Artery Pal Mini Starter Kit

Sebioslaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 14, 2019 11:58 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Artery Pal Mini Starter Kit

Postautor: Sebioslaw » śr sty 22, 2020 12:49 pm

Mam to cudo w wersji PAL II. Inne grzałki niż w pierwszej wersji. Wapuję MTL na grzałce 1.2.

Smaczy świetnie, nie spodziewałem się aż tak dobrego smaku, grzałka "wrzeszczy" więc do cichego wapowania się nie nadaje. Ogólnie na zagranicznych forach wszyscy rozpisują się o świetnym smaku, potwierdzam.

Natomiast co mi się nie podoba. Spasowanie klapki na magnesy - jest słabo, podczas trzymania w ręku suwa się ona, niby częsta przypadłość Artery, to słabe spasowanie materiałów.

Druga, a może nawet pierwsza podstawowa rzecz, to skropliny na dripie. Jest ich sporo i mam wrażenie picia liquidu. Im jest jego mniej, tym mniej jest to odczuwalne, pomogła by zmiana ustnika, gdyby nie to, że jest on zintegrowany. W przypadku innych podów/aio, jak np. Smoant, możemy sobie zmienić drip na gwincie 510, tutaj niestety jest lipa. Osobiście nie lubię takich sytuacji, więc bardzo mi to przeszkadza, bo ciągle na ustach czuję liquid jakbym go pił a nie wapował. :(
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Artery Pal Mini Starter Kit

Postautor: Azgar » wt cze 04, 2019 7:54 pm

Dla tych co jeszcze nie widzieli, na platformie E- *czajniczek* pojawił się w dość dobrej, niskiej cenie trochę inny pod "Artery Pal". :ok:
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: sob lip 14, 2018 2:06 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 229 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Artery Pal Mini Starter Kit

Postautor: werc » pn lip 16, 2018 11:55 am

Fajne "toto" jest :)
Zainspirowany, "podglądłem" ceny na znanym portalu - niestety jeszcze nie ma - są większe z parownikiem 3 ml. i aku. 1200 mAh.
Jeśli będzie o połowę tańszy, to dla hecy wezmę przy jakimś zamówieniu.
Ale raczej nie będzie :evil: - a za taką kasę można jakieś niezłe "dorosłe" zasilanie już kupić - Pico jest tańszy...
Cholera podoba mi się, nie kuś :ed:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Artery Pal Mini Starter Kit

Postautor: Tommy Black » pn lip 16, 2018 10:28 am

Obrazek
Jeszcze chwilę będziemy kontynuować przegląd mini starterów gdyż pojawiają się w tempie adekwatnym do przybywania chmurzących... :)
Obrazek
Zainspirowany kartą, PAL Mini jest cienki i bardzo wygodnie leży w ręku. Dzięki pojemności 1,1 ml i wbudowanej baterii 1000 mAh można używać go dość długo. PAL Mini jest dostarczany z dwoma różnymi grzałkami: ceramiczna o rezystancji 1,6ohm jest idealna do mocnych płynów nikotynowych, podczas gdy zwykła grzałka z bawełną o rezystancji 1,0ohm jest najlepsze dla zwykłejpłynów( zerówek). Innowacyjny system uzupełniania podnosi poziom napełnienia na nowy poziom! Kompaktowy, ale funkcjonalny, Artery PAL Mini z pewnością stanie się Waszym ulubieńcem!
Obrazek
Parameters:
Size: 71 x 38 x 14.5mm
Material: Aluminum 6063
Battery: Built-in 1000mAh battery
Voltage: 3.2V(constant)
Coil Resistance: 1.6ohm ceramic wicked pod/1.0ohm organic cotton wicked pod
Juice Capacity: 1.1ml
Obrazek
Obrazek

Filmowy firstlook I Tony:

https://youtu.be/SdtHbjSK7eU

Cena ok. $30.00

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości