VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: jeffrey » pn sie 02, 2021 1:26 pm

Parę tygodni temu, mojej bratanicy mężowi, po lekko ponad pół roku padł wyświetlacz. Natomiast 2 dni temu przytrafiła mi się przykra niespodzianka. Gdy rano wstałem i chciałem wziąć chmurkę, zauważyłem na wyświetlaczu artefakty :( . Na szczęście można na nim normalnie wapować i im dłużej ekran jest włączony, to te artefakty znikają, ale też nie do końca, a gdy chwilę jest nie używany, to znowu wracają do takiego stanu, jak na początku. Mod cały czas używany był przy biurku i ani razy mi nie spadł. Wydaje mi się, że kupiłem go jakoś 1,5 roku temu, no ale też nie był często używany. Na dodatek w ten sam dzień coś złego zaczęło się dziać z Uwell Evdilo, ale to opiszę w odpowiednim temacie.


eD
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: Tommy Black » pn lip 15, 2019 10:42 am

8A5HUD4 pisze:Teraz pytanie, czy to faktycznie jest na 100% sztuk i jest to w jakikolwiek sposób sprawdzone? Czy po prostu pojedyncze buble się trafiły.


Wymienione przez Ciebie mody wyżej, mam albo miałem. Akurat w moich egzemplarzach nie było najmniejszych problemów a Tesla Punk dodatkowo zaliczyła rolę przynęty na szczupaka. :-P Wysuszyła się sama i służy do dziś. RX300 długo służył naprzemiennie jako tester nowych atomizerów i w wolnych chwilach jako przycisk do papierów na biurku. Teraz jest na służbie w Salonie u kogoś kto się zna. :) X-Priv nie był moim ulubieńcem ale nie sprawiał najmniejszych kłopotów.
Odpowiedź na pytanie będzie jednak trudna. Kontrola jakości to wciąż w Chinach jakaś melodia przyszłości... :P
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: 8A5HUD4 » pn lip 15, 2019 9:31 am

Nie takie rzeczy się widywało podczas użytkowania modów.
W Tesli Punk 220W boczny panel miałem bez gwintów, a śrubki przyklejone na jakiś klej, przez co wystrzeliły podczas normalnego użytkowania i cała osłona baterii poszła się *****.
W Smoku X-Priv mod za każdym razem oddawał stałą moc 80W, niezależnie od tego jaką moc się ustawiło ręcznie. Ile ja na tym grzałek zmarnowałem.
W Wismecu RX300, który otwierałem razem z przyjacielem z pracy okazało się, że całe gniazdo 510 jest przyklejone taśmą, odpadło podczas pierwszej próby wkręcenia atomizera.
A wszystkie sztuki były nowe, prosto ze sklepu, zafoliowane.

Teraz pytanie, czy to faktycznie jest na 100% sztuk i jest to w jakikolwiek sposób sprawdzone? Czy po prostu pojedyncze buble się trafiły.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: Haze » pn lip 15, 2019 9:29 am

Słabo... a elektrycznie też nie jest idealnie... dzisiaj wieczorem recka.
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: DooshPastesh » pn lip 15, 2019 8:16 am

Obrazek Ten obraz przedstawia moje wyobrażenie własnej twarzy gdyby to się przytrafiło mojemu urządzeniu w którym pokładałem takie nadzieje. Masakra.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: FreeVapingPL » pn lip 15, 2019 7:37 am

Cieszyłem się, że zrobię sobie prezent wakacyjny i zakupię. Czekam też na reckę @
Awatar użytkownika
Haze
go. Ale mocno mnie zastanawia co zrobić z małą wadą ujawnioną przypadkiem przez Kevina Jeffrey'a. Popatrzcie na zdjęcia umieszczone w serwisie Ecigclick - górna część moda ze złączem 510 wyszła razem ze śrubami podczas zdejmowania capa z parownika RDA. Śruby mocujące górę moda i złącze są wkręcane w plastikowy gwint:
Obrazek
Obrazek

Jeżeli zdjęcia się nie wyświetlają poprawnie to możecie je znaleźć w TEJ recenzji, w akapicie 'Oops'.
But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: Tommy Black » śr lip 10, 2019 1:34 pm

Scaryguy pisze:A jak z trzymaniem na bateriach 21700? Ile zaciagniec, przy jakiej mocy?


Tego jeszcze nie wiem, ja teraz mam w atomizerze grzałkę 0,17 oma i moc 50 W, tryb standard. Wewnątrz dwa ogniwa Samsung 21700 3000 mAh 30T.
Ale mam to od dwóch godzin i na pewno tak nie zostanie. Natomiast odpowiedzi na Twoje pytania spodziewaj się raczej od @
Awatar użytkownika
Haze
go nie ode mnie... ;)
Awatar użytkownika
Scaryguy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 16, 2019 10:03 am
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: Scaryguy » śr lip 10, 2019 1:23 pm

Tommy Black pisze:
FreeVapingPL pisze:...szukam czegoś co przyzwoicie pomieści atomizer 30mm typu Wismec Inde Duo RDA.


Na pewno pomieści. Ja założyłem największy atomizer jaki mam czyli Shielda i jeszcze jest sporo miejsca ale to też zasługa centralnego lądowiska... ;)

IMG_2X217.jpg


Ja się szybko adaptuję ale na razie ten centralnie umieszczony na bocznej ścianie przycisk power, daje mi trochę w kość. To oczywiście kwestia przyzwyczajenia i pamięci mięśniowej.
Jak na zapakowane tam dwa ogniwa 21700 jest zadziwiająco lekki.
A jak z trzymaniem na bateriach 21700? Ile zaciągnięć, przy jakiej mocy?

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
--
Pozdrawiam
Scaryguy
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: Tommy Black » śr lip 10, 2019 1:19 pm

FreeVapingPL pisze:...szukam czegoś co przyzwoicie pomieści atomizer 30mm typu Wismec Inde Duo RDA.


Na pewno pomieści. Ja założyłem największy atomizer jaki mam czyli Shielda i jeszcze jest sporo miejsca ale to też zasługa centralnego lądowiska... ;)

IMG_2X217.jpg


Ja się szybko adaptuję ale na razie ten centralnie umieszczony na bocznej ścianie przycisk power, daje mi trochę w kość. To oczywiście kwestia przyzwyczajenia i pamięci mięśniowej.
Jak na zapakowane tam dwa ogniwa 21700 jest zadziwiająco lekki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Woody Vapes X217 217W Box Mod

Postautor: FreeVapingPL » pn lip 08, 2019 3:58 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
, spokojnie zaczekam(y). Tydzień czy dwa to nie tragedia. :-P
Bez Twoich wykresów się nie zdecyduję, a szukam czegoś co przyzwoicie pomieści atomizer 30mm typu Wismec Inde Duo RDA.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości