Mały i podręczny Vaptio C-Flat

Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Mały i podręczny Vaptio C-Flat

Postautor: basika » sob sie 18, 2018 2:11 pm

@
Awatar użytkownika
zoe_
obawiam się, że z takim małym e-papierosem nie masz szansy na DTL, nawet jeśli tak twierdzi producent ( reklama). Jest jeszcze jeden minus, ze względu na mały system grzewczy, nie osiągniesz najlepszego smaku. Masz rację, w Polsce w tej chwili chyba nie jest do kupienia, ale może ktoś da namiary. Owszem, wielu ludzi kupuje sprzęt za granicą, ale w tym przypadku, kiedy będziesz musiała co jakiś czas dokupić zbiorniczek z zespołem grzewczym, sprawa się komplikuje. A grzałki mają to do siebie, że trzeba je co jakiś czas wymienić. Ja bym Ci radziła na początek kupić jakiś starter w Polsce, który ma dobre opinie, ewentualnie samej złożyć zestaw, czyli osobno kupić e-papierosa i do niego dobrać atomizer. Piszesz że jesteś z Warszawy, więc na pewno masz u siebie kilka sklepów, w których na miejscu mogłabyś je dokładnie obejrzeć, pomacać i wybrać coś dla siebie. Ewentualnie wtedy pytaj o radę, bo jak w każdej dziedzinie, na rynku jest lepszy i gorszy sprzęt. ;)

Zajrzyj do tego sklepu. Powinien mieć siedzibę w Twoim mieście.
https://e-dym.pl/pl/215-zestawy-startowe

I może na początek przeczytaj nasze porady dla koleżanki Chmurki :
viewtopic.php?f=4&t=4087

Na rynku jest sporo sprzętu i myślę, że warto kupić coś porządnego, aby już nie wrócić do analogów, czego Ci oczywiście życzę z całego serca. *czajniczek*
zoe_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 18, 2018 12:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Kobieta

Re: Mały i podręczny Vaptio C-Flat

Postautor: zoe_ » sob sie 18, 2018 12:40 pm

Hej! Witałam się w dziale dla świerzaków, ale i tu powiem parę słów. Od półtora miesiąca nie palę i szukam czegoś co mnie uratuje przed powrotem do tradycyjnych papierosów. Nie zależy mi na wielkiej chmurze itp tylko na małym, poręcznym sprzęcie, który pozwoli mi bezpiecznie cieszyć się tym miłym rytuałem.
Po długich poszukiwaniach i masie czytania uznałam, że ten e-papieros idealnie spełnia moje wymagania. Niestety chyba nadal nie jest dostępny w Polsce. A może jest, a ja nie potrafię go znaleźć? Myślicie, że opłaca się kupować sprzęt za granicą? A może komuś nasuwa się na myśl coś podobnego, co mógłby mi polecić?
Przyznam, że największym problemem dla mnie jest kwestia techniki palenia. Mimo że większość palaczy stosuje MTL, ja paliłam DL. Wszystkie małe e-papierosy, które widziałam umożliwiały tylko MTL. Ten co prawda w recenzjach wypada średnio przy DL, ale przynajmniej nie grozi zniszczeniem sprzętu. Help :(
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Mały i podręczny Vaptio C-Flat

Postautor: basika » śr mar 07, 2018 6:25 pm

Dzisiaj mamy wysyp maluszków.
@
Awatar użytkownika
Tommy Black
już nam przedstawił ciekawą propozycję na Dzień Kobiet:
viewtopic.php?f=80&t=3381
@
Awatar użytkownika
Iczi
wrzucił swoją:
viewtopic.php?f=80&t=3385
A ja znalazłam coś innego i myślę, że może ten maluszek okaże się świetnym prezentem dla jakiejś dziewczyny, zwłaszcza że nie wszystkie preferują wielkie „cegły”. Bywają też sytuacje, kiedy zależy nam na dyskretnym wapowaniu, a ten maluszek bardziej przypomina flamaster, niż e-papierosa.
Ze względu na mały rozmiar i wagę może być noszony w kieszonce koszuli, jak również przedniej kieszeni dżinsów. Jest lekki i wygodny i nadaje się do ukradkowego wapowania, jak choćby na lotniskach, lub w miejscach gdzie jest zakaz, a nas ogarnie wielka ochota na „ chmurkę”. ;)

VAPTIO_C-FLAT_KIT_E_Cig_Vape_03_j9675CG.width-2560.jpg

VAPTIO_C-FLAT_KIT_E_Cig_Vape_04_NIYsDJX.width-2560.jpg

VAPTIO_C-FLAT_KIT_E_Cig_Vape_09_eun916M.width-2560.jpg

VAPTIO_C-FLAT_KIT_E_Cig_Vape_11_4jpsosR.width-2560.jpg

VAPTIO_C-FLAT_VAPE_KIT_05.width-2560.jpg

Vaptio-C-Flat-Review-vape-767x329.jpg



Wbudowana bateria 350mAh, maksymalna moc 15 W, wymienny wkład o pojemności 1,5 ml z systemem wielokrotnego napełniania. Producent twierdzi, że nadaje się do wapowania w stylu MTL i DTL, z czym nie do końca zgadza się Daniel. Więcej szczegółów znajdziecie w recenzjach:

https://www.youtube.com/watch?v=h_SfDW015no
https://www.youtube.com/watch?v=jfD0k68n_xc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 22 gości