Mały dyskretny JUUL

Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mały dyskretny JUUL

Postautor: 8A5HUD4 » sob paź 12, 2019 10:24 am

A dlaczego miałby nie spełniać swojej roli?
Dostarczasz do swojego organizmu po prostu mniejszą dawkę nikotyny.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
RicziRiczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 1:45 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: RicziRiczi » sob paź 12, 2019 9:58 am

Witam ,zakupiłem i teraz pytanie skoro u nas w Pl dozwolona jest 18 nikotyny daje to ok 12.6 na kardridz,czy ten pod w ogóle spełnia swoją rolę? Ten sam kardriz w USA ma ok 41 mg w ml
Awatar użytkownika
sm14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: pt cze 28, 2019 12:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: sm14 » wt sie 27, 2019 9:15 pm

Według mnie, w przypadku JUULa trudno jest mówić o jakichkolwiek doznaniach smakowych. :D Faktycznie, swoje zadanie spelnia - dostarcza nikotynę, ale nic poza tym ciekawego nie oferuje.
Obrazek
kownacka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 03, 2019 6:58 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: kownacka » wt sie 27, 2019 6:15 am

Pierwszy raz zetknęłam się z ein Juul podczas wizyty w USA, faktycznie bardzo dużo osób pali używa tych e-papierosy i nie mam wątpliwości do tego, że są traktowane jak elegancki dodatek. Wróciłam do PL i postanowiłam zainwestować w to urządzenie. Jest spoko, nie dość, że elegancko wygląda, to palenie chmurzenie z niego to czysta przyjemność, bardzo dobre doznania smakowe, gęsty dym.
Awatar użytkownika
Michal Kokot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: wt cze 18, 2019 9:28 am
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mały dyskretny JUUL

Postautor: Michal Kokot » czw sie 08, 2019 10:58 am

Nie wiem czy przypadkiem mniejszy nie jest Suorin iShare Single. Równie kompaktowy, zbliżony wyglądem a cena 70zł.
kownacka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 03, 2019 6:58 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: kownacka » czw sie 08, 2019 10:58 am

Bardziej przypomina designerski gadżet, niż e-papierosa.
emilx
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 03, 2019 6:15 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: emilx » sob sie 03, 2019 6:16 pm

Trafiłem na te urządzenia przypadkiem i muszę przyznać, że wizualnie bardzo mi się podobają, cena też nie jest wygórowana, za zestaw startowy trzeba zapłacić 200 zł, standardowo.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4558 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: Tenmen » pt lut 23, 2018 9:38 pm

Trzeba być Juulem.... żeby takie drogie g..używać :smile: :smile: :smile: :smile: zawsze twierdziłem że ci Amerykanie są porąbani....a to wszystko chyba z głodu :D :D
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mały dyskretny JUUL

Postautor: Iceberg » pt lut 23, 2018 9:16 pm

Hej...Juz widze ze te ustrojstwo sie nie przyjmie, szczegolnie wsrod palaczy, ktorzy chca rzucic analogi, po prostu chmura jest za mala, przypominajaca troche chmure z pierwszych "dlugopisow"...
Mnie sie dopiero udalo rzucic, jak kupilem mocniejszy sprzet a sukces osiagnalem nie tylko poprzez duza dawke nikotyny, ktora progresywnie zmniejszalem, ale przede wszystkim wielkosci chmury, ktora musialem czuc w plucach a przeciez takiej dyskretnej chmurki, jaka demonstruje Zophie, nie mozna brac na powaznie...
Lubie ja, to znaczy Zophie, fajnie wykrzywia usta jak mowi i przypomina mi to moja nauke angielskiego, kiedy kumpel zasugerowal ze jak chce miec odpowiedni akcent to musze do ust wziasc dwie landrynki, wykrzywic usta i glosno powtarzac zdania, jeszcze cos tam mowil o zalozeniu prawego buta na lewa noge i lewego na prawa, gdybym mial trudnosci z odpowiednio dramatycznym wykrzywieniem twarzy...
Zophie wymiata, no i po raz pierwszy pokazala tylek...nie da sie zaprzeczyc ze zgrabnie laczacy sie z kolorem jej wlosow...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mały dyskretny JUUL

Postautor: Tommy Black » pt lut 23, 2018 7:25 pm

JUUL ma duże plany jeśli chodzi o zastąpienie papierosów swoimi "strąkami". W ciągu ostatnich dwóch lat firma ogromnie się rozwinęła, a teraz chce stać się Apple na arenie vapingu - jeśli pomyślisz o urządzeniu vape, powiesz "JUUL".
Udział JUUL w rynku wzrósł o 669% w ciągu ostatnich 52 tygodni. To jest niewiarygodne i pokazuje, jak popularne stało się to urządzenie. Jest tak popularne, że JUUL jest obecnie w trakcie uzyskiwania około 100 milionów dolarów, aby sprostać obecnym potrzebom.
Obrazek
Cały artykuł jest tu: https://vapebeat.com/features/juul-vape ... ews-device
PS
Dżej ji ji el,Dżej ji ji el, przez kilka minut nie moglem zrozumieć o co chodzi mojemu przyjacielowi z Bostonu w czasie wczorajszej rozmowy telefonicznej. Tak właśnie wymawiał to JUUL, o którym ja zupelnie zapomniałem. I wyobraźcie sobie, rasowy waper, chmurzący na super tankach i modach, jest tym Dżej ji ji el :) zachwycony!

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Kanek82 i 15 gości