Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Maciejko » pn lut 24, 2020 10:06 am

@
Awatar użytkownika
Cinmar
cały akapit odnosi się do punktu numer 2. A tam jest jasno:
Próbowałem podobnego drutu ale N80 lecz coś nie za bardzo przypadliśmy sobie do gustu albo ja nie potrafię z nim postępować a SS316L ma tę zaletę że mogę go używać w trybie VW.

Z czego wnioskuję, że drut Ni80 też był używany w trybie TC, skoro SS316 ma tę zaletę, że można go używać też w VW.

Albo to ja już za bardzo analizuję wypowiedź autora. :lol:
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Cinmar » pn lut 24, 2020 9:26 am

@
Awatar użytkownika
Maciejko
przeczytaj jeszcze raz fragment który sam zacytowałeś. :bor:
Drut MTL SS316L.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Maciejko » pn lut 24, 2020 9:22 am

ValQ pisze:2- Dziwna praca na TC - ale o dziwo nie na każdym parowniku - najlepiej spisuje się na Rabbicie , wszystkie czajniczki mają ten sam drut MTL SS316L Clapton Wire 28GA*2+38GA, 5-6 wrapów , średnica grzałki zależna od parowniczka 2,5mm-3mm.
Próbowałem podobnego drutu ale N80 lecz coś nie za bardzo przypadliśmy sobie do gustu albo ja nie potrafię z nim postępować :szok1: a SS316L ma tę zaletę że mogę go używać w trybie VW.

No faktycznie ten mod średnio daje sobie radę w trybie TC. Natomiast z tego fragmentu Twojej wypowiedzi wnioskuję, że używałeś drutu Ni80 w trybie TC. Nic dziwnego, że rezultaty były słabe, bo ten drut nadaje się tylko i wyłącznie do trybu Power.
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: ValQ » pn lut 24, 2020 9:07 am

:bry: Ponieważ nie mogę edytować swojego posta piszę tego :). Jestem po dłuższym obcowaniu z tym zasilaniem - efekt - "skradł" moje serce - pomimo paru mało znaczących wad.
1- Brak funkcji pamięci grzałek ( są dni kiedy trochę mieszam parownikami - w zależności od potrzeb a użytkowanie innych zasilań z AF przywykł człowiek do ułatwień. ;) )
2- Dziwna praca na TC - ale o dziwo nie na każdym parowniku - najlepiej spisuje się na Rabbicie , wszystkie czajniczki mają ten sam drut MTL SS316L Clapton Wire 28GA*2+38GA, 5-6 wrapów , średnica grzałki zależna od parowniczka 2,5mm-3mm.
Próbowałem podobnego drutu ale N80 lecz coś nie za bardzo przypadliśmy sobie do gustu albo ja nie potrafię z nim postępować :szok1: a SS316L ma tę zaletę że mogę go używać w trybie VW .
Na pewno do zalet w moim odczuciu mogę zaliczyć wygląd, budowa -masa ;) i prostota obsługi oraz jak dla mnie świetna praca w trybie MOCY i jest to teraz moje podstawowe zasilanie tzw. "wyjściowe" i tak pozostanie. Zwłaszcza teraz jak dostał nowe batki MURATA kupione w polecanym na Salonie sklepie BATIMEX (trochę musiałem na nie poczekać le myślę że było warto).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: ValQ » pt sty 17, 2020 4:27 pm

:bry: Mam i ja :brawo: zamówiłem na Al....es i trochę to trwało zanim do mnie zawitał . W realu wygląda jeszcze lepiej, zamówiłem mu silikonowy czarny "garnitur" wygląda i leży w ręku naprawdę :good: . Na razie jest w fazie testów i nauki obsługi.
Oczywiście od razu zacząłem szukać odpowiedzi na pytanie czy można coś pokombinować z oprogramowaniem ( AF na Pico 75W i Invoke 220W wgrałem po paru dniach użytkowania wyżej wspomnianych produktach Eleafa- i jest OK) ale tak jak ktoś napisał jet to chyba nie wykonalne - szukam dalej.
Obsługa tego moda prosta i wygodna, przycisk Fire jak dla mnie usytuowany ergonomicznie , działa z wyczuwalnym i pewnym klikiem a co dalej zobaczymy :palicygaro:
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Magpieman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: pt lis 08, 2019 8:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 322 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Magpieman » śr sty 08, 2020 9:23 am

Tomba pisze:- co to za kolor? Pięknie wygląda.


Mod jest srebrny a zdjęcie czarno-białe. Tylko tak już jest, że w necie każdy widzi zdjęcie inaczej, ponieważ każdy monitor ma jakąś dominantę barwną, o ile nie jest skalibrowany zewnętrznym urządzeniem np Eizo Spyder. Oczywiście zdjęcie było poddane obróbce w Photoshopie, głównie gra światłocieni. Ale żadnych barw, oprócz czerni i bieli tam być nie powinno.

@
Awatar użytkownika
Metall
W aparacie filtru nie było, ale za to wiele filtrów w Photoshopie, plus liczne tzw. warstwy [Layers]. Fotografia to w ogóle moje główne hobby jeszcze od czasów kliszowych, chociaż ostatnio obraziła się na mnie, bo ją zdradzam z wapingiem. Żeby je pogodzić, próbuję teraz z nimi trójkącie. Tyle off-topowo.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Metall » śr sty 08, 2020 8:02 am

Tomba pisze:@
Awatar użytkownika
Magpieman
- co to za kolor? Pięknie wygląda.
Obstawiam, że to jakiś filtr aparatu ;) Ale mogę się mylić.

Nie twierdzę, że eksploatują aku te tryby czuwania/uśpienia w Hcigarach bardziej niż faktyczne wyłączenie w innych markach. Przecież każdy inny mod, nawet wyłączony pięcioklikiem, tak naprawdę nadal czuwa... Prawdziwy wyłącznik to ma np. Tesla Punk. W ogóle to prawdziwe wyłączniki to są tylko przyciski mechaniczne, które po prostu rozłączają obwód elektryczny; wszystkie pozostałe wyłączniki elektroniczne to taka iluzja prawdziwego wyłącznika. Przecież obwód nadal jest zamknięty, a jedynie software wchodzi poprzez takie quasi-wyłączenie w stan głębokiego uśpienia ;)
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Tomba » śr sty 08, 2020 6:20 am

Ech chłopy, nie znacie się na sprzęcie. Jest prosty sposób by wyłączyć mody Hcigara. Wystarczy wyciągnąć akusy :lol1:
A tak swoją szosą, to nie zauważyłem jakiejś mocnej eksploatacji akumulatora w tych trybach wygaszania jakie przewidział producent.

@
Awatar użytkownika
Magpieman
- co to za kolor? Pięknie wygląda.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Metall » śr sty 08, 2020 5:43 am

Mody Hcigara chyba po prostu nie mają opcji wyłączania. Ekran tylko wygasa, a po godzinie bezczynności przechodą w tryb głębokiego uśpienia (zgodnie z instrukcją od Wildwolfa); no i jest jeszcze opcja blokady ekranu...
Też zastanawiałem się jak wyłączyć swojego ;)
Magpieman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: pt lis 08, 2019 8:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 322 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar Warwolf 80W Box Mod

Postautor: Magpieman » śr sty 08, 2020 12:38 am

A to mój, bez żadnego ubrania za to z Dvarw RTA. Drip of Nautilusa mini. Jeszcze jest radiator pod ustnikiem. Warwolf wart jest dopieszczenia sprzętowego. Całość to mój ulubiony zestaw do MTL. Uwielbiam Warwolfa już za samą wojenną nazwę. A to tego leży w dłoni idealnie. Używam go w trybie Powerful - kopie wtedy jak koń bojowy [a nie wilk]. Używam go od 2 miesięcy a nie nauczyłem się go jeszcze wyłączać. :facepalm: Żadne kliki nie pomagają, widocznie tak musi być, a może nie... Wszystko mi się w nim podoba, w kąt poszły inne mody do MTL.
warwolf.jpg

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości