Wismec Sinuous V200

matrixpl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 29, 2019 4:56 pm
Lokalizacja: Racibórz
Płeć: Mężczyzna

Wismec Sinuous V200

Postautor: matrixpl » śr kwie 15, 2020 11:46 am

Jak za 100 zł to warto, niestety dość plasticzany ale jednak cena w 100% to uzasadnia.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Sinuous V200

Postautor: iron64 » pt kwie 03, 2020 9:15 am

W cenie tego wieśka?! Oj to tylko nie wapować wcale. W cenie 100zł nic lepszego nie będzie. Może być tylko mocniej okrojone z funkcji, za to może mieć dołożone jakieś świecidełko, aby świecić i przyciągać uwagę.
Atomizerów raczej nie polecam, bo nie znam twoich preferencji. MTL? DTL? Sam będziesz grzałki robił sobie, czy nie? Zbyt dużo możliwości wyboru powoduje niemożność wyboru czegokolwiek.
Obrazek
kkrasnodebski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 02, 2020 8:11 pm
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

iron64

Postautor: kkrasnodebski » pt kwie 03, 2020 8:33 am

Hej, może polecisz jakiś fajny mod w dobrej jakości za podobną cenę do Wismeca? Czy w ogóle jest taki sprzęt?
Jaki zestaw mógł byś polecić mod + atomizer?
Co jest najtańsze i najefektywniejsze RDA, RTA...?
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Sinuous V200

Postautor: iron64 » pt kwie 03, 2020 2:10 am

@
Awatar użytkownika
kkrasnodebski
mod jako mod działa całkiem fajnie i cena 100zł w E-Dymie jest uczciwą i sensowną ceną za niego. Ja ze swej strony mogę polecić jeśli szukasz moda taniego, sprawnie działającego. Atomizery do Wismeca z doświadczenia powiem ci, że grzałek do tego w Polsce nie uświadczysz, grzałki też będziesz musiał zamawiać z zagranicy, najczęściej z Chin po prostu. Moim zdaniem masz dwa wyjścia. Albo kupujesz do tego moda atomizer, do którego grzałki są na miejscu, albo będziesz sobie sam robił grzałki i szukasz atomizera RTA. Polecam to drugie, bo wybór atomizerów jest ogromny.
Moda jako moda bym brał na twoim miejscu samego, bez atomizera.
Obrazek
kkrasnodebski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 02, 2020 8:11 pm
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Wismec Sinuous V200

Postautor: kkrasnodebski » czw kwie 02, 2020 9:36 pm

@
Awatar użytkownika
Maciejko
tak wiem, że na stronie e-Dym jest ten mod, ale właśnie bez atomizera i w tym problem nie wiem jaki atomizer wybrać do tego moda. Ogólnie szukam jakiegoś zamiennika za Kangertecha SUBVOD, ponieważ nigdzie już nie ma grzałek do tego i też już od dłuższego czasu myślałem nad upgradem. Znalazłem na stronie Wismec tego moda jako kit i tam kosztuje 28,46 USD (119,86 zł) za przesyłkę zapłacę 6,00 $ (25,27 zł) za akumulatory na stronie e-Dym 24,90 zł (Samsung 25R 18650 2500mah 20A), a na stronie iSmoking są za 19,99 zł (Akumulator Sony VTC5 - 18650 - 2600mah) i za 24.99 zł (Akumulator Sony VTC6 18650 3000mAh) i 29,99 zł (Akumulator Samsung 25R 18650 2500mah). Zastanawiam się co robić, bo w sumie to wychodzi około 180-200 zł. Czy znajdę coś lepszego? Może nawet taniej, najlepiej jakiś kit z akumulatorami, proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
kkrasnodębski :help:
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Sinuous V200

Postautor: Maciejko » czw kwie 02, 2020 9:09 pm

@
Awatar użytkownika
kkrasnodebski
sam mod jest dostępny w sieci sklepów e-Dym, w bardzo przystępnej cenie. W zestawie jednak nie ma atomizera, ani akumulatorów.
kkrasnodebski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 02, 2020 8:11 pm
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Wismec Sinuous V200

Postautor: kkrasnodebski » czw kwie 02, 2020 8:59 pm

Hej, mam pytanie. Gdzie zakupiłeś tego e-papierosa i za ile? Czy były problemy z dostawą z innego kraju?
Liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam.

 ! Wiadomość od: ErNOL
Witaj @
Awatar użytkownika
kkrasnodebski


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.


 ! Wiadomość od: Maciejko
Scalono posty.


A i czy akumulatory są w zestawie?
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Sinuous V200

Postautor: iron64 » czw mar 05, 2020 5:37 pm

Jednak tego wieśmaka też kupiłem. Czemu tak lubię Wismeci sam nie wiem. Może dlatego, że wbrew pozorom to sprzęt ktòry działa zgodnie z przeznaczeniem i cena jest atrakcyjna. Ten wieśmak dość długo działa na bateriach. Dłużej niż Minikin v2 co mnie zaskoczyło prawdę mòwiąc.
Oczywiście to tani box, więc klapka sobie lata, nie jest idealnie dopasowana. Niemniej z drugiej strony przy całkiem fajnie działającym modzie, z szybkim startem po naciśnięciu "fire", za cenę w okolicy 100zł co więcej oczekiwać?
Ja jakby co mogę polecić komuś kto szuka dobrze działającego moda za rozsądną kasę. Nie polecę purystom modowym, nie polecę osobom szukającym wodotryskòw i drzwi do lasu. Reszta normalnych waperòw będzie zadowolona.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Sinuous V200

Postautor: iron64 » wt lut 05, 2019 3:45 am

Lubię wieśmaki, mam dwa, ale ten to taki odgrzewany kotlet trochę, bardziej oczekiwałbym czegoś w stylu Cuboid Tap od wiesmaca.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Sinuous V200

Postautor: Tommy Black » pn lut 04, 2019 5:12 pm

Obrazek

Nie, nie zapomnieliśmy o firmie Wismec, po prostu dawno nic nowego nie prezentowali a tu nagle dwa nowe zasilania. Dziś o tym tytułowym.
Obrazek
Wymiary: 88,8 x 53,2 x 25 mm (tylko mod)
Waga: 76,5 g
Materiał obudowy : tworzywo sztuczne + metal
Zasilanie: 2 x 18650
Moc wyjściowa: do 200 W
Zakres napięcia: 0,5 - 8,0 V
Tryb pracy: POWER, TC (NI200 , SS, TI), TCR
Zakres temperatur: 200 - 600/100 ℃ - 315 ℃
Obsługiwana rezystancja: 0,05 - 3,5Ω / TC 0,05 - 1,5 Ω
Zabezpieczenie:z niskiej / wysokiej rezystancji, z przegrzania, z powodu zwarcia, z nieprawidłowej biegunowości, z nadmiernego ładowania / rozładowania
Złącze: stal 510, pin sprężynowy
Ekran / przekątna: 0.91 "
Port micro-USB / ładowanie: tak, prąd ładowania 2A
Aktualizacja / oprogramowanie: tak
Kolor: patrz zdjęcie poniżej
Obrazek
Wszystko jest jasne i czytelne- bez zbytniej dekoracji i patosu. Body jest w całości wykonane z plastiku, ale zdjęcie tego nie mówi - wydaje się, że rama jest metalowa.
Obrazek
V200 pracuje z dwoma akumulatorami 18650, które pozwalają na maksymalnie 200 watów mocy. Baterie znajdują się za jednym z przeźroczystych paneli, a szybki system ładowania micro USB zapewnia, że ​​ładowanie ogniw nie zajmie dużo czasu.Na zdjęciu nie widać wstążki ale sądzę że jednak tam jest... ;)
Obrazek
Stalowe pole montażu atomizerów, maksymalna estetyczna średnica to 26 mm. Jest to dość dziwne, ponieważ twórcy mówią, że całkowita grubość pudełka wynosi tylko 25 mm. :)
Obrazek
Panel sterowania jest standardem. Zaokrąglone metalowe klawisze kontrolne, na czele z dużym duży przyciskiem power. Wyświetlacz jest mały, monochromatyczny. Na samym dole znajduje się złącze do ładowania baterii i aktualizacji oprogramowania chipsetu kontrolnego.
Obrazek
Obrazek

Dziś opowie nam o V200 Bob z kanału The Vaping Computer Guy:

https://youtu.be/J4qCUYPFcZc


Edycja:
Dzisiejszy film Daniela, trzeba obejrzeć przed kupnem. ;) No i wyraźnie widać w końcu jak producenci próbują zapanować nad kosztami. :-P

https://youtu.be/Sq5WzF8mNWw



Cena ok. $ 42.00 ale razem z atomizerem Amor NSE.

Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], mgdgdr i 1 gość