Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: SzamanDM » pt cze 03, 2016 1:51 pm

Obrazek

Mój no6 już nie jest samotny. :D
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: refurbished » pt mar 18, 2016 5:26 pm

Irek pisze:
refurbished pisze:Bardzo ciekawa recenzja... ...co było do udowodnienia.

I to wszystko w jednym zdaniu ;)

Dokładnie tak. To było jedno zdanie.
Zacytowałeś kwintesencję chwilami meandrującego, przydługiego nieco zdania, klamrę spinającą bełkot pośrodku.
Prawdziwego mężczyznę poznasz po tym, jak zaczyna i kończy.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: SzamanDM » pt mar 18, 2016 4:22 pm

@
Awatar użytkownika
dorota
u mnie też srebrne matowe. Dokładnie taki sam kolor jaki ma górna i dolna część boksa.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: Irek » pt mar 18, 2016 4:07 pm

refurbished pisze:Bardzo ciekawa recenzja... ...co było do udowodnienia.

I to wszystko w jednym zdaniu ;)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: dorota » pt mar 18, 2016 4:01 pm

Ja mialam przyjemnosc potrzymac w raczce jeden i drugi podczas listopadowych targow w Weronie i tez bardziej podobal mi sie 6 na 26650. Mam takie pytanko natury czysto wizualnej : jakiego koloru sa przyciski? Bo u Adama widze srebrne, na targach byly koloru zlotego a u Szamana niedowidze?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: SzamanDM » pt mar 18, 2016 2:24 pm

@AdamDz:
Ja od lat używam chmurników wiszących na szyi.
Kieszeń parę razy mi się nie sprawdziła, jeszcze na egonowatych. Jakieś niespodziewane odpalenia się zdarzały. ;)
A co wisi nie utonie. :)
W ten sposób zawsze mam wolne dwie ręce i chmurnik na każde żądanie.
Gdy kupiłem Dicodes No 6 to właśnie się zastanawiałem czy z nim się tak też da. I dało się. Jest tylko trochę cięższy niż Oko. Wygodnie wisi i wygodnie da się go używać.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: refurbished » pt mar 18, 2016 1:55 pm

Bardzo ciekawa recenzja, chociaż miała być quasi, ale nie całkiem quasi, bo pasi, a jak pasi to nie quasi przecież, ale recenzja czytana chętnie i przez wielu, bo wielu się pod nią podpisało, może nie tylko z sympatii, ale również w uznaniu wysiłku, bo był niemały, a i ilustracje dobrane interesująco, jakości zdecydowanie przedniej, jak i od tyłu też dobrze widoczne szczegóły boxa w porównaniu który okazał się bez porównania dobry-lepszy-gorszy? od porównywanego większego z tej samej stajni a także z innej niższej półki wziętych, gdzie cena może acz nie musi iść w parze z jakością wykonania nie idącą z komfortem użytkowania, wapowania i odczytywania drobniutkich cyferek wyświetlacza co ergonomię psuje, choć w zasadzie nie ma większego wpływu na wypływanie nowych konstrukcji producenta perfekcyjnie dążącego do doprowadzenia swojego produktu do granic absolutnej doskonałości i profesjonalizmu obliczania, pomiaru i podawania zwykłych woltów na plebejskie omy, ku uciesze gawiedzi i rozpaczy decydentów, szczególnie gdy szykują się ciężkie czasy i mody raczej lekkie być powinny a przynajmniej o pojemności dyrektywą ograniczonej, czym z kolei zapas energii w akumulatorach nadmiernym niepotrzebnie uczynią, w konsekwencji tak dopracowane do granic absurdu konstrukcje same absurdalnymi się staną, co było do udowodnienia.
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: AdamDz » pt mar 18, 2016 1:33 pm

Owszem No 6 jest większy, ale nie znaczy że nie jest mobilny, jednak Dani box jest bardziej mobilny, przewagą No6 jest większa bateria, jednak w moim przypadku nie ma to znaczenia bo 18650 wystarcza mi na cały dzień, nie lubię też pokrowców ani smyczy i jak coś mi się coś na nich dynda. swojego noszę w tylnej kieszeni spodni :)
Ale oczywiście to wszystko rzecz gustu, faktem jest że No.6 jest ładniejszy i bardziej chętnie kupowany, i ja się temu nie dziwię.
Co do trzymania w dłoni No.6, to oczywiście w lewej dłoni będzie tak samo wygodny jak w prawej, jednak jeśli do załączania używać się będzie kciuka.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: SzamanDM » pt mar 18, 2016 1:04 pm

A ja skusiłem się na grubszą wersję czyli Dicodes No 6 i uważam, że jest bardzo wygodny, nawet w lewej ręce.
Nie zgadzam się też, że nie jest mobilny czego dowodem niech będą moje zdjęcia :)

Obrazek
Obrazek

Ten z prawej. Nie mam teraz możliwości walnąć nowej fotki.
Obrazek

Nie mam doświadczenie w TC z innych modów. Ale to co robi z tym trybem box Dicodes to po prostu bajka. Nie chce mi się wracać do VW.
Wyświetlacz w No 6 jest nieco większy niż w Dani Boksie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dani Box - mój punkt widzenia i quasi recenzja

Postautor: Tommy Black » pt mar 18, 2016 9:51 am

Świetny opis i sporo uwag okołoboxowych :).Niezaleznie jednak od klasy tego boxa,nie bardzo mogę go sobie wyobrazić w swoich niezwykle zręcznych łapkach... ;)
To nie jest kwestia ergonomii,ale jego wyglądu,wzornictwa.Ja wiem że o gustach się nie dyskutuje,dlatego też ograniczę się tylko do prostego komunikatu.Dawno nie widzialem czegoś tak paskudnego. :) Co nie oznacza że kiedy będę miał okazję to dorwać,nie zmienię zdania.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości