Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: BarthezzVTi » sob sty 19, 2019 8:16 pm

@
Awatar użytkownika
rearus
wyprzedziłeś mnie :)
Też kombinowałem na różne sposoby, aż w końcu podpiołem moda z włożoną batką. Kilka prób skutkowało na wyświetleniu wersji softu, ale po którymś razie sterowniki się zainstalowały i aktualizacja poszła :) Co jak co, ale Dovpo pod względem aktualizacji swoich modów jeszcze kuleje... Też polecam najpierw podpiąć kabel do moda, wcisnąć "+" i "-" i dopiero wpinać się do PC (o ile jest taka wygodna możliwość). Ja użyłem kabla od pada Xboxa :P
Jakie zmiany w sofcie?
1. Jest mniejszy lag po wciśnięciu guzika FIRE
2. Dodano opcję ilości pufs'ów i czasu wapowania (power + "-")
Bardzo mnie zastanawia dysponowanie prądem, ponieważ w sofcie v1.0.1 było bardzo przeciętne....
Może tutaj będzie lepiej. A jak nie to modzik pójdzie w świat i trzeba będzie nabyć wersję dual :)
@
Awatar użytkownika
Gregory
jak by co to zgłaszaj się do mnie ;)
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: Gregory » sob sty 19, 2019 8:08 pm

miblah pisze:FT jest bardzo ok. Walą czasem w kulki, kiedy jest napisane "preorder" - znaczy czas potrafi się kilka razy przeciągać, w stosunku do ich założenia. "Restocking" też czasem bywa problematyczny. Ale wszystko co jest "in stock" wychodzi raz-dwa. Nie ma też problemów ze zwrotami gwarancyjnymi, ani z kasą, jeśli restocking im nie wyjdzie.
Przesyłka "Poland Express ePacket" (z dopłatą) potrafiła dojść nawet w 7 (siedem!) dni. Całkowicie nie polecam... ;)

No i nie wiem co jest kurŁa grane z tym Topside w moim przypadku ale od 05.01 ostatni ślad na trackingu i dalej się nie rusza :(( normalnie już widzę kolejną walkę o kasę :evil: FUCK!
Obrazek :czajniczek:
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: rearus » sob sty 19, 2019 7:24 pm

BarthezzVTi pisze:Wyszła wersja softu v1.0.2 TC to postanowiłem zaktualizować moda. I tu problem, bo komputer (Win10) nie wykrywa moda....
Jak aktualizowałem do wersji 1.0.1 TC to ładnie wykryło sprzęt i go zainstalowało. Teraz jednak nic się nie dzieje i już nie mam pomysłów co mogę dalej zrobić....
Dodam, że port USB w modzie jest ok :) Da się przez niego ładować. Tylko pc go nie wykrywa w trybie flash :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Zaciekawiłeś mnie, więc stwierdziłem, że sprawdzę i u siebie miałem ten sam kłopot, na tym samym systemie. Więc, starałem się zrobić według załączonej instrukcji:
1. Odpal instalator firmware'u
2. Wyciągnij akusa z moda
3. Podłącz do USB, uprzednio naciskając + i - jednocześnie
4. Oczekuj na podświetlenie się guziczka 'Start'
5. D*pa :)

Wobec czego zacząłem szperać po internetach i na reddicie znalazłem sugestię, żeby spróbować z włożoną batką, jednak w moim wypadku to nadal skutkowało punktem 5, ale doczytałem, że jeden z użytkowników połączył to z komunikatem 'Weak battery', który faktycznie występuje w momencie kiedy podłączamy moda bez batki. Stwierdziłem, że pójdę o krok dalej i spróbuję podłączyć do zasilanego portu USB 3.0 i zadziałało ;).
Przy okazji udany update przebiegł w momencie kiedy używałem dołączonego kabla i podpiąłem go najpierw do moda, a potem do komputera, ale to już szamańskie obrzędy i nie powinno (a teoretycznie nie może) mieć to żadnego wpływu.
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: BarthezzVTi » sob sty 19, 2019 6:33 pm

Wyszła wersja softu v1.0.2 TC to postanowiłem zaktualizować moda. I tu problem, bo komputer (Win10) nie wykrywa moda....
Jak aktualizowałem do wersji 1.0.1 TC to ładnie wykryło sprzęt i go zainstalowało. Teraz jednak nic się nie dzieje i już nie mam pomysłów co mogę dalej zrobić....
Dodam, że port USB w modzie jest ok :) Da się przez niego ładować. Tylko pc go nie wykrywa w trybie flash :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: miblah » pt sty 04, 2019 2:28 am

Nie ma takiej zapowiedzi. Ale jak już wsadzą w duala, to czemu nie mieliby tego zrobić z singlem...
Obrazek
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: BarthezzVTi » czw sty 03, 2019 1:10 am

Mam jeszcze pytanko o Topside z elektroniką YiHi. Ma ktoś informacje że był taki zapowiedziany? W temacie o dualu i na jednej grupie na FB było o tym wspomniane [emoji4]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: miblah » pn gru 31, 2018 7:26 pm

FT jest bardzo ok. Walą czasem w kulki, kiedy jest napisane "preorder" - znaczy czas potrafi się kilka razy przeciągać, w stosunku do ich założenia. "Restocking" też czasem bywa problematyczny. Ale wszystko co jest "in stock" wychodzi raz-dwa. Nie ma też problemów ze zwrotami gwarancyjnymi, ani z kasą, jeśli restocking im nie wyjdzie.
Przesyłka "Poland Express ePacket" (z dopłatą) potrafiła dojść nawet w 7 (siedem!) dni. Całkowicie nie polecam... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: Gregory » pn gru 31, 2018 3:44 pm

Chyba zrobię drugie podejście do Topside'a :cool:
Jednak widząc jak poszło poprzednim razem najpierw Was zapytam :mrgreen: czy źródło pod tytułem FastTech jest ok? Przyzwoita tam cena z kodem MAP i Asmodusa C4 mają w fajnych pieniądzach :smile:
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: miblah » ndz gru 30, 2018 9:39 pm

@
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
- 3,2 / 3,3 V

Edycja:

Urządzenie już trochę u mnie jest; kilka baniaków poszło. Zrobiłem mu od razu aktualizację do wersji z TC. Nie było to szczególnie intuicyjne, ale jakoś się udało.
W wersji TC sprawuje się bez zarzutu. Lag w wybudzeniu ekranu podczas wciskania FIRE jest. Ale wpływa tylko na ekran. Prąd jest podawany od początku - przynajmniej takie mam wrażenie.

Jakby kogoś interesowało, to ekran w TC wygląda tak:
Obrazek

A menu (FIRE i MINUS) w tej wersji firmware tak:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside 90W Top Fill Squonk Mod 10ml

Postautor: BarthezzVTi » pt gru 14, 2018 11:23 pm

Jeszcze jedno pytanie :)
Przy ilu V box informuje o pustym akumulatorze?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości