TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Awatar użytkownika
NuclearBunnyV
Waperka
Waperka
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 02, 2018 10:24 am
Lokalizacja: Legnica
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Kobieta

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: NuclearBunnyV » ndz wrz 02, 2018 11:27 am

O słodki Jezu w morelach!!
:o :o Niebieski XT i na górę niebieski GV Creed. Wyobrazam sobie ten zestaw i chyba sie zakochałam.
A dopiero co wczoraj dabatowałam z kumpelą że żaden box nie podbił mojego serca tak jak moja miedziana Tesla 220w a tu od takie rzeczy mi pokazujecie :lol: :lol:

Chętnie jeszcze poczytam o tym cudzie i zaczynam odkładać kase :)
DarkPanther
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 7:27 am
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: DarkPanther » ndz wrz 02, 2018 6:36 am

Tak, jak Tesla XT220 może się podobać, ma styl (powiedzmy) zbliżony do serii Punk,jest ciężka, masywna, widać, że wytrzymała, to już Tesla DB219 patrząc na jej cenę to jakieś nieporozumienie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Tommy Black » czw sie 30, 2018 6:48 pm

Mavok pisze:Jakość wykonania obydwu Tesli jest mim zdaniem wzorcowa co nie jest oczywiste w tej cenie.Mam może głupie pytanie czy podczas ładowania baterii w boxie zawsze świeci wyświetlacz ? (jeszcze nie mam ładowarki zewnętrznej).


Jakość wykonania wszystkich Tesli jest faktycznie wzorcowa. :) Co do wyświetlacza, to mnie zaskoczyleś... :-P więc podłączyłem właśnie XT a poieważ chwilę wcześniej zmieniłem sobie ogniwa z 21700 na 20700 to pokazuje mi 100% naladowania, więc wyświetlacz powinien szybko zgasnąć ale nie robi tego. Musialbym poczytać instrukcję ale o tej porze ja już ledwo widzę. :evil:
A problem stąd że ja nigdy nie używam wewnętrzynych ładowarek. Nie tylko w Teslach.

PS
Chwilowo nie używam XT, więc poczekam te kilkanaście minut i dam znać czy zgasł ekran i po jakim czasie.

( Nie ma szans, nie zgaśnie, chyba że po godzinie. ;) Pewnie jest coś w instrukcji, jeśli to istotne, to poczytaj choć XT ma nieco inny chipset niż 220. )
Awatar użytkownika
Mavok
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 23, 2018 7:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Mavok » czw sie 30, 2018 6:31 pm

Jakość wykonania obydwu Tesli jest mim zdaniem wzorcowa co nie jest oczywiste w tej cenie.Mam może głupie pytanie czy podczas ładowania baterii w boxie zawsze świeci wyświetlacz ? (jeszcze nie mam ładowarki zewnętrznej).
Awatar użytkownika
Mavok
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 23, 2018 7:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Mavok » czw sie 30, 2018 6:22 pm

Tommy Black pisze:
Mavok pisze:No i stało się Tesla Punk 220 w kolorze miedzi zagościła u mnie


Na pewno będziesz zadowolony z Tesli, czy z miedzi, bo to nie tylko kolor, to sam zobaczysz po jakimś czasie... ;)
Natomiast do XT na pewno wrócisz i będziesz rozważał zakup, jestem pewny. :P

Na bank tak będzie jeśli będzie dostępna Tesla XT w kolorze niebieskim to zagości u mnie.Zdaję sobie sprawę,że to nie tylko kolor ale wszystko inne. Teslę XT niebieską muszę mieć :D Trzymałem ją w ręku tyle, że nie było niebieskiego ale jest super a że nie mogłem mieć obu na raz wygrała Tesla Punk.Teraz muszę się rozejrzeć za atomizerem który będzie pasował do Punka.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Tommy Black » czw sie 30, 2018 4:17 pm

Mavok pisze:No i stało się Tesla Punk 220 w kolorze miedzi zagościła u mnie


Na pewno będziesz zadowolony z Tesli, czy z miedzi, bo to nie tylko kolor, to sam zobaczysz po jakimś czasie... ;)
Natomiast do XT na pewno wrócisz i będziesz rozważał zakup, jestem pewny. :P
Awatar użytkownika
Mavok
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 23, 2018 7:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Mavok » czw sie 30, 2018 4:15 pm

No i stało się Tesla Punk 220 w kolorze miedzi zagościła u mnie :D . Muszę jeszcze poszukać jakiś atomizer pod kolor,bo z czarnym smokiem tfv 12 wygląda tak sobie.
Tommy Black-Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze Boxa.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Tommy Black » wt sie 28, 2018 2:12 pm

Mavok pisze:Tommy Black- Byłem przekonany w 99% do zakupu Tesla Punk 220.Ale jak zobaczyłem Teslę XT w kolorze niebieskim to zgłupiałem bo mi się strasznie podoba, teraz to sam już nie wiem na którą się zdecydować.Jeśli mógłbyś napisać jak się ma XT do Punka w kwestii wykonania czy się rysują te elementy z pleksi ,ergonomia,jak się spisują w użytkowaniu na co dzień.


Nie wiem czy potrafię obiektywnie, ja jestem wielkim fanem Tesli. Mam jak widać wszystkie te "szklane" modele i każdy używany jest wyłącznie z atomizerem Shield, co też widać. ;)
Ten rodzaj zastosowanego tam materiału nie rysuje się i nie jest raczej podatny na rozbicie. Choć w Tesli Punk 85 W jest cholernie, niebezpiecznie cieniutkie to tworzywo. Dwa razy cieńsze niż w Tesli 220 Punk. W Tesli XT jest tylko po jednej stronie i też bardzo cienkie, ale inaczej zamontowane.Nie sądzę aby mu coś groziło. Ergonomia? Hmmm, to też indywidualna sprawa. Tesla XT jest duża, bardzo duża, ale trzyma się ją bardzo wygodnie, sam ciężar sprawia że chywt intuicyjnie jest pewny.Swoje ważą tu też ogniwa. Inna jest waga z 2 x 18650 a inna z 2 x 21700.Natomiast mam wrażenie że Tesla 220 Punk z 2 x 18650 jest cięższa niż Tesla XT z 2 x 20700.Wykonanie wszystkich modeli, spasowanie, otwieranie, załadunek ogniw bez najmniejszych problemów, choć w obu Teslach Punk, trzeba się go nauczyć i uważać aby nie zgubić dekli.Tesla XT ma ruchomą solidną klapkę.Żadna mi nie upadła jeszcze :P więc nie wiem jak się zachowują w takich sytuacjach. A którą wybrać? Trudne pytanie, dla mnie bardzo... :) Dlatego wybrałem wszystkie i czekam na małą XT, jeśli będzie. :)
Najlepiej wyskocz do sklepu i porównaj sobie organoleptycznie ;) , chyba wszystkie 3 są w sprzedaży w tej chwili.Jeśli jesteś z okolic galicyjskiego Krakowa, mogę Ci je udostępnić...
Awatar użytkownika
Mavok
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 23, 2018 7:14 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: Mavok » wt sie 28, 2018 12:17 pm

Tommy Black- Byłem przekonany w 99% do zakupu Tesla Punk 220.Ale jak zobaczyłem Teslę XT w kolorze niebieskim to zgłupiałem bo mi się strasznie podoba, teraz to sam już nie wiem na którą się zdecydować.Jeśli mógłbyś napisać jak się ma XT do Punka w kwestii wykonania czy się rysują te elementy z pleksi ,ergonomia,jak się spisują w użytkowaniu na co dzień.
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: sob lip 14, 2018 2:06 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 229 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

TESLACIGS XT 220W TC czyli koniec kultu?

Postautor: werc » pn sie 20, 2018 9:44 am

Pelikan2 pisze:Mi się bardzo podoba. Do tej pory styl "punk" mnie wręcz odrzucał, i ani na żywo, ani na zdjęciach i mogłem na to patrzeć. Tu zdecydowanie lepiej.

Punki mnie nie zachwycały - mogłem bez obrzydzenia na to patrzeć :twisted: ale ten mi się po prostu podoba :brawo:
Dziwne, ponieważ nie jestem zwolennikiem "udziwnionych" obudów. Ten jest zaprojektowany ze smakiem...
Technicznie oczywiście jak zwykle - no comments :ok:

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości