SMOK Novo

maneanaroore
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 14, 2018 7:58 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

SMOK Novo

Postautor: maneanaroore » śr lis 14, 2018 8:07 pm

Cześć wszystkim,
Jak się te smoki sprawują z perspektywy czasu? Jak z ich wytrzymałością, na ile orientacyjnie wystarczy jedna grzałka? Ujawniły się jakieś nierozpoznane na początku wady?

Właśnie zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu.
Dodam jeszcze, że na odwzorowaniu smaku mi nie zależy, i po prostu rzucam palenie. Aktualnie mam EGO AIO ECO od Joytecha, i mimo, że to teoretycznie MTL, to jadę na nim jako DL. Czy z tym Smokiem da radę zrobić to samo?
----
Wiem, temat trochę odkopany, ale warto spojrzeć na to z perspektywy czasu a nie sugerować się tylko opiniami po kilu dniach użytkowania.
Dzięki :)
obooh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: pn sie 27, 2018 8:01 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK Novo

Postautor: obooh » wt wrz 11, 2018 8:54 am

Pod-y będą dalej się rozwijać i ewoluować. Dobrym przykładem jest to
koala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 16, 2018 10:23 am
Lokalizacja: Warszawa/wschodnie Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK Novo

Postautor: koala » wt wrz 11, 2018 7:56 am

Panowie jaka przyszłość?

Jak ktoś będzie chciał zaoszczędzić to zakupi jakiś parownik MTL i będzie kręcił grzałkio powyżej 1 ohm. Wtedy będzie to satysfakcjonujące wapowanie. Same PODy są ciekawe ze względu na ich male wymiary, jednak oddawanie smaku, no właśnie tutaj jest szkopuł. Czy użytkownicy Kayfunów, Taifunów, Berserkerów, Syrenek i innych zamienią swoje parowniki z boxami/rurkami na poda? Szczerze wątpię. Sam wolałbym zamienić swoje zestawy na baterie exceed z kayfunem mini czy innym mini sprzętem, zamiast kupować PODa. To dobry sprzęt na rzucenie palenia ale nie do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK Novo

Postautor: Haze » ndz wrz 09, 2018 8:28 pm

VelKot pisze:... szkoda tylko że nie są dostępne w Polsce, miałbym możliwość oddać go na gwarancję czy chociażby kupić nowego.

No niestety, sklepy stacjonarne nastawione są na lokomotywy dla gimbazy, ale myślę że eDym prędzej czy później sprowadzi...
Obrazek
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK Novo

Postautor: VelKot » ndz wrz 09, 2018 8:18 pm

Myślę że będziesz w stanie się przestawić, tym bardziej jeśli lubisz MTL. Ja zakupie napewno kolejnego, szkoda tylko że nie są dostępne w Polsce, miałbym możliwość oddać go na gwarancję czy chociażby kupić nowego. A teraz można powiedzieć że w jakiś sposób przestawilen się i jedna awaria i cały misterny plan w ...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK Novo

Postautor: Haze » ndz wrz 09, 2018 8:08 pm

Powiem tak: w tej chwili nie jestem gotowy żeby w 100% przejść na pody. To uderzenie w płuca truskawkowej chmury z Shielda... brakowało by mi go :smile: Ale z drugiej strony prawie codziennie przez pół dnia (w robocie) jadę wyłącznie na MTL-owcach i absolutnie nie narzekam. A Novo jest już niebezpiecznie blisko tradycyjnych MTL-ów. Może jeszcze niewystarczająco blisko ale następna generacja? Może być ciekawie... Tak czy inaczej miałeś dobry pomysł z tą miętą - ona smakuje tak samo na każdym parowniku (jeśli o mnie chodzi) więc wkrótce zrobię eksperyment - przygotuję miętowy samogon z nieco podkręconą mocą i ruszę do roboty tylko z Novo w kieszeni!
Obrazek
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK Novo

Postautor: VelKot » ndz wrz 09, 2018 7:41 pm

No to jednak jestem w temacie... kiedy nie będzie już zerowa nie każdego będzie stać na kupowanie premixów w chorych kwotach... Haze daj znać co o tym myślisz:) myślę że Ty również lubisz dziwactwa i też Ci podpasuje:)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK Novo

Postautor: Haze » ndz wrz 09, 2018 6:38 pm

VelKot pisze:... jego średnie oddawanie smaku kompletnie mi nie przeszkadza bo zalewałem sobie miętą która smakowała po prostu jak mięta bez żadnych fajerwerków...

I to jest bardzo dobra koncepcja :beer:

Do mnie też dotarł :smile::

Obrazek
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK Novo

Postautor: skaecik » ndz wrz 09, 2018 4:50 pm

Ustawa weszła w życie sporo czasu temu, akcyza jest już tyle że zerowa, a niezerowa będzie od stycznia. Poszukaj tematów o dyrektywie tytoniowej czyli rzeczonej ustawie ;)
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK Novo

Postautor: VelKot » ndz wrz 09, 2018 4:40 pm

Możliwe, jeśli tak to wybaczcie.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adisso i 7 gości