Vandy Vape Pulse Dual Kit

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: salto » pn paź 07, 2019 9:35 am

8A5HUD4 pisze:
salto pisze:@xnHaZE zidentyfikowałem to niezidentyfikowane źródło wycieków. To port 510. Nie jest szczelny. Rozbierz sobie boxa i zalej port od zewnątrz silikonem REINZOSIL od Victora Reinza. To dobry silikon, nie trzeba go grubo ładować. Lost Vape to jednak buraki. Wiedzą o usterce od dawna, mimo to nie usunęli jej.

PS Jeżeli chciałbys to zwrócić, zamiast lepić, to daj znać na PW. Podpowiem Ci jak to skutecznie zrobić.
PPS I sorry, że Ci podpowiedziałem squonkera gównianej firmy :oops: :whisky:


:beer:



Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z Pulse Dual czy samej firmy Vandy Vape, masz prawo.
Ale co do tego ma Lost Vape? :>:


Nie jestem. Znaczy byłem zadowolony z Pulse v1 i z dripera Windowmaker aż mnie o mało nie podpalili w nocy. Urządzenie się włączyło samo. Okazało się, że ma wadę konstrukcyjną. Ostrzegałem @
Awatar użytkownika
xnHaZE
przed nią, aby jego nie zjarało. I zapytał mnie o alternatywę, sugerując Topside; oto czy ma jakieś wady ukryte. I akurat ma, więc napisałem o nich. A jako alternatywę podpowiedziałem, że Dron, wygląda zdrowo. Wtenczas sam go kupić zamierzałem sobie. A ciężko o dobry squonker. No i on go kupił. Ja z kolei wczoraj szukałem jakiegoś squonkera i nic nie wymyśliłem innego niż Drone. Tyle, że chciałem go szybko i poczekałem z klikaniem bo w VCP mają na stanie, więc technicznie nawet dziś - lokalnie - mógłbym go zgarnąć. Tylko ten wyciek trzeba było od razu looknać gdzie jest. Okazało się, że jest to sytuacja doskonale znana, w tym firmie Lost Vape. Mimo to sprzedają wadliwe urządzenia. Dlatego już ich nie lubię od wczoraj. Poprawienie usterki wymaga nakładów 5 zł do każdego sprzedanego urządzenia, przy cenie 5 stów nie rozumiem nawet ich logiki. Pomijając fakt, że gdyby kosztowało więcej oczekiwałbym albo wycofania urządzenia albo napisania na pudełku, że ma dodatkową innowacyjną funkcjonalność, magazynuje liquid w komorze ogniw. Napisałem koledze @
Awatar użytkownika
xnHaZE
jak to naprawić. Taka jest tego historia. Tej wypowiedzi. :whisky:


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: 8A5HUD4 » pn paź 07, 2019 8:51 am

salto pisze:@xnHaZE zidentyfikowałem to niezidentyfikowane źródło wycieków. To port 510. Nie jest szczelny. Rozbierz sobie boxa i zalej port od zewnątrz silikonem REINZOSIL od Victora Reinza. To dobry silikon, nie trzeba go grubo ładować. Lost Vape to jednak buraki. Wiedzą o usterce od dawna, mimo to nie usunęli jej.

PS Jeżeli chciałbys to zwrócić, zamiast lepić, to daj znać na PW. Podpowiem Ci jak to skutecznie zrobić.
PPS I sorry, że Ci podpowiedziałem squonkera gównianej firmy :oops: :whisky:


:beer:



Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z Pulse Dual czy samej firmy Vandy Vape, masz prawo.
Ale co do tego ma Lost Vape? :>:
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: salto » pn paź 07, 2019 6:05 am

@
Awatar użytkownika
xnHaZE
zidentyfikowałem to niezidentyfikowane źródło wycieków. To port 510. Nie jest szczelny. Rozbierz sobie boxa i zalej port od zewnątrz silikonem REINZOSIL od Victora Reinza. To dobry silikon, nie trzeba go grubo ładować. Lost Vape to jednak buraki. Wiedzą o usterce od dawna, mimo to nie usunęli jej.

PS Jeżeli chciałbys to zwrócić, zamiast lepić, to daj znać na PW. Podpowiem Ci jak to skutecznie zrobić.
PPS I sorry, że Ci podpowiedziałem squonkera gównianej firmy :oops: :whisky:


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
xnHaZE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 12, 2019 5:49 pm
Lokalizacja: DK
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 15 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: xnHaZE » śr wrz 18, 2019 7:21 pm

salto pisze:A co z Dronem jest nie tak?

@salto Na wstępie przepraszam za długi czas odpowiedzi - mam wysoki poziom zajętości.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to są dwie główne sprawy, które ostudziły mój entuzjazm do tego sprzętu:

1. Niezidentyfikowane źródło wewnętrznych przecieków w środku - na szczęście nie ma to wpływu na funkcjonowanie,
ale od sprzętu za taki pieniądz chciałoby się wymagać więcej.
Wygląda to tak:
Obrazek

2. Klapka baterii - konstrukcja nie wygląda na solidną i ma tendencję do minimalnego wyskakiwania ze swojej pierwotnej pozycji -
trzeba ją co jakiś czas poprawiać, żeby siedziała dokładnie na swoim miejscu. Trudno to precyzyjnie opisać, musiałbym nagrać wideo.
Ogólnie rzecz biorąc, to Pulse Dual sprawia wrażenie solidniejszego (tyle, że nie działa).
Zdjęcie klapki:
Obrazek

Na koniec coś, na co tylko część użytkowników zwróci uwagę - licznik puff'ów.
Tutaj mamy coś w rodzaju liczniku przebiegu w samochodzie. Z tego co na szybko wyszukałem, nie ma możliwości jego resetowania z poziomu moda.
Można to zrobić podpinając moda pod komputer.
Osobiście lubiłem prowadzić sobie dzienne statystyki puff'ów na Pulse Dual, tutaj niestety odpuściłem, ze względu na czas.

