Pomoc w wyborze nowego zasilania

AdamDz
Doradca
Doradca
Punkty reputacji: 2
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 397 razy

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: AdamDz » 21 wrz 2015, 14:04

Nie kombinuj :) kup Evic VT jeśli nie przeszkadza Ci wbudowane ogniwo litowo-polimerowe min. 4500 mAh które powinno wytrzymać przynajmniej 2 lata z możliwą wymianą, oraz będziesz się z szacunkiem odnosił do gniazda ładowania microUSB :) lub Evic VTC mini z pojedynczym wymiennym ogniwem, http://www.goodwaper.pl/pl/nowosci/1202 ... 00mah.html lub http://www.goodwaper.pl/pl/nowosci/1276 ... i-60w.html oba wyjściowe :)
Posiadam Sigelei 100 Watt działa dobrze, taki zwykły duży klocek :) jak chcesz to Ci go odsprzedam w tej samej cenie w o wiele lepszym stanie i mało używany, jednak radzę wybierz Evica najlepszy stosunek do cena - jakość oraz tego co potrafi, elektronika w działaniu wcale nie ustępuje high-endowym Dicodes https://youtu.be/OkvFT7x5NQw?t=28m2s

Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 73
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podzięk.: 315 razy

Postautor: tunajerzy » 21 wrz 2015, 18:10

Mi Sx też baaardzo się podoba. Jak zresztą wszystkie klony Zero/Hero, gdyby jeszcze chińskie dranie zechciały robić je, w wersji 2x18650 :lol:
AdamDz
Doradca
Doradca
Punkty reputacji: 2
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 397 razy

Postautor: AdamDz » 21 wrz 2015, 21:53

tunajerzy pisze:Mi Sx też baaardzo się podoba. Jak zresztą wszystkie klony Zero/Hero, gdyby jeszcze chińskie dranie zechciały robić je, w wersji 2x18650 :lol:
Posiadam trzy mody z elektroniką SX, dwa z nich to SX 300 nie wiem czy klony tej elektroniki czy orginały, ale oba nie posiadają step down, a więc optymalny opór zaczyna się od 1 Oma w górę, i trzeci to SX mini M class z elektroniką SX 350J mini, w tym elektronika oraz wyświetlacz wcale nie przebija Evic VT, jedyne na co liczę to na jej trwałość, obudowa oczywiście nietuzinkowa i trwała.
Awatar użytkownika
BBearder
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 15
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy

Postautor: BBearder » 22 wrz 2015, 13:47

To ja na razie się wstrzymuję z zakupem, bo za dużo kwestii do przemyślenia. Tak czy owak, w myśl zasady, że pierwsza myśl najlepsza, prym wiedzie iPV D2, poza tym te dwa Evici, o których wspominaliście. W dużym gabaryty mi nie przeszkadzają, całkiem przyjemnie leży w dłoni no i przemawia za nim pojemność akumulatora. Oczywiście Sigeleia 100W od Ciebie, Adami też biorę pod uwagę, jeśli Twoja oferta za jakiś czas będzie nadal aktualna. Na pewno się pochwalę na co padło. Dziękuję wszystkim za rady i zainteresowanie się tematem.
'Nałóg bez konsekwencji.' Francis J. Underwood
_____

Obrazek
Irek

Postautor: Irek » 04 paź 2015, 12:29

No i kolejny dylemat..
Nadszedł najwyższy czas, żeby zamówić akumulator (akumulatory?), ponieważ dostałem informację, że wysłali Evica VTC Mini :-)
Okazuje się jednak, że są akumulatory z płaskim pinem plusowym i z wypukłym.
Z czego wynika to zróżnicowanie? Czemu służy? I najważniejsze - który będzie dobry do mojej nowej zabawki?

Przy okazji spytam czy kupował ktoś z Was w tym sklepie?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4147
Podziękował: 2566 razy
Otrzymał podzięk.: 8274 razy

Postautor: Tommy Black » 04 paź 2015, 12:45

A dlaczego chcesz kupowac w zagranicznym sklepie,skoro w polskich sklepach są świetne akumulatory? :)
Np:

AKUMULATOR EFEST IMR 18650 3000MAH 35A...

Obrazek

Albo:

AKUMULATOR AWT 18650 - 3000MAH (40A).

Obrazek

Większość akumulatorów teraz jest produkowanych z płaskim pinem i takie najbardziej się nadają ( czasem wyłącznie takie) do wszelkich boxów.

Wszystkie te ogniwa i inne tez znajdziesz:

https://e-dym.pl/pl/108-akumulatory-i-ladowarki
Irek

Postautor: Irek » 04 paź 2015, 12:54

Nie chcę tam kupować akumulatorów. Będę je kupował właśnie w e-dym, za Twoją radą głównie :-) Nie wiem tylko z jakim pinem - płaskim czy wypukłym.
Przejrzałem tę stronę, chyba można znaleźć tam niedrogi sprzęt, pomyślałem, że może w przyszłości..?
jacjac

Postautor: jacjac » 04 paź 2015, 13:09

Irystonie, tutaj w zdecydowanie lepszych cenach: http://www.hurt.com.pl/akumulatorki-li-ion,c354.html

edytowałem link
amsi
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4147
Podziękował: 2566 razy
Otrzymał podzięk.: 8274 razy

Postautor: Tommy Black » 04 paź 2015, 13:17

Iryston pisze:Nie wiem tylko z jakim pinem - płaskim czy wypukłym.

Tommy Black pisze:Większość akumulatorów teraz jest produkowanych z płaskim pinem i takie najbardziej się nadają ( czasem wyłącznie takie) do wszelkich boxów.

:)
Irek

Postautor: Irek » 04 paź 2015, 13:29

Gapa ze mnie.. umknęło nie wiedzieć czemu.. Dziękuję :-)
Przeniesione z Zasilania elektroniczne do Zasilania elektroniczne on 14 maja 2016, 17:58 przez tinOFbeer

Wróć do „Zasilania elektroniczne”