GeekVape AEGIS Box Mod

Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: gemino » sob mar 03, 2018 5:17 pm

Wyszla nowa wersja oprogramowania (1,24) https://www.geekvape.com/firmware-download/
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: Tommy Black » pt lut 23, 2018 2:23 pm

Lion's pisze:Ja się natomiast zupełnie nie zgadzam cd. ergonomii z przedmówcą. W moich dłoniach leży bardzo dobrze, a krawędź boku na którym jest wyświetlacz absolutnie nie uwiera. Swoją drogą wielkim plusem Aegisa jest jakoś wykonania, która stoi na naprawdę wysokim poziomie!


I ja się z przedmówcą tym nie zgodzę ale z Lwami występującymi tu w pierwszej osobie liczby pojedynczej to się zgodzę, albowiem z lwami zgadzać się trzeba. Taka po prostu wola nieba! :-P

Rzeczywście, Aegis leży w dłoni świetnie i to nawet ubrany w silikonowy case, co się raczej rzadko zdarza. Oczywiście Aegis też rzadko tej ochrony potrzebuje. No i ta uniwersalność ogniwowa. :) Tam można użyć ogniw 26650, 21700, 20700 i 18650. Czyli co się ma pod ręką.Pod warunkiem oczywiście że posiada sę dodatkowy dekiel. Ale warto go kupić, kosztuje raptem niecałe 20 zł. Obrazek
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: Azuel » pt lut 23, 2018 12:08 pm

homer21 pisze:Kiedyś będąc w delegacji rozładował się Basen 26650, redukcja na 18650 została w domu a ponieważ zawsze przy sobie mam jakąś 18650 więc trzeba było coś na szybko wykombinować. Za redukcję posłużył kawałek węża ogrodowego i całkiem nieźle spełnił swoje zadanie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Po wielu poszukiwaniach zakupiłem taki wąż gumowy o wewnętrznej średnicy 18 mm, sprawdzil się idealnie a zapas tegoż węża będzie na jakiś czas choć celowo nie uśmiecha mi się gubić "adaptera" wraz z akusem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: homer21 » pt lut 23, 2018 10:38 am

Kiedyś będąc w delegacji rozładował się Basen 26650, redukcja na 18650 została w domu a ponieważ zawsze przy sobie mam jakąś 18650 więc trzeba było coś na szybko wykombinować. Za redukcję posłużył kawałek węża ogrodowego i całkiem nieźle spełnił swoje zadanie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: Azuel » czw lut 08, 2018 6:27 pm

Wiecie może gdzie można dostać redukcję z 26650 na 18650. Dziś w plenerze zapodziała się razem z nowiutka vtc5.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Lion's
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 06, 2017 7:38 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: Lion's » sob lut 03, 2018 1:49 am

Ja się natomiast zupełnie nie zgadzam cd. ergonomii z przedmówcą. W moich dłoniach leży bardzo dobrze, a krawędź boku na którym jest wyświetlacz absolutnie nie uwiera. Swoją drogą wielkim plusem Aegisa jest jakoś wykonania, która stoi na naprawdę wysokim poziomie!
Obrazek
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: Azuel » sob lut 03, 2018 12:24 am

Dotarł i do mnie. Box sam w sobie całkiem fajny lecz energoomi brak mu totalnie. Jakoś do łapy nie pasuje (kwestia przyzwyczajenia). Rant od wyświetlacza poprostu uwiera i tu połsrodka Brak. Jest poprostu niewygodny. Co njafjniejsze w evic primo mini Tc działa hmmm lepiej, moim zdaniem. (Arctic fox). Ogólnie Boxik całkiem fajny. Do mnie przemówił z racji wytrzymałośći i mam nadzieję że się sprawdzi.?
Wybaczcie brak składni lub epopeji na temat tego moda ale z reguły bardzo zadko coś opisuje a już napewno powieści nie piszę na szybko 2 zdania i tyle. Krótkie zdania dwa.
Chcesz mieć dobrego boxa który przetrwa upadek i kąpiel w wodzie? Kupuj i nawet się nie zastanawiaj lecz jeśli chcesz mieć wygodnego i w miarę wytrzymałego boxa - to rozejrzyj się za czymś innym.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: gemino » sob paź 28, 2017 6:53 pm

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania, wersja V1.23a
http://www.geekvape.com/download/
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: Tommy Black » śr wrz 27, 2017 6:12 am

Tommy Black pisze:Sikorek musi mieć po prostu squonkera z dwiema butlami i trzema bateriami, najlepiej 26650.
Wróćmy do Aegisa...

Zobaczymy jak się spisuje na 4 kompletach różnych baterii, czyli 18650, 26650, 20700 i 21700.
Trzeba tylko dokupić te dekle:

710B.jpg


PS
Najlepiej gdyby dekle kupiła nam @Madzia ... :P


Zacytowałem swój post z 7 września w całości, bo klasyków trzeba cytować w całości a nie wyrywać im jakieś zdania z kontekstu i potem się czepiać.
Najczęściej o byle co.Wrócmy do cytatu skoro jest w całości. Otóż dekle a konkretnie jeden, ten z ilustracji, już jest. Ktoś uprzedził Magdę, Magda dopiero
ogarnia sklep wysyłkowy.No i co z tego że jest? Pisząc o tym deklu myślałem o deklu.Dobra skrócę to...
Zapomniałem że nie posiadam ogniw ani 20700 ani tym bardziej 21700 więc nie sprawdzę jak się spisuje Aegis na 4 kompletach różnych baterii. :((
Sam dekiel jest zaś uproszczoną wersją oryginału bowiem nie posiada tej uchylnej klapki od kręcenia.Szkoda. Za to posiada zapasową uszczelkę.
Czyli żeby z nigo skorzystać trzeba mieć przy sobie Obrazek
PS
Mogłem mieć wczoraj dwa ogniwa 20700 ale musiałbym kupić zasilanie Captain.Ja mogę różne rzeczy kupić ale jak do tej pory bardziej lub mniej skutecznie unikam odpustów.
Nie kupuję też imitacji i przedmiotów których przeznaczenia nie ogarniam. Tak więc ogniw 20700/21700 muszę sobie sam gdzieś poszukać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
s3bek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 8:10 pm
Lokalizacja: dolnośląskie
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape AEGIS Box Mod

Postautor: s3bek » pt wrz 08, 2017 6:45 pm

Tommy Black pisze:Kupowanie baterii na odległość obojętnie gdzie ci przyjaciele jest dość ryzykowne i czasochłonne.
Dobre testy baterii są też u nas autorstwa @
Awatar użytkownika
Haze
.


Oczywiście masz rację, ale widzę że to ja wyraziłem się mało precyzyjnie, moi przyjaciele miało odnosić się do samego Aegis, a nie baterii.
Jednak jak przeczytałem jeszcze raz to co napisałem to widzę, jak mało przejrzysty jest mój post :facepalm: .

Przy okazji dziękuje za info o recenzjach @
Awatar użytkownika
Haze
, zaraz odpalam szukajkę i zobaczę co tam uda mi się odnaleźć *konik* .
*czajniczek* Smoant Battlestar / Serpent SMM / Merlin Mini (Single Coil) / Ammit 25. TFV8 Baby Kit.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości