Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: lesstro » pn lis 22, 2021 8:58 am

Czesi mają stalowego na stanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Marcin Gdynia » ndz lis 21, 2021 6:45 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
dostępny jest tylko gun metal...
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Superlux » ndz lis 21, 2021 6:43 pm

@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia



Pomimo wszystko - Istick Pico 2 (jeżeli już musi być Pico) ale tylko w kolorze - i tu nazwy są dwie, ss albo brushed silver czyli szczotkowana stal. Świetnie pasuje do srebrnych parowników i przyjmuje szersze atomizery. I tu znów kłania się Ali lub poszukiwanie w polskich vape shopach.

Z mojej strony EOT albo proszę o przeniesienie postów do tematu o Pikaczach.




:beer1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Marcin Gdynia » ndz lis 21, 2021 6:26 pm

Superlux pisze: :szok1: Też mam Pico X, czarne i ta "guma" w ogóle mi się nie łuszczy,


U mnie schodzi jak szalona, właśnie całą ją zdjąłem, ale słabo to wygląda. Jutro chyba skoczę do E-dymu po Pico 2 w kolorze, który mają. Obawiam się jednak, że srebrny atomizer nie będzie pasował do ciemnej wersji. Robimy off-topic.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Superlux » ndz lis 21, 2021 6:11 pm

@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia



:szok1: Też mam Pico X, czarne i ta "guma" w ogóle mi się nie łuszczy, przyciąga kurz... no ale od czego są nawilżone szmatki, chusteczki. :-D Uwielbiam tę powłokę, jest taka mięciuchna, no i jeszcze ten guziolek ... znakomity!!!
Jest tylko jedno ale, a właściwie dwa - kiepskie zarządzanie energią, i to o czym wspomniałeś... nie każdy parownik MTL będzie dobrze pasował.
Spójrz także na inny lekuchny modzik zasilany ogniwami 21700, na Rincoe Jellybox Mini. @
Awatar użytkownika
Haze
popełnił całką fajną reckę o Żelku. Wiadomo że A. jest raczej wytrawnym koneserem i choć też mam i lubię Jellyboxa, to w sumie zaskoczyła mnie jego pozytywna recenzja. Taki zwyczajny plasticzak ale naprawdę fajnie daje radę, choć nie jest tak wydajny jak Drag X Pro.

A wracając do Adama, to np. Mdurę wystawił na bazarku choć jego testy przeszła naprawdę dobrze... a tu (jak donoszą szpiedzy Szoguna :lol: ) zamówił ostatnio kolejnego Żelka. Reasumując - kolejne, lekkie zasilanie 18650/21700 ze świetnym power buttonem. No i zarówno X Plus Professional Edition, jak i Jellybox są relatywnie tanie.
Osobiście czekam na Vapefly Kriemhild 80 W, obsłuży kilka fajnych parowników z mojej kolekcji.



:beer1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Marcin Gdynia » ndz lis 21, 2021 5:32 pm

Tak mi fajnie leży Pico X, że nakręciłem się jak dzik na tego typu zasilania. :-) Ma jednak 2 minusy - łuszczy się powłoka, którą zaraz spróbuję całkowicie zdjąć i Taifun GTR wchodzi na ścisk z nakrętką.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Superlux » ndz lis 21, 2021 5:09 pm

@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia



Poczekaj te kilka - kilkanaście dni na Ali.
No chyba że dotrzesz do takich pozytywnych informacji na jakimś zagranicznym forum... albo chcesz zostać naszą forumową świnką doświadczalną. :-D A może ktoś już wgrał tę nową wersję, o ile nie jest to jakiś nowy czip... Axon III czy też inna cholera.

BTW - ja rozwiązałem to jeszcze inaczej. Kupiłem Draga X Plus Professional Edition, do tego Samsungi 21700 50E.... i mam małe, relatywnie lekkie zasilanie które działa na jednym ogniwie naprawdę długo. Tylko że to musi być wersja X Plus Pro. Niektórzy skarżą się na to że czasami zmieniają im się wartości nastawy mocy (które jednak w przypadku MTL, szybko można poprawić kilkoma kliknięciami, np. z 12 na 16 W)... ale ja mam dwie sztuki i u mnie ten błąd nie występuje. Mam więc małego, lekkiego moda który w MTL potrafi pracować bardzo długo, jeżeli używamy przeznaczonych do ciumkania ogniw w formacie 21700, takich jak np. - Samsung 50E czy Molicel M50A.





:beer1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Marcin Gdynia » ndz lis 21, 2021 4:20 pm

Na stronie producenta znalazłem oprogramowanie w wersji 1.02. Może rozwiązuje ono problemy zarządzania energią o których piszecie?
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: Superlux » pt paź 30, 2020 7:37 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba




Stoją sobie na stoliku Tesla Wye, OBS Cube , Swag II i Aegis Solo....i tylko Tesla jest mistrzem w tej konkurencji. Spokojne MTL-owe sety, zero udziwnień. Delikatnie pufam sobie po razie z każdego po kolei ( lubię sobie pomieszać :-D ). Pierwszy pada Swag - zawsze, nawet kiedy dorzucę starszego Pikacza który nie leci na lisku, drugi pada OBS ( też zawsze ). Tesla Wye 85W działa mniej więcej dwa razy dłużej niż Vaporesso.

Jeżeli Tobie wystarcza na tydzień, Ty mniej pracuj a więcej pufffaj. :lol:

Swag jest naprawdę świetny, fajnie można sobie wszystko poustawiać. Do tego - ergonomia, tworzywo, uroda i gdyby nie to że tak szybko wymięka na robocie :-D to miałbym już ze trzy sztuki.





:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vaporesso SWAG II - mały box na 18650 - coś ala iStick Pico

Postautor: DooshPastesh » pt paź 30, 2020 6:55 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
, tak, jestem pewien. Ja w MTL-u robię małe buszki, nie dłuższe niż 3s. Do tego setup około 1.2oma, nawet do 1.5oma, które maksymalnie potrzebują 10W mocy. Potrafię zrobić microcoil do Kayfuna Lite na 7W i to daje takie wyniki. Przy setupie na 10W wyciągam 700 razy w płucko. Tak potrafi tylko ArcticFox. Myślę, że niewiele mniej Tesla WYE 85W, ale tam nie ma licznika i ciężko zmierzyć.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mgdgdr, Tomek4939 i 1 gość