Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Tommy Black » pn gru 09, 2019 7:53 am

Vlad pisze:Miałem dopisać że się ładuje, ale wydawało mi się to oczywiste.


Ha, od czasu kiedy w Salonie zagościł @
Awatar użytkownika
salto
nic tu nie jest oczywiste a posty piszemy precyzyjnie. :P

Vlad pisze:Miałem nadzieję że da rady wgrać mu Arctic Foxa.


Rozumiemy oczekiwania które implikuje nadzieja. Trzeba jednak sprawdzić czy na liście obsługiwanych modów przez Arctic Foxa znajduje się Smoant Battlestar.
Jeśli się nie znajduje, należy porzucić nadzieję...albo Battlestara. ;)
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Vlad » pn gru 09, 2019 7:49 am

Miałem dopisać że się ładuje, ale wydawało mi się to oczywiste. Miałem nadzieję że da rady wgrać mu Arctic Foxa. Wydaje mi się że powinien być jakiś komunikat że "wykryto nowe urządzenie".

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Tommy Black » pn gru 09, 2019 7:41 am

Vlad pisze:Czy zdarzyło Wam się podpinać do kompa Waszego Battlestara? Ja podłączyłem oryginalnym kabelkiem i nic. Czy w ogóle coś się powinno zadziać? Bo Arctic Fox też nie reaguje.


Z czystej ciekawości, po Twoim wpisie, bo nigdy go wcześniej nie podpinałem, podpiąłem i się ładnie ładuje. Niczego więcej nie uzyskasz bowiem nie ma żadnej aktualizacji jak na razie.

PS
Użyłem jakiegoś przypadkowego kabla, chyba od Tesli, bo nie mam tu pudełka od Smoanta. Tak więc może zmień kabel u siebie...
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Vlad » ndz gru 08, 2019 10:21 pm

Czy zdarzyło Wam się podpinać do kompa Waszego Battlestara? Ja podłączyłem oryginalnym kabelkiem i nic. Czy w ogóle coś się powinno zadziać? Bo Arctic Fox też nie reaguje.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Aaron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 5:46 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Aaron » ndz lis 17, 2019 12:05 pm

Tommy Black pisze:Tym bardziej nie rozumiem że używam aż trzech Battlestarów w dodatku na bardzo różnych dripperach.Zarówno tych na blaszki meshowe jak i na zwykłe grzałki.

Jakbyś się zdecydował na czwarty zestaw to "szybkatechnologia" ma go w ofercie aktualnie za 20$ :wino:

 ! Wiadomość od: Maciejko
Witaj @
Awatar użytkownika
Aaron


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.


Wydawać by się mogło, że już to robiłem przed dodaniem tego posta. Może wisi do akceptacji jeszcze :)

 ! Wiadomość od: Maciejko
Posty scalone, wszystko się już zgadza, przywitanie na miejscu, przepraszam, witaj. :beer1:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Tommy Black » pn lis 11, 2019 8:34 am

salto pisze:Nie chaiłbym podkopywać entuzjazmu, ale ten mechanizm zapewnia tylko połowę doznań. Otóż wlewa liqiud w atmomizer, natomiast go nie odsysa. Przez to nie można zatopić grzałki, tym samym uzyskać smaku znanego z dripperów.


Oraz:

Raz2trzy pisze:takim dripkiem jak Windowmaker ...Jestem w stanie tak zatopić bawełnę niemal do samego coila aż transport na grzalkę jest do tego stopnia duży że sama grzałka zawsze jest idealnie nasączona i w efekcie czuję jakbym kopcił na świeżo zakrapianej grzałcę od góry,


Przyznam się że obu cytowanych Panów nie rozumiem.Tym bardziej nie rozumiem że używam aż trzech Battlestarów w dodatku na bardzo różnych dripperach.Zarówno tych na blaszki meshowe jak i na zwykłe grzałki.

PS
Dodam jeszcze recenzję Jacka bo akurat mam.

Smoant Battlestar Squonker Kit Review - The Best Dual 18650 Squonker?

https://youtu.be/2nh-ZhbzRao
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Raz2trzy » pn lis 11, 2019 12:10 am

salto pisze:No, Windowmaker jest konkretnym atomizerem :) Ja się boję go odpalać na dwóch grzałkach... Próbowałeś? Jak nie zatapiasz samej grząłki tylko niemal cały nośnik to spróbuj zrobić go w formie szkockiej rolby. Wtedy efektywnie podciągnie i zmagazynuje go nieopodal grzałki. Pewnym rozwiązaniem jest też uzycie celulozy, która bardzo łapczywie transportuje liquid. Fiber N' Cotton jest mieszanką celulozy z bawełną. Zmienia - niestety - nieco smak. Fajnie, że dripper się przyjął.





Też się trochę boję,zbieram się na odwagę ale... póki co tak świetnie pracuje na jednej że aż nie sposób jej wykrecać :D Słyszałem o tej szkockiej roli, cholera musze spróbować...a Fiberna też mam w swojej kolekcji, wiec wszystko przede mna, na razie kombinuję jak rozkladać bawełne na decku w atomizerze ( a może nie rozkładax :-P ) bo i na to widze klika różnych opcji no i badam róznicę miedzy Baconem ze znanego sklepu a podróbce z Ali za 3zl... :lol: Jedno jest pewne, jest to drip o którym świat powinien uslyszeć, bo zjada wszystkie bardziej popularne jak chociażby Mark 1 który teraz dla mnie jest tylko zakupowym błędem :-P a wydaje sie taki niedoceniany... np na Salonie :((
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: salto » ndz lis 10, 2019 10:18 pm

No, Windowmaker jest konkretnym atomizerem :) Ja się boję go odpalać na dwóch grzałkach... Próbowałeś? Jak nie zatapiasz samej grząłki tylko niemal cały nośnik to spróbuj zrobić go w formie szkockiej rolby. Wtedy efektywnie podciągnie i zmagazynuje go nieopodal grzałki. Pewnym rozwiązaniem jest też uzycie celulozy, która bardzo łapczywie transportuje liquid. Fiber N' Cotton jest mieszanką celulozy z bawełną. Zmienia - niestety - nieco smak. Fajnie, że dripper się przyjął.


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: Raz2trzy » ndz lis 10, 2019 10:02 pm

@
Awatar użytkownika
salto
powiem Ci, że z takim dripkiem jak Windowmaker którego mi poleciłeś (za co po stokroć dziękuje, jest nieziemski!) Jestem w stanie tak zatopić bawełnę niemal do samego coila aż transport na grzalkę jest do tego stopnia duży że sama grzałka zawsze jest idealnie nasączona i w efekcie czuję jakbym kopcił na świeżo zakrapianej grzałcę od góry, chmura jest totalnie soczysta i przepełniona smakiem, na żadnym RTA czegoś aż takiego nie doświadczysz. Naprawdę więcej smaku bym już nie zniósł podczas wapowania, mam wrażenie że by mnie przytłaczał i zamulał.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoant Battlestar Squonker 200W Kit

Postautor: salto » ndz lis 10, 2019 9:40 pm

Nie chaiłbym podkopywać entuzjazmu, ale ten mechanizm zapewnia tylko połowę doznań. Otóż wlewa liqiud w atmomizer, natomiast go nie odsysa. Przez to nie można zatopić grzałki, tym samym uzyskać smaku znanego z dripperów. Co stawia pod znakiem zapytania, podobnie jak używanie niezatapialnych atomizerów, przewagę squonkowania nad pasywnym podawaniem liquidu przez tank.


:beer:
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości