Eleaf iStick Pico X Kit

Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit

Postautor: Marcin Gdynia » pt cze 04, 2021 12:23 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
no czyli jest niskiej jakości. ;)
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Tomba » pt cze 04, 2021 12:16 pm

Marcin Gdynia pisze: Zasilanie z niskiej jakości tworzywa

Tworzywo jak tworzywo. Na początku źle nie wygląda, bo jest pokryte gumowaną powłoką, ale niestety ta powłoka się wyciera i wtedy wygląda już beznadziejnie.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Marcin Gdynia » czw cze 03, 2021 8:51 pm

koala pisze:Ehhhh 22mm tylko pomieści, a szkoda, bo Pico to jak wiadomo mod, który jest chwalony przez wielu polskich vaperów.


23 milimetry również zmieści. Zasilanie z niskiej jakości tworzywa, ale drugie życie otrzymuje w momencie instalacji oprogramowania ArcticFox. Bardzo fajny atomizer (Melo 4), który świetnie oddaje smak z grzałkami EC-M. Ustawienie przepływu powietrza na 1/4 możliwości daje niesamowite doznania przy metodzie wapowania RDL. Szczerze mogę go porównać do dobrego atomizera RTA pod względem smaku. Jako sprzęt do lasu jest idealny.
koala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 16, 2018 10:23 am
Lokalizacja: Warszawa/wschodnie Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: koala » czw lut 14, 2019 8:03 am

Ehhhh 22_mm tylko pomieści, a szkoda, bo Pico to jak wiadomo mod, który jest chwalony przez wielu polskich vaperów.
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: lesstro » pn lut 11, 2019 11:13 am

Posiadam czarnego (bez stockowego atomka). Najlżejszy mod, jaki miałem w ręku. Leży w niej wygodnie i komfortowo. Gumowata powierzchnia nie zbiera fingerprintsów i nie ślizga się. Jako sprzęt mobilny, coś lepszego chyba ciężko wskazać. Mi pasuje, tyle w temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Ramses » pn lut 11, 2019 9:23 am

Tommy Black pisze:... Pominę tu więc co myślę o Melo 4. Sądziłem że takie atomizery już wyszły z produkcji...

Należy pamiętać, że w tego typu zestawach atomizer nie jest główną jego gwiazdą, lecz stanowi tylko dodatek (w wielu przypadkach lądujący na dnie szuflady użytkownika :smile: ) i najczęściej jest zastępowany przez parownik o lepszych parametrach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit.

Postautor: Tommy Black » ndz lut 10, 2019 7:23 pm

Nigdy nie byłem wielkim fanem firmy Eleaf. Pominę tu więc co myślę o Melo 4. Sądziłem że takie atomizery już wyszły z produkcji. Natomiast kształ tego zasilania naprawdę trudno mi sobie wyobrazić w dłoni. Muszę go po prostu pomacać i powąchać. :P
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf iStick Pico X Kit

Postautor: Ramses » ndz lut 10, 2019 6:55 pm

Obrazek

iStick Pico X to kolejny zestaw z popularnej serii modów produkowanych przez firmę Eleaf.
Eleaf iStick Pico X, podobnie jak poprzednie wersje, zachowuje niewielkie rozmiary i ma zwartą budowę. Wykończenie korpusu ergonomicznymi łukami i miękką gumową powłoką, zapewnia komfortowe korzystanie z urządzenia. Na frontowej stronie moda został zamontowany gumowany przycisk Fire, wyświetlacz i port USB. Przyciski nawigacyjne dostępne są od spodu - producent umieścił je w podstawie boxa.
Zestaw wyposażono w atomizer Eleaf Melo 4 o średnicy 22 mm.

Obrazek

Dostępne wersje kolorystyczne:

Obrazek

Wymiary i exploded view zestawu:

Obrazek

IStick Pico X jest wyposażony w nową funkcję inteligentnego rozpoznawania oporu grzałki i doboru odpowiedniej mocy. Po wkręceniu atomizera, w zależności od wykrytej rezystancji, układ automatycznie zaleci bezpieczny jej zakres.

Obrazek

Mod zasilany pojedynczą baterią 18650, jest w stanie zapewnić do 75 watów mocy podawanej na grzałkę atomizera.

Obrazek

IStick Pico X wyposażono w 0,69-calowy ekran, który wyświetla wszystkie istotne informacje.
W zależności od wyboru, dostępne są dane z: Voltage interface, Puff interface lub Time interface.
Możliwe tryby pracy moda to VW / Bypass / TC.

Obrazek

Box wyposażono w typowe zabezpieczenia:

Obrazek

Wchodzący w skład zestawu atomizer Eleaf Melo 4 posiada dwa wloty powietrza, którego przepływ regulowany jest przez pierścień umieszczony na bazie.

Obrazek

Napełnianie zbiornika ułatwia znana z innych atomizerów, przesuwna pokrywka top capa.

Obrazek

MELO 4 wykorzystuje nową grzałkę typu strip EC-M 0.15ohm. Mając strukturę siatki, EC-M podgrzewana jest szybciej i równomierniej niż normalne grzałki spiralne, zapewniając intensywną i aromatyczną chmurę.

Obrazek

Filmowa prezentacja zestawu:

https://www.youtube.com/watch?v=rRnDQFRfoYA

Cena zestawu - ok. $ 55,00
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości