Wismec Reuleaux Tinker 2

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Tommy Black » ndz sie 25, 2019 6:12 pm

Superlux pisze:Od kilku miesięcy życie na krawędzi mam już za sobą, teraz podobnie jak dla Haze'a wyjście do monopolowego o 21szej jest już wielką przygodą Do supermarketu na głodniaka nie chodzę, to samobójstwo .


Po 21 do monopolowego? Dla przygody? Bez sensu...
Zróbcie jak ja. Ja chodzę w szaliku Legii Warszawa na mecze Wisły Kraków. To jest przygoda. Ale do supermarketów w ogóle już nie chodzę. Kiedyś za 5 zł można się było najeść i napić a teraz wszędzie te cholerne kamery.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Superlux » sob sie 24, 2019 1:00 pm

Tommy Black pisze:
Superlux pisze: Najfajniejszy był jeden z testów na Aegisie, przeszedł wszystko, pod kołami samochodu wypadł też nieźle ale chłopcy wzięli młotek i po pierwszym mocniejszym uderzeniu mod stał się bezużyteczny. Oczywiście to tylko taka anegdota, nikt z nas chyba nie będzie go testował w taki sposób.


Ja bym przetestował ale cholera nie mam młotka. natomiast mam od dwóch lat 3 Aegisy i mimo braku tego młotka naprawdę je nieźle testuję.

Superlux pisze:Wiemy jedno, oba mody wytrzymają wiele i razem z Jackaroo tworzą teraz prawdziwy trójkąt zła...sprzęt dla komandosów, traperów, dla tych wszystkich którzy lubią życie na krawędzi.


Ja cały czas, od urodzenia, żyję na krawędzi ale niestety nie mam jeszcze Jackaroo... :(



Od kilku miesięcy życie na krawędzi mam już za sobą, teraz podobnie jak dla Haze'a wyjście do monopolowego o 21szej jest już wielką przygodą :mrgreen: Do supermarketu na głodniaka nie chodzę, to samobójstwo :lol: .

A tutaj test z młotkiem... w roli głównej -

https://youtu.be/TZu_b_3YhE0



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Haze » sob sie 24, 2019 9:36 am

Tommy Black pisze:Ja cały czas, od urodzenia, żyję na krawędzi ...

Ja też. Wczoraj na przykład poszedłem do monopolowego po godz. 21 *shock* a przedwczoraj poszedłem głodny na zakupy do supermarketu. :wow:
:mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Tommy Black » sob sie 24, 2019 7:37 am

Superlux pisze: Najfajniejszy był jeden z testów na Aegisie, przeszedł wszystko, pod kołami samochodu wypadł też nieźle ale chłopcy wzięli młotek i po pierwszym mocniejszym uderzeniu mod stał się bezużyteczny. Oczywiście to tylko taka anegdota, nikt z nas chyba nie będzie go testował w taki sposób.


Ja bym przetestował ale cholera nie mam młotka. natomiast mam od dwóch lat 3 Aegisy i mimo braku tego młotka naprawdę je nieźle testuję.

Superlux pisze:Wiemy jedno, oba mody wytrzymają wiele i razem z Jackaroo tworzą teraz prawdziwy trójkąt zła...sprzęt dla komandosów, traperów, dla tych wszystkich którzy lubią życie na krawędzi.


Ja cały czas, od urodzenia, żyję na krawędzi ale niestety nie mam jeszcze Jackaroo... :(
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Superlux » pt sie 23, 2019 10:09 pm

Przeleciałem się po chyba wszystkich dostępnych crash testach i Tinker wytrzymuje troszeczkę więcej niż Legend. Matt from SMM zrzucał Aegisa na beton z wysokości ok 170 - 180 cm i niestety poszła klapka od batek, odpadł suwak którym się ją otwiera i zamyka. U niego Wismec zaliczył ten test bez bólu. Były też zrzucane z wysokości 2 - 3 piętra ( ale tu był tylko piasek, trawa, może jakieś kamienie ) i w tym przypadku oba jakoś się uchowały. Różnice takie że większa powierzchnia Legendy to jakaś guma ( silikon ), w Tinkerze rozwiązali to inaczej i gumowane są tylko krawędzie, reszta to zinc alloy. Dlatego po takich upadkach więcej rys pozostaje na Wieśku niż na GV. Najfajniejszy był jeden z testów na Aegisie, przeszedł wszystko, pod kołami samochodu wypadł też nieźle ale chłopcy wzięli młotek i po pierwszym mocniejszym uderzeniu mod stał się bezużyteczny. Oczywiście to tylko taka anegdota, nikt z nas chyba nie będzie go testował w taki sposób. Wiemy jedno, oba mody wytrzymają wiele i razem z Jackaroo tworzą teraz prawdziwy trójkąt zła...sprzęt dla komandosów, traperów, dla tych wszystkich którzy lubią życie na krawędzi.



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: DooshPastesh » pt sie 09, 2019 4:41 am

Gniazdo USB-C nie daje ci gwarancji, że się nie urwie. To tylko inny kształt wtyczki.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Mati
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 12, 2017 6:57 am
Lokalizacja:
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Mati » czw sie 08, 2019 10:53 pm

Bardzo fajny modzik, brałbym go na rybki... ale jak dla mnie wyjście Micro zamiast USB C go dyskwalifikuje, wyjście USB C jest dużo stabilniejsze, co mi z tego że ładuje 2 A, jak gdzieś po drodze sie urwie razem z kabelkiem od powerbanka, czy zaraz wyrobi...
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: Ramses » pn lip 22, 2019 5:39 pm

Możliwe, że chodzi właśnie o Drip tip. Na zewnątrz różnicy nie widać.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: 8A5HUD4 » pn lip 22, 2019 5:32 pm

To może miałem dwa trefne, albo mi sprzedali te wersje bez blokady przed dziećmi. bo w obu to się nie sprawdzało. Jedyna blokada pojawiła się w momencie, w którym włożyłem ceramiczny ustnik zamówiony bodajże z Niemiec - ten faktycznie trzeba było podnosić lekko, żeby otworzyć cap'a.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
matgruz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz lut 24, 2019 11:18 am
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Reuleaux Tinker 2

Postautor: matgruz » pn lip 22, 2019 5:29 pm

@
Awatar użytkownika
8A5HUD4
jestem pewny w 200%. Mam tego Wismeca koło siebie w tym momencie. W zestawie są dwa ustniki, ten słomkowy krótszy i czarny dłuższy który bardzo ciężko się osadza. Ten czarny właśnie jest blokadą. Sprawdziłem teraz dla pewności i nie ma możliwości otwarcia top cap'a.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości