Modefined Sirius z otwieraczem do piwa ?

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 5541
Podziękował: 2862 razy
Otrzymał podzięk.: 9232 razy

Postautor: Tommy Black » 23 lut 2018, 08:49

BarthezzVTi pisze:Pytanie do posiadaczy owego moda, którzy użytkuję go dłuższy czas. Jak wygląda u Was kwestia klapki baterii? U mnie po nieco ponad miesiącu użytkownika pojawiły się na niej znaczne luzy oraz dość swobodne jej otwieranie z bateriami w środku. Nie zdarzyło się jeszcze żeby sama się otworzyła, ale wydaje mi się że właśnie do tego zmierza

W śr 31 sty 2018, 10:27 w testach dr inż. @Hazego poświęconych temu modowi,czyli tu: viewtopic.php?f=32&t=3235 , pisałem:

Jak dla mnie czy raczej dla Zeusa który został na stałe już zakwaterowany na nim, jest to po prostu świetny, bezproblemowy box, z ładnym, czytelnym, kolorowym wyświetlaczem.No i ta opcja regulacji co 1 W a nie co 0,1 W jest po prostu super.Także nie mam zastrzeżeń do wyglądu i do działania pokrywy baterii ( nareszcie). :) Choć tworzywo z którego wykonana jest część obudowy wydaje mi się nieco zbyt śliskie.Ale może pojawi się jakiś case...

Nie minął więc miesiąc jeszcze ale moja opinia się też nie zmieniła. Jedynie Zeus znalazł nowe zakwaterowanie ale to z powodów czysto estetycznych tylko. ;)
Klapka zasilana działa lepiej niż w wielu innych, droższych boxach.

PS
Co to znaczy " owego " ? :twisted:

Awatar użytkownika
siema13
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy

Re: Modefined Sirius z otwieraczem do piwa ?

Postautor: siema13 » 07 mar 2018, 18:06

A dla mnie hmm.
Aktualnie od 3 tyg używam Siriusa i jest dla mnie dość bardzo zwykły, mocny ciężki !wygodny! mod z fatalnym kolorowym(bez sensu) wyświetlaczem z tylko bardzo podstawowymi funkcjami, nawet brakuje preheat. Po tych 3 tygodniach mam takie odczucia:
1. czekam na update firmware z rozszerzeniem funkcji chociaż o preheat i bardziej doskonałe TC,
2. alternatywny firmware tj. ArcticFox,
3. brakuje mi mojego Evic VTC dual który po ponad roku umarł:(
PS. Na Siriusie chmurze z Geekvape Ammit Dual i VW jak VW, rozgrzejesz grzałkę i póki ciepła to można chmurzyć, TC hmm dziwne odczucia mam do tej kontroli temperatury, moim zdaniem to TC jest baaaardzo randomowe, czasem ustawi temp czasem nie:( może to kwestia ss316
Awatar użytkownika
gunslinger
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy

Postautor: gunslinger » 05 maja 2018, 16:16

Używam go od kilku miesięcy i z klapką nic się nie dzieje. Nie ma luzów ani tendencji do klekotania (na razie i oby tak dalej)
:ok: :cycki: :ok:
esil
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy

Postautor: esil » 07 maja 2018, 12:58

Takie małe ostrzeżenie co do Siriusa.

Byłem z niego bardzo zadowolony do czasu, aż klapka od baterii zrobiła mi się gorąca.
Na szczęście w porę się zorientowałem i szybciutko wyjąłem baterie więc nic poważniejszego się nie stało.
Box poszedł na reklamację która została uznana a sprzedawca powiedział mi, że miałem szczęście bo w niektórych przypadkach kończyło się małym bum.

Nie chcę nikogo zniechęcać bo Sirius to naprawdę fajne zasilanie, ale uczulam aby uważać na opisany przeze mnie powyżej problem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sikor
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 685
Podziękował: 931 razy
Otrzymał podzięk.: 377 razy

Postautor: sikor » 07 maja 2018, 13:07

Podobnie było kiedyś chyba z którymś VT75x :)
naits
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: naits » 01 sie 2018, 06:39

Tylko jaka pewność jest ze to wina siriusa a nie np. Ogniw używanych w nim

Wróć do „Zasilania elektroniczne”