Vaporesso GEN Mod

Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vaporesso GEN Mod

Postautor: DooshPastesh » wt wrz 10, 2019 8:05 pm

Eeee, planujesz seppuku?
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso GEN Mod

Postautor: Metall » wt wrz 10, 2019 8:03 pm

DooshPastesh pisze:Wstrzymaj się może jeszcze trochę zanim wypłyną opinie realnych użytkowników. No i cena spadnie. Chyba, że chcesz być realnym użytkownikiem :D Też na niego poluję, widzę że mamy podobny gust w MODach :D

Możliwe, nie lubię sprzętów takich świecących, błyskotliwych, krzykliwych, wielkich, hiper skomplikowanych i z ekranami jak monitor dla gracza. Raczej wolę coś małego, zgrabnego, stonowanego, eleganckiego, wyważonego (stylem, nie wagą).
No mam Checkmate (w kicie) od Uwella, trochę mija się z moim pragnieniem braku krzykliwości, ale jest jednak śliczny, więc mu to wybaczam, bo taki ma po prostu charakter i bez tego nie byłby sobą. Na dodatek mały, poręczny, zgrabny. No a oślizgłą Teslę 4X mam na wycierki, zresztą jej wygląd sam wskazuje na przeznaczenie ku temu ;) A teraz ten GEN tak mi wpadł w oko, że nie mogę usiedzieć na miejscu. Mózg mi się gotuje. Ten czarny w połączeniu ze złotym Horuskiem... o boziu.. już oczami wyobraźni widzę, jak ściskam go w rączkach i wkładam do paszczy śliniąc się przy tym chorobliwie jak Trynkiewicz pod przedszkolem...

PS
A tak przy okazji, czy istnieje możliwość trwałego usunięcia konta z Forum i zablokowania mejla, aby już nie można się było nigdy ponownie zarejestrować?
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vaporesso GEN Mod

Postautor: 8A5HUD4 » wt wrz 10, 2019 8:00 pm

Cały mod sprawia wrażenie bardzo spasowanego.
Z racji tego, że boczna klapka jest na magnesy (chyba neodymowe nawet), to będzie się minimalnie ruszać, lecz podczas chwytania go w dłoń, normalnego użytkowania nie czuć tego, aby się poruszała w jakikolwiek sposób.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Vaporesso GEN Mod

Postautor: sylwusia » wt wrz 10, 2019 7:59 pm

8A5HUD4 pisze:@DooshPastesh - nie macałem nowego oryginalnego sprzętu wyjętego prosto z pudełka, a sztuki, którą mój dobry towarzysz dzierży codziennie, jako "main box". Sztuka nie ma dużego przebiegu, może z półtorej miesiąca. Lecz myślę, że w takich warunkach jakich on używa - Dual Coil RTA na 100 - 120W (masa żelastwa w środku), krążek zacząłby się pojawiać.

A powiedz mi tak jak macaleś to klapka dobrze trzyma się boxa? Wczoraj macałam Draga2 i Magmę box. Magma wypadł dużo lepiej. Wyglada na solidniejszy. Kapka w Dragu lata co mi się bardzo nie podoba. A jak w przypadku Vaporesso?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vaporesso GEN Mod

Postautor: DooshPastesh » wt wrz 10, 2019 7:53 pm

Zaiste, może rzeczywiście była to wada pierwszych partii. Zatem polowanie czas zacząć, let the dogs out!
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso GEN Mod

Postautor: 8A5HUD4 » wt wrz 10, 2019 7:51 pm

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
- nie macałem nowego oryginalnego sprzętu wyjętego prosto z pudełka, a sztuki, którą mój dobry towarzysz dzierży codziennie, jako "main box". Sztuka nie ma dużego przebiegu, może z półtora miesiąca. Lecz myślę, że w takich warunkach jakich on używa - Dual Coil RTA na 100 - 120W (masa żelastwa w środku), krążek zacząłby się pojawiać.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Vaporesso GEN Mod

Postautor: DooshPastesh » wt wrz 10, 2019 7:46 pm

@
Awatar użytkownika
8A5HUD4
, Macanko nic nie da. Krążek śmierci powstaje od temperatury parownika. Malowanie się odbarwia. Ja poluję na czarny, może nie będzie widać. Czekam aż się uleży pośród normalnych ludzi, niech zaczną pisać co go boli, wtedy się zdecyduję. Lubię Vaporesso, dobra firma, ale wszystkim zdarzają się gnioty.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Re: Vaporesso GEN Mod

Postautor: sylwusia » wt wrz 10, 2019 7:44 pm

Tak tak przez telefon dostaniesz za 150-160zl i jest box z jakaś nowsza wersja oprogramowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso GEN Mod

Postautor: Tomba » wt wrz 10, 2019 7:42 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
dzisiaj była dyskusja, że z Apki jest taniej. Zobacz w Apce tę ofertę: https://pl.aliexpress.com/item/40000719 ... 2e0eZvgiHt
Czarny i Srebrny po 135,55 zeta, a dwa pozostałe kolory po 157,85 zeta.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Re: Vaporesso GEN Mod

Postautor: sylwusia » wt wrz 10, 2019 7:41 pm

Gen jest po 150-160zl na alie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adisso i 9 gości