Pozdrawiam!
*Fear Not for Man
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: Superlux » pn wrz 16, 2019 9:20 pm

Takie miałem gorące info a tu czytam, czytam...i ręce opadają. Okazuje się że to nie ten squonk o którym myślałem że może trzymać poziom :roll: . W każdym bądź razie dla tych którzy się nie boją ( w skrócie - dla samobójców :mrgreen: ) to Pulse'a Duala można trafić za 29 usd, do tego w tej samej promocji kilka całkiem zacnych RDA w cenach od 9 do 16 dolków. Np Pulse + np Recurve ( albo jeszce taniej Holic ) + wysyłka = ca 45 - 50 usd. To wszystko na vaporl.com. Tam również Drone za 98 usd...a Topside Dual kręci się w ok. 50.



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: salto » sob sie 24, 2019 1:46 pm

xnHaZE pisze:@salto - zakupiłeś może LostVape Drone ?
Ja tak i mam mieszane uczucia (napufałem już 2780 chmur) - jestem ciekaw Twojej opinii.

Nie. Uszczelniłem Topside. A co z Dronem jest nie tak?



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
xnHaZE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 12, 2019 5:49 pm
Lokalizacja: DK
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 15 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: xnHaZE » wt sie 13, 2019 10:22 am

Jeśli pamięć mnie nie myli, to ja korzystałem z tego:
https://www.youtube.com/watch?v=F2n10JKticM
Niestety po jakimś czasie problem powrócił.
Czytałem, że jedynie zastąpienie mikroswitcha nowym może wyeliminować przypadłość autofire.

Powodzenia!

P.S.
@salto - zakupiłeś może LostVape Drone ?
Ja tak i mam mieszane uczucia (napufałem już 2780 chmur) - jestem ciekaw Twojej opinii.
*Fear Not for Man
troubles
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 13, 2019 9:33 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: troubles » wt sie 13, 2019 10:04 am

xnHaZE pisze:UP::date
Nie rozebralem go na elementy pierwsze.
Obejrzałem filmik z takiej rozbiórki I poprzestalem na wyciągnięciu przycisku FIRE, po czym użyłem sprężonego powietrza.
Zalegający liquid został usunięty I MOD znowu działa.

Może komuś się to przyda.

WyTAPane mobilne ^ . ^

Możesz podać namiary na film z rozbiórki ? Szukam, szukam i lipa a muszę zrobić sekcję, dzięki.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: salto » ndz cze 16, 2019 5:18 pm

xnHaZE pisze:Niezbyt ciekawy scenariusz.

Właśnie ten scenariusz jest wysoce nieciekawy. Dlatego urządzenie to nie nadaje się zupełnie do wapowania.
xnHaZE pisze:Może podpowiedz co jest dobrą alternatywą?
TOPSIDE DUAL?
Czy też ma jakieś wady ukryte?

Mam wersję 1x21700. Wadą jest niedopracowany "innowacyjny" mechanizm nalewania liquidu. Nie jest on szczelny. Jest to ogólnie mokrawy sprzęt. Poza tym ma on same zalety, jeżeli akceptujesz prosty program sterujący. Ja planuję - za jakiś czas - zakup Lost Vape Drone. Wygląda obiecująco. Tyle, że wersji stalowo-czarnej, gdyż ichni "ultem" to nie ultem**.


:beer:


___________________
** To jest własnie jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed zakupem. Lost Vape zszedł na ścieżkę, z której bardzo ciężko będzie im zawrócić. Zaczęli oszukiwać.
Obrazek
Awatar użytkownika
xnHaZE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 12, 2019 5:49 pm
Lokalizacja: DK
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 15 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Pulse Dual Kit

Postautor: xnHaZE » ndz cze 16, 2019 4:47 pm

Dziękuję za informacje. Do wczoraj sprzet działał bezawaryjnie. Niestety, jako że lubię wieczorem próbować różnych smaków, przelałem trochę drippera (w buteleczce mam lq "calodzienny", a tak zalewam od gory).
Licznik (lubię statystyki) resetuje codziennie, ale używam MODa około miesiąca.
Po przeczytaniu Twoich uwag mam teraz poważna rozterke. Rzeczywiście może być tak, że się nieoczekiwanie włączy, A mnie akurat nie będzie w pobliżu (np. W pracy, w kieszeni plecaka). Niezbyt ciekawy scenariusz.
Spróbuję procedury gwarancyjnej, chociaż nie wiem, bo wykrecalem śrubki i wyciągnąłem przycisk (Ale całości nie rozebralem)

Może podpowiedz co jest dobrą alternatywą?
TOPSIDE DUAL?
Czy też ma jakieś wady ukryte?

WyTAPane mobilne ^ . ^
*Fear Not for Man

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości