielić zamówienie, mniej się panom z Urzędu Celnego w oczy rzucać będzie. A jeszcze w międzyczasie, po uważnym przyglądnięciu się różnym sprzętom na stronie FT, postanowiłem zamienić Koopora na EVICa VTC Mini.
Napisałem. I tu się zaczęły małe problemy, bo mój angielski baaardzo kiepski jest.. Na szczęście przy pomocy młodzieży - pisali za mnie ;-) - wyjaśnione, ale niestety trwało to wszystko ponad tydzień.
Dość powiedzieć, że eGripa dostałem po około 10 dniach od wysyłki, a EVICa mają wysłać dopiero 25. 09 (napisane było, że wysyłka po iluś tam dniach, liczyłem się z dłuższym terminem)
Teraz ze sporym zdziwieniem patrzę na cenę za EVICa - 69 $, bo była 38 $ i tyle zapłaciłem. Nie wiem czemu tak jest i czy zażądają ode mnie dopłaty. Na razie spokojnie czekam :-)

Śpij spokojnie. Dopłaty nie będzie. Kupiłeś zasilanie w preorderze, a przy takiej formie zakupu bardzo często ceny są o wiele niższe. Ja np. za swojego Smoka X cube II w preorderze płaciłem 58$, a teraz w normalnej sprzedaży są po 99$
Koledze poszukującemu nowego zasilania proponuję wejść na Trawnik do działu "MODy - produkcja zagraniczna"/ Boxy i poczytać sobie wątki dotyczące poszczególnych modeli. W ten sposób wyłapać plusy i minusy konkretnych modeli. Nie zawsze jest tak że te najbardziej reklamowane są najlepsze :lol:
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: BBearder » ndz wrz 20, 2015 4:11 pm

To niezłe przeboje. Ja jeszcze nie zamawiałem nic z zagramanicy, ale chyba zacznę. No, ale to później- teraz chcę coś na szybko kupić, więc OLX, alle albo e-dymy czy inne peleony pójdą w ruch. :) Kiedy będę miał więcej czasu na spokojne czekanie będę kupował taniej. Dzięki Irek za relację i podpowiedzi.
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » ndz wrz 20, 2015 1:57 pm

A to cała historia.
Zamówienie złożyłem 27 sierpnia na eGripa OLED (Mastertext go polecał) i Koopora Mini (z polecenia Matatiti). Koledzy podpowiedzieli, żeby rozdzielić zamówienie, mniej się panom z Urzędu Celnego w oczy rzucać będzie. A jeszcze w międzyczasie, po uważnym przyglądnięciu się różnym sprzętom na stronie FT, postanowiłem zamienić Koopora na EVICa VTC Mini.
Napisałem. I tu się zaczęły małe problemy, bo mój angielski baaardzo kiepski jest.. Na szczęście przy pomocy młodzieży - pisali za mnie ;-) - wyjaśnione, ale niestety trwało to wszystko ponad tydzień.
Dość powiedzieć, że eGripa dostałem po około 10 dniach od wysyłki, a EVICa mają wysłać dopiero 25. 09 (napisane było, że wysyłka po iluś tam dniach, liczyłem się z dłuższym terminem)
Teraz ze sporym zdziwieniem patrzę na cenę za EVICa - 69 $, bo była 38 $ i tyle zapłaciłem. Nie wiem czemu tak jest i czy zażądają ode mnie dopłaty. Na razie spokojnie czekam :-)
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: BBearder » ndz wrz 20, 2015 12:47 pm

Wybacz, Paluch, że pominę Twój post, ale w świat TC, subomów i tego typu spraw dopiero wchodzę, więc nie pomogę. Dla mnie czas zatrzymał się na VV i sznurkowcach i dopiero niedawno zostałem wyrwany z letargu.

Wracając do kwestii zakupów... Irek, jak długo trwała dostawa?

A może jakieś inne propozycje? Nie koniecznie yihi, ale coś co dobrze działa...
Awatar użytkownika
Paluch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 23, 2015 2:34 pm
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Paluch » ndz wrz 20, 2015 12:09 pm

TC or not TC that is the question...

Ja ostatnio mam chrapkę, na Sigelei 75W TC, ino, zastanawia mnie kwestia akumulatorów. W kilku miejscach natknąłem się na informację, że ten mod, to prawdziwy pożeracz aku. Na Sigelei 30W mini i setupie 0,7Ohm single coil i 15-19W, Efest 3100mAh 20A starczał mi na 1-1,5 dnia spokojnego vapowania, na S 75W TC taki aku starcza podobno na ok 4h...i tu pojawia się moje pytanie do mądrzejszych ode mnie...czy wystarczy zakupić inne akusy, poszukać innego zasilania np na 2 aku, czy TC tak ma i zaakceptować fakt szybkiego zużywania aku lub dać sobie spokój z TC?
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » ndz wrz 20, 2015 11:25 am

Nic, jest w kosztach zakupu.
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: BBearder » ndz wrz 20, 2015 11:13 am

A ile Cię kosztowała wysyłka?
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » ndz wrz 20, 2015 11:01 am

Dorota również kilkukrotnie sugerowała iPV D2. Na FT jest w cenie 45,5 $, z silikonowym etui. Na GB jego cena to 43 $. Wychodzi poniżej 200 zł za nowy. Ale to już pewnie wiesz :-)
Pierwszy raz kupowałem z FT. Chciałem powiedzieć tylko, że sprzęt dotarł, był solidnie zapakowany, na kopercie zaniżona wartość, działa, tylko czekać trzeba długawo. Ale było trochę zamieszania, które sam spowodowałem (korespondencyjnie wyjaśnione bez problemu), dlatego wysyłka była trochę opóźniona.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adisso i 4 gości