Vandy Vape Swell Kit

Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: lesstro » śr paź 23, 2019 11:08 am

kompiler pisze:nawet o czym dyskutować bo każdy ma inne preferencje

Otóż to... Tylko mody z bocznym mocowaniem (tasiemki tu nie maja nic do rzeczy) i wciskaniem powodują uszkodzenia izolacji akumulatorków, dlatego osobiście preferuję wsuwane od dołu lub od góry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: Haze » śr paź 23, 2019 11:03 am

kompiler pisze:...zaś brak tasiemki nie wymusza na mnie potrzeby sprawdzania jej ułożenia przy zakładaniu baterii i zamykaniu paneli.

Poza tym wolę spokojnie wypchnąć batki niż szarpać się z jakimiś tasiemkami.
Obrazek
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:01 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podzięk.: 642 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: kompiler » śr paź 23, 2019 10:50 am

lesstro pisze:trzeba się zastanowić, która klapka do której strony ma być przymagnesowana

Przecież prawy i lewy panel są różne od siebie kształtem, nie da się założyć ich zamiennie. Mnie jakoś sprawnie i szybko wychodzi wymiana baterii, panele łatwo schodzą bo mają duże i wygodne miejsce do ich "podważania" palcem. Panele są na tyle wąskie, że podczas wymiany baterii trzymam je oba w jednej ręce i nie przeszkadzają mi kompletnie przy wyjmowaniu i wkładaniu bateryjek. Rozumiem, że komuś może przeszkadzać brak tasiemki pod bateriami albo demontaż drugiego panela i nie ma nawet o czym dyskutować bo każdy ma inne preferencje. Mnie natomiast ten mod bardzo przypadł od gustu i przyznam, że omawiane "wady" są dla mnie właściwie zaletami bo to dzięki zdejmowanymi po obu stronach panelami mogę je wymieniać i decydować o ogólnym wyglądzie lub odświeżeniu moda, zaś brak tasiemki nie wymusza na mnie potrzeby sprawdzania jej ułożenia przy zakładaniu baterii i zamykaniu paneli.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: Tommy Black » śr paź 23, 2019 8:14 am

lesstro pisze:Wszystko fajnie, tylko żeby wymienić akusy, trzeba odczepiać panele z obu stron, trochę to dziwnie wygląda...


Tak, tu się zgodzę całkowicie. Chwilę mi zajęło zanim wpadłem na to że trzeba i drugą klapkę zdjąć aby wymienić ogniwa.Szukałem tradycyjnej tasiemki najpierw... :P
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Swell Kit

Postautor: lesstro » śr paź 23, 2019 8:11 am

Wszystko fajnie, tylko żeby wymienić akusy, trzeba odczepiać panele z obu stron, trochę to dziwnie wygląda i nie robi wrażenia solidności. Jak spadnie to szukamy dwóch klapek, a w dodatku rozmieszczenie magnesów powoduje, ze trzeba się zastanowić, która klapka do której strony ma być przymagnesowana. Jak dla mnie rozwiązanie bez sensu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: Janekbossko » pn paź 07, 2019 7:22 pm

Aplikacja ma przydatna funkcje, mianowicie jeśli gdzieś go zapodziejemy to możemy za pomocą aplikacji sprawić aby wydał dźwięk. Znajomemu się przydało :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: Tommy Black » pn paź 07, 2019 7:21 pm

kompiler pisze:1. Lubię boxy, które mają kształt boxa, nie jakieś trójkątne, okrągłe, rurkowe, wybrzuszone, po prostu zwyczajne boxowe. Ten box właśnie taki jest.
2. Lubię boxy, które nie ciążą przypięte do paska czy w kieszeni, nie męczą ręki ciężarem, ale też nie udają lekkiej zabawki. Ten box właśnie taki jest.
3. Lubię boxy, które bez specjalnego traktowania zachowują długo swój pierwotny wygląd, nie schodzi farba, nie widać zarysowań, ten box właśnie taki jest.
4. Lubię boxy, które mimo boxowatego kształtu dobrze leżą w dłoni, przy ściśnięciu nie czuć krawędzi, można go przyjemnie objąć dłonią, ten box właśnie taki jest.
5. Lubię boxy, które posiadają wymienne panele pozwalające zmieniać wygląd boxa w razie nudy lub ich zniszczenia, ten box właśnie taki jest.
6. Lubię boxy z wyraźnym wyświetlaczem bez udziwień, bez przesadnego rozmiaru, bez dotyku, ale kolorowy, nowoczesny, ten box taki jest.
7. Lubię boxy z płaską solidną podstawą, które po postawieniu na biurku nie przewrócą się przy lekkim zatrzęsieniu, ten box właśnie taki jest.


