Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: tunajerzy » pt paź 23, 2015 4:40 pm

AdamDz dziękuję. Zastanawiał mnie ten chip, bo na satronie Yihi nie znalazłem chipa o takim nr wersji. Generalnie pudełko jest już u mnie od dłuższego czasu i nie mam w stosunku do niego zastrzeżeń. Ot, taki wół roboczy :lol:
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: AdamDz » pt paź 23, 2015 4:12 pm

tunajerzy pisze:Tak sobie, znudów nacisnąłem przycisk zasilania podczas wkładania baterii - no i pokazało mi, że w środku siedzi YH Sx330 V8.09, cokolwiek by to nie znaczyło.
Z moich obserwacji wynika że jest to chip YiHi SX 330 ten sam co w Sigelei 100 Watt, czyli nie będzie takiego samego wyświetlacza co na stronie YiHi, bo firma wypuszcza w tej serii płytkę z takim wyświetlaczem tylko dla OEM-ów, oczywiście w tej serii nie ma TC.
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: tunajerzy » pt paź 23, 2015 3:58 pm

Tak sobie, znudów nacisnąłem przycisk zasilania podczas wkładania baterii - no i pokazało mi, że w środku siedzi YH Sx330 V8.09, cokolwiek by to nie znaczyło.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: Tommy Black » pn lip 06, 2015 10:34 am

Sam Gearbest wyjaśnia:

[shadow=blue]The main feature of this item is variable wattage, not temperature control. If you want to purchase a temperature control box mod on gearbest, you can quick the following link: http://www.gearbest.com/temperature-con ... mod-_gear/[/shadow]

Czyli że tam kontroli temperatury nie ma.Przy okazji odsyła do innych modów z TC.
Natomiast jaki tam jest chip, konkretnie nie mówi,mówi natomiast, że zdjęcia otrzymał od producenta i że moda można zwrócić...
Hmmm...może prościej byłoby napisać jaki tam jest chip?
Bo moim zdaniem, w tej wersji na pewno nie jest to chip SX 330...z TC :)
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: tunajerzy » pn lip 06, 2015 9:58 am

Gearbest chyba nie wie co sprzedaje. Ten konkretny model, w chwili wystawienia do sprzedaży i przez kilka pierwszych dni miał w opisie TC. Było tam też jeszcze jedno zdjęcie. Tutaj link Te zmiany w opisie spowodowały, że zacząłem zastanawiać się co kupiłem :roll: Próbowałem porównywać wyświetlacz z innymi wyswietlaczami przy chipach z serii Yihi SX330, niestety nie znalazłem nic pasującego. Nie wiem czy chipy mają przypisane konkretne modele wyświetlaczy, czy też dany model chipa moze występować z innymi wyświetlaczami. Na pewno dowiem się po powrocie do domu, o ile zamówienie zdąży do tego czasu dotrzeć.
Mam teraz mieszane uczucia co do tego sklepu, bo wygląda mi na to że żonglując informacjami i ceną (która też się zmieniła) celowo wprowadzają klientów w błąd.






Byłem tu.
Amsi
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: Tommy Black » pn lip 06, 2015 8:26 am

Chodzi Ci o miejsca po przecinku?
Yihi SX330 ma tylko jeden mikroukład z kontrolą temperatury i jest to - SX330-V4S.
Jest jeszcze Yihi Sx330 V3 ,który bardziej pasuje do tego co jest w tym boksie,ale on nie ma kontroli temperatury.
Z tego co słyszałem, to KSD wypuścił dwie wersje tego moda.Z TC i bez TC,obie 100W.
Którą wersję sprzedaje Gearbest,to trzeba dokladnie jeszcze sprawdzić... :)
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Kangside KSD U1000 100W - Rozpoznanie chipa

Postautor: tunajerzy » pn lip 06, 2015 6:46 am

Czy jest ktoś w stanie rozpoznać, jaki chip siedzi w tym ustroistwie, na podstawie fotek zamieszczonych na stronie sklepu? Sprzedawca deklaruje, że jest to Yihi sx330, ale nie pasuje mi wyświetlacz. Ten w U1000 wygląda inaczej, niż wyświetlacze w chipach Yihi. Do tego zakres mocy U1000 jest inny, niż w chipach z seri sx 330.
Link do sklepu: KSD U1000

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości