eVic VTC Mini Update v.3.0

Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: julka1973 » pt sty 08, 2016 9:28 pm

miclon pisze:Super Wielkie dzięki za informacje. Właśnie mocno sie zastanawiałem nad tym czerwonym bo na zdjęciach wyglądał fajnie,na taką mocną czerwień. A nie miałem gdzie zobaczyć na żywo i "pomacać".W takim razie będzie biały:)


Biały jest śliczny. :D
Czarnego miałam w rękach i dlatego tak długo opierałam się z zakupem, bo mnie się nie podobał po prostu. Ale jak otworzyłam pudełko z białym, to zapragnęłam jeszcze jeden. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: miclon » pt sty 08, 2016 9:17 pm

dorota pisze:
miclon pisze:Czy ktoś z Szanownych posiada może czerwony egzemplarz i mogłby napisać jak się zachowuje powłoka po kilku miesiącach, tzn jak z trwałością farby. Bo przeczytałem gdzieś na zagranicznym forum że szybko lubi obłazić.

Miclon trzymam w rece ten "czerwony"..ale on nie jest taki czerwony jak na zdjeciu!!! :shock: To jest czerwony jasny ! taki pomarancz/roz / czerwien ...taki on nie bardzo...i bardzo sie blyszczy! :facepalm:



Super Wielkie dzięki za informacje. Właśnie mocno sie zastanawiałem nad tym czerwonym bo na zdjęciach wyglądał fajnie,na taką mocną czerwień. A nie miałem gdzie zobaczyć na żywo i "pomacać".W takim razie będzie biały:)
Obrazek
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: dorota » pt sty 08, 2016 7:42 pm

miclon pisze:Czy ktoś z Szanownych posiada może czerwony egzemplarz i mogłby napisać jak się zachowuje powłoka po kilku miesiącach, tzn jak z trwałością farby. Bo przeczytałem gdzieś na zagranicznym forum że szybko lubi obłazić.

Miclon trzymam w rece ten "czerwony"..ale on nie jest taki czerwony jak na zdjeciu!!! :shock: To jest czerwony jasny ! taki pomarancz/roz / czerwien ...taki on nie bardzo...i bardzo sie blyszczy! :facepalm:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: Selene » czw sty 07, 2016 2:59 pm

dorota pisze:... albo snickers`y :mrgreen:


...ale wtedy zacznie gwiazdorzyć hihi *mrgreen*

Sorry za :off:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: dorota » czw sty 07, 2016 2:20 pm

mozna tez dokupic osobno pokrywy, albo stickersy... albo snickers`y :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: Riccardo » czw sty 07, 2016 2:18 pm

dorota pisze:
miclon pisze:W sumie zasilanie jest na rynku przynajmniej od dwóch miesięcy w dodatkowej kolorystyce.Więc komuś mogło się już się coś tam wydarzyć.

Miclon, jak Ci kolor zejdzie , to kupisz sobie nowy box :twisted:

Albo gumę założysz :mrgreen:
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: dorota » czw sty 07, 2016 2:15 pm

miclon pisze:W sumie zasilanie jest na rynku przynajmniej od dwóch miesięcy w dodatkowej kolorystyce.Więc komuś mogło się już się coś tam wydarzyć.

Miclon, jak Ci kolor zejdzie , to kupisz sobie nowy box :twisted: ! do tego czasu zrobia cos nowego ! :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: miclon » czw sty 07, 2016 10:41 am

Tommy Black pisze:
miclon pisze:Czy ktoś z Szanownych posiada może czerwony egzemplarz i mogłby napisać jak się zachowuje powłoka po kilku miesiącach, tzn jak z trwałością farby. Bo przeczytałem gdzieś na zagranicznym forum że szybko lubi obłazić.


Tommy Black pisze:Nie wierzyłbym we wszystko co jest/bywa napisane na zagranicznym forum... ;)
Mam kilka tych zasilań,aktualnie to prawie podstawowe moje zasilania,w różnych kolorach i nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z powłoką jaką są pokryte. A jeden,turkusowy akurat,przeleżał dwa dni w samochodzie w temperaturze -15 stopni i po wymianie ogniwa i ociepleniu w dłoniach,właśnie mi towarzyszy... :)


Dlatego podpytałem tutaj, bo przeglądając forum wiem że posiadacie po kilka sztuk danego zasilania. :D

Tommy Black pisze:PS
Jakim sposobem po kilku miesiącach może coś obłazić z boxa,który w tej wersji kolorystycznej jeszcze kilku miesięcy nawet nie ma? ;)


W sumie zasilanie jest na rynku przynajmniej od dwóch miesięcy w dodatkowej kolorystyce.Więc komuś mogło się już się coś tam wydarzyć. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: Tommy Black » czw sty 07, 2016 8:12 am

miclon pisze:Czy ktoś z Szanownych posiada może czerwony egzemplarz i mogłby napisać jak się zachowuje powłoka po kilku miesiącach, tzn jak z trwałością farby. Bo przeczytałem gdzieś na zagranicznym forum że szybko lubi obłazić.


Nie wierzyłbym we wszystko co jest/bywa napisane na zagranicznym forum... ;)
Mam kilka tych zasilań,aktualnie to prawie podstawowe moje zasilania,w różnych kolorach i nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z powłoką jaką są pokryte. A jeden,turkusowy akurat,przeleżał dwa dni w samochodzie w temperaturze -15 stopni i po wymianie ogniwa i ociepleniu w dłoniach,właśnie mi towarzyszy... :)

PS
Jakim sposobem po kilku miesiącach może coś obłazić z boxa,który w tej wersji kolorystycznej jeszcze kilku miesięcy nawet nie ma? ;)
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: eVic VTC Mini Update v.3.0

Postautor: matatiti » czw sty 07, 2016 1:46 am

U mnie w bieli wszystko ok. Nie dotarły mnie słuchy, aby u innych działo się coś niepokojącego z powłokami w innych kolorach. Wątpię, aby czerwony kolor był tu jakimś wyjątkiem ;)
:budda:

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 16 gości