Lubię kiedy ktoś lubi to co lubię ja, bo wtedy jest nas więcej... :-P
Podzielam wszystkie punkty widzenia @
Awatar użytkownika
kompiler
a.

*friends*
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:01 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podzięk.: 642 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Swell Kit

Postautor: kompiler » pn paź 07, 2019 7:17 pm

Już miałem być z siebie dumny, że od dłuższego czasu nie skusił mnie żaden sprzęt waperski, aż tu moje oczy ujrzały Swell.
Każdy ma inny gust, potrzeby i upodobania, ja znalazłem dziś wszystko czego chcę w tej jednej prostokątnej skrzynce.
Moda kupiłem wyskakując na chwilkę z roboty, ale dopiero przed chwilą po powrocie do domu mogłem się nim zająć.
Zrobiłem kilka zdjęć telefonem, ale przy kuchennej lampce są słabej jakości, za to dopełnią mój krótki opis.
Podsumuję szybko przyczyny zakupu bo jest ich kilka i mam nadzieję, że w końcu znalazłem to czego mi brakowało.

1. Lubię boxy, które mają kształt boxa, nie jakieś trójkątne, okrągłe, rurkowe, wybrzuszone, po prostu zwyczajne boxowe. Ten box właśnie taki jest.
2. Lubię boxy, które nie ciążą przypięte do paska czy w kieszeni, nie męczą ręki ciężarem, ale też nie udają lekkiej zabawki. Ten box właśnie taki jest.
3. Lubię boxy, które bez specjalnego traktowania zachowują długo swój pierwotny wygląd, nie schodzi farba, nie widać zarysowań, ten box właśnie taki jest.
4. Lubię boxy, które mimo boxowatego kształtu dobrze leżą w dłoni, przy ściśnięciu nie czuć krawędzi, można go przyjemnie objąć dłonią, ten box właśnie taki jest.
5. Lubię boxy, które posiadają wymienne panele pozwalające zmieniać wygląd boxa w razie nudy lub ich zniszczenia, ten box właśnie taki jest.
6. Lubię boxy z wyraźnym wyświetlaczem bez udziwień, bez przesadnego rozmiaru, bez dotyku, ale kolorowy, nowoczesny, ten box taki jest.
7. Lubię boxy z płaską solidną podstawą, które po postawieniu na biurku nie przewrócą się przy lekkim zatrzęsieniu, ten box właśnie taki jest.

W dodatku box nie boi się kontaktu z wodą i posiada aplikację dla androida, jeszcze jej nie instalowałem, ale chętnie sprawdzę.
Wymienne panele dostępne w sieci poza kolorem posiadają także zmienny kształt powierzchni co zupełnie może zmienić odczucie użytkowania.
Box wydaje się być dla mnie rozwiązaniem idealnym w tej chwili, nie jest oklepany, nie przenosi ciepłoty pracy na obudowę.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Swell Kit

Postautor: Tommy Black » pn lip 15, 2019 10:25 am

A co do powiedzenia o tym modzie ma Daniel? Oto jego recenzja sprzed kilku dni:

VandyVape Swell Kit, Bluetooth Traceable MOD?

https://youtu.be/msOaZ3oKf3c
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Swell Kit

Postautor: Pelikan2 » pn lip 01, 2019 7:17 pm

Kolejny, taki sam mod.
Cieszy wodoszczelność i w zasadzie tyle.
Sterowanie przez aplikację wydaje się zbędnym bajerem.

Ostatnio brakuje mi jakiegoś powiewu świeżości na rynku, wszytko jest takie same, ma to samo, wygląda tak samo. Kopia, kopii kopią pogania.

O parowniku nie będę się wypowiadał, bo nie korzystam z gotowych grzałek.

Tak tylko chciałem się wyżalić i zmykam oglądać rodzinne Soprano.
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości