Teslacigs Invader 4

Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Teslacigs Invader 4

Postautor: Azgar » pn sty 21, 2019 10:27 am

Off Topic
Proste "plecionki" nie są tak trudne jak się wydaje. Np. Fishtail jest idealnym Wyborem na początek, wystarczą chęci. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Teslacigs Invader 4

Postautor: Ramses » pn sty 21, 2019 8:35 am

Azgar pisze:Bo wapuje ciągle na plecionkach ...


Wiem, wiem ... oglądałem Twoje tutoriale. Gratuluję sprawności mamualnej i pomysłów na sploty :ok:
Może kiedyś też spróbuję ukręcić coś najprostszego, choć z moją koordynacją ruchową ... :facepalm: mogę stać się częścią splotu :lol:

Azgar pisze:Plecionki mają to do siebie że przeważnie opór jest niski i masa mała.

Warte zapamiętania.
*czajniczek*
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Teslacigs Invader 4

Postautor: Azgar » pn sty 21, 2019 7:40 am

Bo wapuje ciągle na plecionkach i o ile boxy moje mnie nie mylą to rzadko używam więcej niż 3,3V a przeważnie jest to przedział 2,7-3,2 V

Plecionki mają to do siebie że przeważnie opór jest niski i masa mała.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Teslacigs Invader 4

Postautor: Ramses » pn sty 21, 2019 7:07 am

No cóż ... wygląd to rzecz gustu. Jednym może się podobać, innym niekoniecznie.
Największym brzydalem nie jest, a prostota jego formy i brak jakichkolwiek bajerów może być zaletą, którą docenią konserwatywni waperzy.
Mam tylko obawy o trwałość powłoki lakierniczej na ostrych krawędziach moda. Poza tym, boxik jest ok. Rozwiązania konstrukcyjne nie odbiegają od innych dobrych, już znanych.

Azgar pisze:Gdyby tylko zakres V zaczynał się od 2,6V a nie 3V.....


Dlaczego ta dolna granica jest dla Ciebie tak ważna?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Teslacigs Invader 4

Postautor: Azgar » ndz sty 20, 2019 10:23 pm

Wygląda bardzo dobrze.
Gdyby tylko zakres V zaczynał się od 2,6V a nie 3V.....
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Teslacigs Invader 4

Postautor: Ramses » ndz sty 20, 2019 8:15 pm

Powrót najeźdźcy.

Obrazek

Invader 4 to elektroniczny mod znanej i cenionej wśród waperów firmy TeslaCigs. Nowy model, podobnie jak poprzednie wersje, cechuje minimalizm wzorniczy i funkcyjny.

Obrazek

Na korpusie wykonanym ze stopu aluminium umieszczomo logo producenta i kilka prostych grawerów. Przedni panel wyposażono w duży przycisk Fire i pokrętło potencjometru a pomiędzy nimi umieszczono linijkę LED sygnalizującą stan urządzenia.

Box nie odtworzy nam ulubionej muzyki, nie pogramy na nim w Flappy Bird-a ... :mrgreen: , nie odczytamy nawet oporu grzałki czy ustawionej mocy. Mod nie posiada ekranu, ani układu nim sterującego, nie ma trybu Power, TC ani innych zaawansowanych ustawień. Ma za to solidny układ sterowania napięciem, umożliwiający dostarczenie na grzałkę parownika do 280W mocy.

Ten mod nie służy do oglądania i podziwiania. Ten mod służy do wapowania. Do konkretnego wapowania. Jeśli użytkownik potrafi dobrać odpowiednią grzałkę oraz zastosować do niej odpowiednie ustawienia - będzie z całą pewnością w pełni usatysfakcjonowany.

Invader 4 wyposażony został w sterowanie VV, czyli regulację napięcia podawanego na grzałkę. Parametr ten ustala się za pomocą potencjometru. Zakres regulacji mieści się w przedziale od 3 do 8 V. Podziałka umieszczona na obwodzie pokrętła potencjometru, ułatwia orientację w dokonanych nastawach.

Obrazek

Urządzenia może być zasilane trzema typami ogniw: 20700, 21700 oraz 18650 (z zastosowaniem adapterów). Stan naładowania ogniw, za pomocą odpowiednich kolorów sygnalizuje linijka LED.

Obrazek

Box wyposażony jest we wszystkie standardowe zabezpieczenia obecne w modach elektronicznych, czyli: ochronę przed zwarciami, odwrotną polaryzacją, nadmierną temperaturą chipsetu, ... itp).

Obrazek

Obrazek

Dostępny w 5 kolorach:

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=Cv5UWqJ7Qow

Cena - ok. $ 40,00
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Kanek82, realg i 32 gości