Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: ErNOL » czw wrz 09, 2021 9:17 am

Może ktoś nie ma... Może ktoś miał i chce jeszcze... A może młodszy waper chce spróbować legendy...
Do kupienia nowe sztuki, zapewne kilka...
Proszę:

https://frankijuice.pl/pl/p/Teslacigs-B ... -220W/3803

:cycki:
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: breyger » pt wrz 27, 2019 8:14 pm

Haze pisze:Albo dojeżdżasz do 600 F i w tym momencie dajesz jeszcze raz klawisz "Up", też już dokładnie nie pamiętam...


Haze. Dobry trop ale w drugą stronę. Trzeba zmieniać w dół. Dzięki za pomoc! :bender:
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: Haze » pt wrz 27, 2019 8:11 pm

Albo dojeżdżasz do 600 F i w tym momencie dajesz jeszcze raz klawisz "Up", też już dokładnie nie pamiętam...
Obrazek
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: breyger » pt wrz 27, 2019 8:07 pm

Niestety nie da się "najechać" na jednostkę temperatury. Czyli raczej się nie da.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: 8A5HUD4 » pt wrz 27, 2019 7:47 pm

Skoro to Twój pierwszy post i planujesz zostać z nami na dłużej, zapraszam Cię do tego tematu, w którym zgodnie z tradycją witają się wszyscy nowi użytkownicy -> KLIK

Co do Twojego pytania - o ile dobrze pamiętam z czasów posiadania tego zasilania, to jak jesteś w trybie TC i wciśniesz trzy razy przycisk "Fire" wchodzisz w możliwość edycji i jak przyciskiem "plus" lub "minus" trafisz na temperaturę czy tam na jednostkę temperatury, to będzie się dało ją zmienić.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: breyger » pt wrz 27, 2019 7:27 pm

Witam wszystkich. To mój pierwszy post. Przychodzę z pytaniem, ale zostanę na dłużej. ;)

Kupiłem właśnie używaną Tesle Punk 220W i nie wiem o nie mogę znaleźć na necie jak zmienić temperaturę z F na C. Czy w ogóle się da? Nie dostałem instrukcji ale w niej chyba nic nie ma na ten temat.

Co do boxa. Jest piękny jak dla mnie. Ma jednak kilka minusów.
Minusem jest lekko u mnie krzywo zamontowany wyświetlacz, oraz lekko krzywo zamontowane gniazdo 510.
Jak ktoś ma parownik co lubi pocieknąć liquidem albo zdąża mu się wylać, to może być problem bo liquid dostaje się pod te szybki i trzeba by go rozkręcić żeby to wytrzeć. Z rozkręcaniem też jest problem bo box jest chyba jedno razowy. Ciężko go potem skręcić bo te "nakrętki" z gwintem robią się luźne przez co nie idzie przykręcić śrubek z powrotem. Czytałem że to nie tylko mój problem.
Ale ogólnie box bardzo ładny i poręczny. :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: Tommy Black » pn maja 06, 2019 9:35 am

Raz2trzy pisze:A ja muszę trochę ponarzekać i powiem wam że jak wylał ma atomizer to liquid wlał się w to miejsce koło śrubek pod szkło na całej długości dół-góra i mam teraz zagwózdkę, czy szukać po sklepach takiego kluczyka.


Ale ponarzekać na atomizer czy na siebie czy na to że to co się wylało to się wylało i na dodatek jest w płynie? :-P


Taki śrubowkręcik :) jest w licznych zestwach torxów. Zanim kupisz podejdź do zegarmistrza albo serwisu GSM i sprawdź.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: Raz2trzy » pn maja 06, 2019 9:30 am

A ja muszę trochę ponarzekać i powiem wam, że jak wylał na atomizer, to liquid wlał się w to miejsce koło śrubek pod szkło na całej długości dół-góra, i mam teraz zagwozdkę, czy szukać po sklepach takiego kluczyka. Bo oczywiście musi tam być jakieś gwiazdkowe gówno "coś" zamiast krzyżaka, czy zostawić, ale to chyba zbyt niebezpieczne, bo obawiam się, że może się przedostać ten płyn głębiej.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: Tommy Black » czw kwie 05, 2018 5:30 pm

marjo pisze:PS. Zawsze twierdziłem że wygląd moda ma wpływ na smak liquidu Na Tesli wszystkie liquidy nabrały nowego, lepszego smaku


A wiesz że coś w tym jest. Od kiedy mam tę Teslę podobają mi się wszystkie dziewczyny. Nie muszę tyle pić... :-P :P
Awatar użytkownika
marjo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 04, 2018 5:19 am
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Tesla Punk 220W Box Mod for Haze and me!

Postautor: marjo » czw kwie 05, 2018 9:47 am

Tesle mam i ja od paru dni.
Najładniejszy mod jaki znalazłem i nadal mi się podoba. Do Tesli nie mam zastrzeżeń: u mnie nie brzęczy żaden przycisk. Odnośnie klapki na baterie: nie sprawia mi problemów otwarcie czy zamknięcie- wręcz chyba pasuje mi to rozwiązanie.
Jedyny drobny "defekt" który odkryłem to jedna z przezroczystych płytek pleksi przy mocnym naciśnięciu skrzypi ale da się z tym żyć :).
Ocena Ogólna: Mod super
Czekam na Tesle Punk 85W i jak tylko pojawi się w kraju- kupuję.

Obrazek

PS. Zawsze twierdziłem że wygląd moda ma wpływ na smak liquidu :) Na Tesli wszystkie liquidy nabrały nowego, lepszego smaku :)

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], DamianGR i 22 gości